The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cupcake, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Egyéb

Felszívja a felesleges faggyút.

ANDREAA

2019. március 17.

Ó,igen,még Bécsven vettem anno vagy 3 csomaggal kb én is 10-12 éve, amikof nem volt még itthon TBS. Szerettem, tényleg drága volt, mondjuk anni nrm is volt más márkánál ilyen lapocska.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 17.

annapanni

2013. április 11.

Hú ebből kb 10éve használtam el két csomagot is, volt púderes változata és sima mezei. Ma már nem venném meg ennyiért, amúgy biztosan van olcsóbb alternatívája is:) Az ára miatt nem húzom le, de...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 11.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum (Tamanu) Seed Oil, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.