The Body Shop

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: Dhewilgirl, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

"Könnyed, géles állagú éjszakai arckrém zsíros, pattanásos bőrre. Hidratálja és tisztítja arcbőröd, miközben te alszol. A Közösségi Kereskedelemből származó bio teafaolaj természetes megoldás a problémás bőr számára, segít megszüntetni és megelőzni a pattanásokat anélkül, hogy túlságosan kiszárítaná a bőrt."

• Zsíros, problémás arcbőrre
  • Pótolja a bőr nedvességtartalmát
  • Csillogásmentes és matt hatás
  • Antibakteriális és gyulladáscsökkentő hatás
  • Klinikailag igazoltan tisztítja az arcbőrt
  • Közösségi Kereskedelemből származó bio teafaolajjal, Kenyából

lnrterika4

2020. július 1.

Nekem pozitív változást hozott. Szeretem a teafa illatát, számomra kellemes. Reggelre nem lesz tiszta zsír az arcom. Sajna meglátszik ha nem használom. :( de imádom, ajánlani tudom. ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

GabriellaK

2020. június 7.

Egy érdekes kettőséget okozott nekem. Egyrészről az illata nekem személy szerint intenzív, viszont másrészt pedig - minimális, de - kellemes változást hozott. Az időnként durva pattanásaimat visszafogta, ha van 1-2 akkor sem sebesedik nagyon szét, és a száraz részeket valamelyest sikerült hozzá hidratálnia a T vonalamhoz. Viszont az illat intenzitása miatt elképzelhető, hogy csak esetenként fogom tovább használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

MoOEe

2020. február 19.

Leginkább éjszaka használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Érzem, ahogy lenyugtatja a bőrömet és a bőrhibáimat az éjszaka folyamán halványítja, sokkal egyenletesebb lesz a bőröm, a pattanásaimat pedig le is szárítja, a nagyobbakat akár 2-3 nap után is. A gyulladásokat mattítja és nekem a hegesedésben is segít, nem pirosodik ki a bőröm tőle. Az arcom reggelre nagyon puha és matt lesz, az illatát én nagyon szeretem, kicsit mentolos, és tiszta érzésem van tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

originalthea

2020. január 26.

Nekem tetszett. Arcom másnap reggel puhább lett tőle és ha volt pattanásom akkor lenyugtatta őket másnapra. Nem mondanám azért, hogy mattít, mert nekem nem tette, de nem is tocsogtam a zsírtól másnap. Sokáig elég volt a tégely, kb 2,5 hónapig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

eszterrr95

2019. december 10.

Reggel tocsogott az arcom a zsírtól...
Nem mattit, nem csökkenti a pattanásokat, tulajdonképpen semmit nem javított a bőröm állapotán.
Nagyon nem ajánlom!!!!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 10.

Reggel tocsogott az arcom a zsírtól...
Nagyon nem ajánlom!!!!!!

Sparklingdiamond

2019. augusztus 27.

Egyezerűen imádom a TBS teafaolaj illatát, nem is értem, hogy akik azt írják hogy nagyon kellemetlen,miért írák, hisz ennek olyan kis cukorkás illata van természetesen felkenés után a teafával egyetemben de a gyógyszertárinak vagy a dm.ben kaphatóaknak tömény, tényleg már fojtó szaga van!
Reggelre gyönyörűen lemattította az arcomat,nem arra kellett ébrednem,hogy tocsog az arcom,mellette pedig pihe puha😌Pont tegnap frissítettem is a készletet,nem tudnám kivenni a napi ritmusomból!🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

nevaneva

2019. március 17.

A nappali párjával együtt vettem, és mivel az a krém megdöbbentő dolgokat művelt az arcommal (ott le is írtam), ezt az éjszakait is félretettem. De azért az is tény, hogy ez a krém nem okozott pirosságot (vagy legalábbis átaludtam, ha okozott is), kellemetlen érzéseket. Az illata, állaga nekem bejött, nyáron megfelelő hidratálást adott, szóval neki megszavazok egy közepest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

alexandraporcelain

2018. december 20.

Tény, hogy használ, viszont nekem nagyon száraz tapintású lesz tőle a bőröm, nagyon húzodik a bőr, ami nem kellemes. De rákenve egy másik hidratálót jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 20.

summer88

2018. október 30.

Még nem olyan régóta használom, de már az első benyomásom is sokkal de sokkal jobb volt róla, mint a teafaolajos éjszakai arcmaszkról! Szépen beissza a bőröm, és reggel nem zsírosodik be annyira, mint a maszktól. Hosszú távú hatásairól egyenlőre nem tudok beszámolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Zsana22

2018. október 22.

Nekem bevált. Kordában tartja a pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 22.

Nekem bevált. Kordában tartja a pattanásokat.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Caprylyl Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.