The Body Shop

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mariib, Módosítva: 2015. április 13.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ecsetek

Szemhéjfesték és satírozó ecset. A szuperpuha, szintetikus szőr tartós és speciálisan vágott, hogy kímélje az érzékeny bőrt. Az enyhén vékonyodó nyél pontosan, könnyen és kényelmesen használható.

rockroka

2015. december 7.

Sajnos nem túl jó ecset a szemhéjpúder felvitelére, de más feladatra jól bevethető. Puha, de a mérete vagy a kialakítása miatt nem kényelmes a használata szemsmink elékészítéséhez. Amúgy minőségre meg vagyok elégedve vele. Szóval, mint ecset nem rossz, de mint szemhéjfesték satírozó ecset középszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.