The Body Shop

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 28.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás

2016-os karácsonyi limitált kiadás

"Frissen sült és elragadó fahéjas alma illatú testradír, ami nem csak az érzékeidet, a bőrödet is kényezteti és bársonyosan puhává varázsolja. Egy igazán karácsonyi illat, melynek alapanyaga, az Alpokból származó almamagolaj, bársonyosan puhává varázsolja a bőröd, miközben igazi ünnepi hangulatot varázsol köréd."

• Eltávolítja az elhalt hámsejteket
  • Puhává és bársonyossá varázsolja a bőrt
  • Alpokból származó almamagolajjal

Mandy133

2017. január 17.

Nagyon jó illata van és ez végre tényleg testradír, nem csak éppenhogy radíroz. Puha lesz tőle a bőr, abszolút kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

babyface

2016. december 29.

hadilábon állok a tbs-os testradírokkal, de szerencsére ez telitalálat! :) az illata isteni, az egész kollekció harapnivalóan almás-fahéjas, legszívesebben megzabálnám! :D a cukorszemcsék szépen teszik a dolgukat (én szeretem a durvulást :D), aki gyengéd radírozásra vágyik semmiképp se ezt válassza. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.