The Body Shop

Ár:   6890 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 28.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás

2016-os karácsonyi limitált kiadás

Frissen sült és elragadó fahéjas alma illatú csillámos testpermet, ami nem csak az érzékeidet, a bőrödet is kényezteti. Egy igazán karácsonyi illat, melynek alapanyaga, az Alpokból származó almamagolaj, bársonyosan puhává varázsolja a bőröd, miközben igazi ünnepi hangulatot varázsol köréd.

• Könnyed illatfelhő
  • Alpokból származó almamagolajjal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Zsancica

2017. november 28.

Nekem a The body shop összes testpermete közül ez a kedvenc illatom télen.. Úgy vettem észre ez a legtartósabb is... Ez a fahéjas, fűszeres almás illat valami csudajó karácsonyi hangulatot idéz elő.. nagyon kellemes. A csillámok izgalmassá teszik, habár nagyon sejtelmes, éppenhogy észrevehető mikrocsillámok ezek - nekem nagyon tetszik! Talán picit lehetneee olcsóbb.. de ha esetleg sikerül valamilyen 20% akciót kifogni, akkor egész jó. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

RenataN

2017. május 23.

Szerintem klassz. Kellemesen fűszeres, citrusos karcsonyi illat. Testpermethez képest egész tartós az illata. Bár a csillámok nekem nem igazán tűntek fel, de nem is ez a lényege. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Percoon

2016. december 14.

Nagyon jó kis karácsonyi/téli fűszeres-édes-almás illat, a csillámok nagyon diszkrétek, kellemes kuckózós viselet, én van hogy éjszakára is fújok magamra belőle. :D Szerintem sokkal jobban sikerült, mint a tavalyi almás illat, ez annál sokkal különlegesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.