The Body Shop

Ár:   4400 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: pizsiafalon, az összetevőket feltöltötte: btunde825, Módosítva: 2021. január 29.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű dió- és marulaolajok keveréke, amelyek Közösségi Kereskedelemből származnak és azonnali hidratálást biztosítanak a bőrnek. A mézvirág elragadó illatával.

• testre, arcra és hajra
  • hosszan tartó hidratálás
  • kellemes fehérvirág illat

MeaGNewcastle

2020. október 19.

A boltban tetszett az illata, de otthon használva már egyáltalán nem bírtam elviselni magamon, még jó hogy csak kicsi kiszerelést vettem. A hatása sem tetszett igazán, túl zsíros ragacsosnak éreztem, úgy a bőrömön mint a hajamon, mintha nem szívódott volna be és csak egy filmet képezett volna a felszínen.
Próbáltam illatmentes krémmel keverni és úgy felkenni, nehezen keveredett a testápolóval, végül sikerült elkenni, de az illatát akkorsem bírtam, úgy is nagyon erős volt. Tudom hogy az illat egyéni preferncia, de engem a hatása sem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

_-Mia-_

2020. március 6.

A termekcsaladra jellemzö illat. Nagyon folyos allagu es hipphopp beszivodik, ugyhogy sajnos nehez börön egyenletesen eloszlatni. Ahova jut belöle, ott puhava teszi a bört. Sajnos testre nagyon gyorsan fogy. Hajra nem probaltam, oda a kokuszos tesoja van befogva :) Testre örült draga, tekintve hogy nekem kb 2 het lesz kivegezni a flakont, es meg csak nem is tocsogok benne....

Update: nekem sajnos megis keves. Karom labam viszket a szarazsagtol, pedig meg csak teli zimanko sincs. Eszembe nem jutna ujravenni, plane nem ennyi penzert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

angyalka1225

2019. május 9.

Biztos vagyok benne, hogy már értékeltem, most mégsincs itt. :-o Próbálok visszaemlékezni az első használatra, mert "ő" volt az első a Moringa-családból, és azóta már párat elhasználtam.
A hajamat szoktam ápolni vele elsősorban, mert testre annyira nem szeretek olajat kenni. Viszont egy nyaraláson nagyon leégtem és még ott el is kezdtem durván vedleni, így hol fájt, hol viszketett a bőröm, de szerencsére ez az olaj pont nálam volt és megnyugvást hozott. :) Már az illata miatt kapná tőlem az 5 csillagot, de így, hogy ilyen sokoldalú, pláne megérdemli.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

Zsuzsi216

2019. március 16.

Nagyon finom illatú és kellemes kis termék. Az én hajamra csak hajmosás előtti pakolásként jó.
Testápolónak szuper. Gyorsan beszívódik és puha, illatos lesz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 16.

Testápolónak szuper. Gyorsan beszívódik és puha, illatos lesz a bőröm.

boglarkakoncz

2018. április 3.

Először a kèzkrèmèt szereztem be,a fantasztikus illata miatt döntöttem úgy hogy beszerzem az olajat is:) én a feltüntetett ár felèèrt jutottam hozzá, a kis kiszerelés miatt teljes áron nem biztos hogy lecsaptam volna rá. Próbáltam testen és hajon is, testre használva hamar beszívódik egy olajhoz kèpest és egészen tartja az illatát, hajon már tovább tart az illata, de a mennyiséget el kell találni, hogy ne hagyjon ragacsos èrzetet és beszívja a haj, én a vègekre tettem egy keveset.
Jó kis termèk,de nem fogom újravenni,ha olcsóbb lenne,talán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

Jó kis termèk,de nem fogom újravenni,ha olcsóbb lenne,talán.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil