The Body Shop

Ár:   5790 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: betty88k, Módosítva: 2013. január 6.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Egyéb

Sokoldalú, nagyobb ecset, amely épp megfelelő méretű, hogy könnyen felvihesd a púdert, csillámport az arcra és a dekoltázsra. A szuperpuha, szintetikus szőr tartós és speciálisan vágott, hogy kímélje az érzékeny arcbőrt. A széles, kúpos fej ideális púderek és porok keverésére és felhordására. Az enyhén vékonyodó nyél pontosan, könnyen és kényelmesen használható.

manna14

2019. december 14.

Szerintem is megéri a befektetést. Nagyon puha, kellemes használni, a felvétel finom és természetes. Én bronzosítónak használom, illetve néha csak, hogy egységesítsem a dolgokat. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

mariib

2015. április 3.

Meg vagyok lepve, hogy még nem érkezett rá vélemény, pedig ez egy nagyon jó kis ecset, nem érdemli meg, hogy itt árválkodjon egyedül! Isteni puha, nem hullik a szőre, nagyon szép egyenletesen lehet vele felvinni a púdert vagy a bronzosítót, és éveken keresztül jó társ a mindennapokban! Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 3.