The Body Shop

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilvasitimea, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros

Zsíros, problémás bőrre ajánljuk a könnyed állagú teafaolajos nappali arckrémet, amely rendkívül gyorsan beszívódik a bőrbe és matt arcbőrt biztosít egész nap. A Közösségi Kereskedelemből származó bio teafaolaj természetes megoldás a problémás bőr számára, segít megszüntetni és megelőzni a pattanásokat anélkül, hogy túlságosan kiszárítaná a bőrt.

cornelia126

2020. június 15.

Délutánra már a mattító hatásból semmi se látszik, de a bőröm hidratált lesz tőle és pattanások mennyisége is csökkent.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

Sophie33

2020. május 18.

Mindenképpen újravevős a dolog, szépen mattít, 4-5 órán keresztül nem zsírosodik át a bőröm alatta. Én az illatát is szeretem, csak azt nem szeretem hogy gyorsan fogy :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

ency091

2020. április 24.

Első napom volt ma hosszú évek óta, hogy a munkanap végére nem lett tiszta zsír a homlokom és az orrom. Egész nap maszkot kell hordanom + szemüvegem is van, de végre most nem csúszott le a fényességtől :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

Dorxy98

2020. március 23.

Nálam kétségtelenül ő a termékcsalád legkevésbé kedvelt tagja. Mattítani valóban mattít de sajnos nem hidratál eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 23.

pmarcsi

2020. március 4.

Valóban remekül mattít, kellemes hidratáló. Én az illatát nem annyira kedvelem, de elviselem a szuper hatása miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

bertasinanna

2019. december 4.

kellemesen mattítja a bőrt, napi rutin befejezéseként használtam egy ideig, később viszont feszült tőle a bőröm és utána már csak hetente 1x használtam. Mindezek ellenére újravettem mert napközben olajos érzet megszűntetésére tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

nona96

2019. október 13.

Annyira imádom ezt az arckrémet! Glamour napokon vettem kuponnal. Új hidratáló krémet kerestem az alverde beauty & fruity mattító arckrém helyett. Szerintem sikerült jól választanom. Nagyon elégedett vagyok azzal, amit ez a krém nyújt. Szuperül mattít mégsem szárít, nekem az illata is tetszik és remekül rendbe rakta a mostanában kicsit újra pattanásos bőröm (3 nap elég volt neki erre).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 13.

Sparklingdiamond

2019. július 26.

Én is nagyon szeretem vagy alapozó alá teszem hidratálóként, +mattításként vagy este micellás arclemosás után nagyon jól esik a bőrömmnek🙌🏼☺️
Amikor nem akarok éjszakai maszkot tenni, csak egy kis könnyed krémre van szüksége az arcomnak, mindig őt választom! Azt megjegyezném,hogy nekem nincs is szükségem extra hidratálásra,mert nekem mindig is ez volt a problémám a bőrömmel hogy minden egyből átfényesedett már nem tudtam milyen kencékkel kenegetni, mert újból és újból visszatért ez a zsírosság...és mióta őt használom lassan több mint fél éve szerintem tőle is sokat javult a bőröm mert ezek a problémáim rég meg is szüntek🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

mleila

2019. június 17.

Imádom.
Kb. 15 éve használom és csak ajánlani tudom mindenkinek, akinek probléma, hogy hamar elkezd fényleni-zsírosodni a bőre. Tényleg csak áradozni tudok róla, nekem minden bőrproblémámat megszüntette.
Amikor nálunk még nem volt kapható, akkor külföldről hozattam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 17.

Imádom.
Amikor nálunk még nem volt kapható, akkor külföldről hozattam.

Kispanda

2019. május 15.

Könnyű, nem irritáló krém. Nem hidratál eléggé és hosszű távon nem éreztem megfelelő megoldásnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.