The Body Shop

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 28.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű dió- és marulaolajok keveréke, amelyek méltányos közösségi kereskedelemből származnak és azonnali hidratálást biztosítanak a bőrnek.

• testre, arcra, hajra
  • hosszan tartó hatás
  • kellemes fehérvirág illat

Noemyy

2019. július 2.

Nagyon jó illata van és puhítja a bőrömet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Nagyon jó illata van és puhítja a bőrömet!

angyalka1225

2016. október 13.

"This is the beginning of a beautiful friendship".. :D Mivel más termékükben imádtam a mézet, gondoltam, bátran rendelhetek ebből az olajból. Épp kerestem valami extra táplálót a hajamra, arcomra és a testemre is, így ez pont jól jött. Tényleg isteni az illata és meglepő módon már egy diszkrétebb kencézés után is látványosan szebb lett az egyébként vastag szálú és "birziborzi" hajam. :-O Máshova még nem kentem, de izgatott lettem, ezért máris véleményezni akartam. :) Meg hát ami a hajamnak bevált, az nem fog elvérezni máshol se.

Update: Nyaralás alatt nagyon leégtem, alig bírtam járni, annyira fájt a bőr a vádlimon (is). Kíváncsiságból bekentem ezzel az olajjal az egyik lábamat és alig vártam, hogy este mindenhol bekenekedjek vele, mert érezhető volt a különbség a másik lábamhoz képest -amit egy napozás utáni krémmel kentem be. Szóval tényleg állja a sarat testápolóként is, de inkább megvettem a moringás testvajat, hogy EZZEL minél tovább kencézhessem a hajamat. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

Kinguci123

2016. szeptember 17.

Imádom a TBS termékeket. Viszont ebben csalódnom kellett. Alapvetően szeretem az összes moringás terméket. Viszont ezt se hajra, se bőrre nem tudtam használni, így a párologtatóba csepegtettem belőle, hogy illatosabb legyen a szobám, másra nem volt jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

kessi91

2015. május 3.

Nagyon szeretem! Nekem sokáig kitart, bár igaz, nem mindennap használom. Sokszor kenem a hajamra is, nagyon finom az illata, és jót tesz neki!:) Előre megijedtem az intenzív illatától, most meg nem bírok betelni vele! Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

fausztdori

2015. március 22.

Karácsonyi ajándékként kaptam a moringa szettet. Egy ideig félreraktam az olajat, hogy majd elhasználom valamire.
Aztán valamiért kitaláltam, hogy hajolajnak fogom használni, méghozzá a következőképpen: samponozás-öblítés-hajolaj (10p-ig bennhagytam)-öblítés-samponozás-öblítés. Mivel rövid a frizurám ezért a fejbőrtől kezdve a hajvégekig mindenhova jutott a termékből.
Úristen de jó lett a hajam állaga!!!
Száraz hajam van, de most a tapintása 2 nap után is fantasztikus, fényes, erős, sima, nem viszketek, nem zsírosodik a fejem (azért samponoztam még jól utána, mert tartottam tőle, hogy elnehezíti a hajam az olaj). Az illata a terméknek nagyon finom, de nem tudom, hogy érződik-e a hajamban, túl rövid ahhoz, hogy eljusson az orromig. :)
Pár cseppet éjszaka lefekvés előtt az arcomba beütögettem és nagyon kellemes érzete van az arcomnak, nagyon jól hidratált (nagyon száraz a bőröm). Zsíros/kombinált arcúaknak nem ajánlom arcra semmiképp, túl olajos lenne. Nyáron lehet, hogy már nekem is túl sok lenne arcápolónak (anppalinak semmiképp, mert sokáig tart, mire beszívódik!)
Szerintem ezennel megtaláltam a "pakolásom", évszaktól függően majd váltogatok az illatok közt. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

Úristen de jó lett a hajam állaga!!!

babyface

2015. január 15.

tavaly akciósan vettem, amikor bementem a boltba és megláttam hogy milyen pici majdnem szörnyet haltam, hogy én most tényleg kiadok ennyi pénzt egy 100 ml-es kis semmire. :D az illata és a hatása viszont kárpótol mindenért, gyerekkoromban a lakótelepen az akácfák virágzásának volt hasonló illata. az ára miatt csak spórolósan bánok vele (bár tudom, hogy ez nem tarthat életem végéig) borotválkozás után szépen megnyugtatja a bőrt, a hajamra is szoktam tenni (de tényleg csak pár cseppet!) vagy csak úgy belemasszírozom a csuklómba és máris elöntenek a boldogsághormonok. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 15.

Sofia1976

2014. október 11.

Amikor vettem szépítőolajnak írták ki. Ezzel tudtak lépre csalni engem. Az életem egyik legfeleslegesebb és leghülyébb pénzkidobása volt. Se hajra se testre nem érdemes kenni Talán testre még ért vmit de max az illata miatt hatékonyság 0%. kb 3600ft volt amikor vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 11.

BubuMaczko

2014. március 17.

Szeretem a TBS szépítő olajait, több illatban is megvan. Ennek az illata kellemes, bár nem szeretem a virágillatokat, ez az egy kivételt képez.
Hajra ugyanúgy használom, mint a natúr kókuszolajat: úgy kéthetente hajmosás előtti este hajfestő kefével eloszlatom a hajamon, törölközőbe csavarom, és lefekszem aludni. Kevés is elég belőle, nem kell tocsognia. Másnap reggel hajmosás, csak samponnal, kondicionáló nélkül. Könnyebb kifésülni a hajam, ami puhább, selymesebb lesz. A natúr kókuszolajjal ellentétben ezzel könnyebb bánni, mert nem kell felmelegíteni minden alkalommal, mikor használni szeretném. Mindenképp érdemes megpróbálni, ha festés, igénybevétel miatt kár érte a hajat, vagy ha növeszteni szeretnénk.
Érdemes karra, lábra, szemöldökre tenni kicsit gyantázás után, megnyugtatja a bőrt.
Körömágyra is jó, mikor ki van száradva, cserepesedve, vagy manikűrözés után. Illetve, ha készül begyulladni, szintén a nyugtató hatása miatt.
Alkalmas még kis mennyiségben vattára téve, vízálló smink letörlésére. Bár ez után tejes lemosót is használok, hogy ne maradjon olajos érzet utána.
Arcra nem merem használni, mert így is küzdök a zsíros részekkel. De elég széles körben tudom alkalmazni, ezt figyelembe véve az árát is megfelelőnek tartom. Tetszik, hogy az üvegnek kicsi a szája, így takarékosan tudom használni. Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 17.

Babuin

2013. december 14.

Nem rossz bár az illata nekem nem jött be..ajándékba kaptam, de én nem ezt választottam vna,amúgy tényleg jó hajra csak kevés kell belőle..bőrre is klafa..szép fényes hatást ad a bőrnek anélkül,h bárhova felragadnál..beszívódik hamar, arcra én nem mertem kenni, meg egy részen ekcémás a karom.,.azt szépen belobbantotta úgyh, a nagy ápolás szerintem csak egészséges, kicsit száraz bőrre igaz....illata az elillan pillanatok alatt..más illatban biztos jobb lehet, de az ár és az ekcémahergelés miatt egy halvány 4es csak..jajj túl jószívű vagyok :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

Vorsi

2013. november 12.

A Body Shoptól nekem a moringa, azaz a mézvirág a favorit, tehát egyértelmű volt, hogy beszerzem az olajat is! Nem bántam meg, az illata csodás, vizes bőrre szoktam kenni, pár perc alatt beszívódik, hihetetlen puha és illatos lesz tőle a bőröm, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A Moringa növény (kis vagy közepes méretű fa, melynek fehér virága van) magjából készült olaj. A Himalaya Herbals honlapja szerint a moringa növény magjának gyulladás csökkentő, vizelethajtó és görcsoldó hatása van. A CosIng az összetevőt egyszerűen bőrjavító (skin condtioning) összetevőnek kategorizálja.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0