The Body Shop

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: Dhewilgirl, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

"Könnyed, géles állagú éjszakai arckrém zsíros, pattanásos bőrre. Hidratálja és tisztítja arcbőröd, miközben te alszol. A Közösségi Kereskedelemből származó bio teafaolaj természetes megoldás a problémás bőr számára, segít megszüntetni és megelőzni a pattanásokat anélkül, hogy túlságosan kiszárítaná a bőrt."

• Zsíros, problémás arcbőrre
  • Pótolja a bőr nedvességtartalmát
  • Csillogásmentes és matt hatás
  • Antibakteriális és gyulladáscsökkentő hatás
  • Klinikailag igazoltan tisztítja az arcbőrt
  • Közösségi Kereskedelemből származó bio teafaolajjal, Kenyából

Ár: 3000 , Eladó: nevaneva
Állapot: Kb 3-szor használtam., Helyszín: Budapest, fizetés: Előreutalás után foxposttal tudom küldeni, ezesetben az ár növekszik a küldés költségével (kb 700 ft). Személyes átvétel is lehetséges Budapesten metróvonalon bárhol.
Sparklingdiamond

2019. augusztus 27.

Egyezerűen imádom a TBS teafaolaj illatát, nem is értem, hogy akik azt írják hogy nagyon kellemetlen,miért írák, hisz ennek olyan kis cukorkás illata van természetesen felkenés után a teafával egyetemben de a gyógyszertárinak vagy a dm.ben kaphatóaknak tömény, tényleg már fojtó szaga van!
Reggelre gyönyörűen lemattította az arcomat,nem arra kellett ébrednem,hogy tocsog az arcom,mellette pedig pihe puha😌Pont tegnap frissítettem is a készletet,nem tudnám kivenni a napi ritmusomból!🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

nevaneva

2019. március 17.

A nappali párjával együtt vettem, és mivel az a krém megdöbbentő dolgokat művelt az arcommal (ott le is írtam), ezt az éjszakait is félretettem. De azért az is tény, hogy ez a krém nem okozott pirosságot (vagy legalábbis átaludtam, ha okozott is), kellemetlen érzéseket. Az illata, állaga nekem bejött, nyáron megfelelő hidratálást adott, szóval neki megszavazok egy közepest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

alexandraporcelain

2018. december 20.

Tény, hogy használ, viszont nekem nagyon száraz tapintású lesz tőle a bőröm, nagyon húzodik a bőr, ami nem kellemes. De rákenve egy másik hidratálót jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 20.

summer88

2018. október 30.

Még nem olyan régóta használom, de már az első benyomásom is sokkal de sokkal jobb volt róla, mint a teafaolajos éjszakai arcmaszkról! Szépen beissza a bőröm, és reggel nem zsírosodik be annyira, mint a maszktól. Hosszú távú hatásairól egyenlőre nem tudok beszámolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Zsana22

2018. október 22.

Nekem bevált. Kordában tartja a pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 22.

Nekem bevált. Kordában tartja a pattanásokat.

Alexa89

2018. május 11.

Szeretem. Nagyon szépen rendbe tette a pattanásos bőrömet. Amikor használom egyáltalán nem jön új pattanás. Nem szárítja a bőrt, inkább hidratálja. Reggelre látható a javulás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

tothnono

2018. február 11.

Bár inkább csak olajos, mint problémás-pattanásos a bőröm, de szeretem a megelőzést. Jól bevált éjszakai arckrém, hamar beszívódik, nem túl nehéz krém. Bár reggelre nem láttam semmi plusz puhaságot vagy ilyesmit az arcomon, de negatívat sem, úgyhogy szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

szs

2017. december 3.

Nagyon jól felveszi a harcot a gyulladás ellen. Az illata kellemetlen, tipikus teafa olaj, de a hatása kárpótol. Nekem egyáltalán nem szárította ki a bőrömet, jól hidratál amellett, hogy szépen visszaszorítja a bőrzsírosodást. Nekem nem csodaszer, de szintfenntartásra tökéletes. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum (Tamanu) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.