The Body Shop

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kisko, Módosítva: 2015. július 8.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szépítő eszközök

Használd együtt bármely tusfürdőnkkel vagy szappanunkkal ezt a gyengéd zuhanyszivacsot, mely segít eltűntetni az elhalt hámsejteket a bőrről.

Severina

2016. január 11.

1800, na mondom ennyiért tudnia kell valamit. És tud is. Kellemesen dörzsöl, masszíroz, radíroz, jól felhabzik benne a tusfürdő. Elég hosszú így elérek vele minden pontot magamon. Használat után kiöblítve gyorsan megszárad. Egyetlen hátránya, hogy valahogy összecsavarodik használat közben, de lehet csak én vagyok béna hozzá :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 11.

csokirhnn

2015. augusztus 13.

Jó cucc, szeretem. A heti nagy testradírozásomat mindig ezzel végzem. Elsősorban azért vettem, hogy a hátamat is le tudjam radírozni, mert eddig csak kesztyűm volt, de kézzel ugye nem érem el úgy a hátam, ahogy akarom. Én Hollandiában vettem, ott 2 € volt, néztem is, milyen olcsó és persze rögtön fel is kaptam. Akkor ezek szerint itthon durván túl van árazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

kisko

2015. július 3.

Ez egy fantasztikus radírozó termék, csodálkoztam, hogy nincs az oldalon. A fürdés előtti luffa vagy száraz kefe időigényes, a zuhanyzó kesztyűk pedig valahogy máshogy vannak horgolva, vagy nem tudom, mi a titok, de ez az anyag sokkal alaposabban radíroz, és nem hosszabbítja meg a zuhanyzás idejét. Nem is kell rányomni a bőrre, csak áthúzni rajta, és máris nagyon puha bőrt eredményez. Néha az arcomon is átsimítom, nincs is mechanikai radírom egy ideje. Nagyon gyorsan megszárad, utazóbarát. Az ára magasnak tűnhet egy darab műanyag szövetért, de szemcsés bőrradírra nem lesz szükség ezután. Én félbevágtam, így is elég nagy. TBS polisher>Petipo de Patapo>zuhanykesztyű>bármely más mechanikai bőrradír, nálam ez a sorrend.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.