The Body Shop

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás

Ragyogásfokozó haj- és testápoló olaj

"A polinéziai nők már 2000 éve használják a Monoi-t, ami az illatos kókuszolaj és egzotikus virágok egy különleges és ősi keveréke, hogy csodálatosan ragyogóvá varázsolják a bőrüket és hajukat. Használd ezt a ragyogásfokozó olajat a Szépítő Rituálé részeként, ha a testednek azonnali luxuskényeztetésre van szüksége!"

• Fényt ad a bőrnek és a hajnak, miközben kondicionál
  • Kényezteti a testet és az elmét
  • Francia-Polinéziából származó tiaré virággal készül

HHH97

2019. május 3.

Ha nagyon száraz a bőröm, ezzel szoktam bekenni, de leginkább hajmosás előtti hajpakolásnak használom, illetve száradás után hajvégápolónak. Nekem nagyon bevált :) Imádom az illatát, a hajam pedig láthatóan erősebb és fényesebb lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 3.

vandacsontos

2017. március 27.

Nagyon érzékeny az orrom mindenféle illatra így nagyon nagy odafigyeléssel válogatok minden terméket amit a bőrömre kenek. Ez az olaj nagyon kellemes nem hagy ragadós “olajos” érzést használat után de a bőr bársonyosan puha lesz tőle és az illata valami fantasztikus. Ár érték arányban lehet hogy egy picit drágának találhatjuk először de nagyon kevés kell belőle így hosszú ideig elegendő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Antioxidánsok: Tocopherol

Nem szabályos INCI név. Jelentése: Virág kivonat.