The Body Shop

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilvasitimea, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros

Zsíros, problémás bőrre ajánljuk a könnyed állagú teafaolajos nappali arckrémet, amely rendkívül gyorsan beszívódik a bőrbe és matt arcbőrt biztosít egész nap. A Közösségi Kereskedelemből származó bio teafaolaj természetes megoldás a problémás bőr számára, segít megszüntetni és megelőzni a pattanásokat anélkül, hogy túlságosan kiszárítaná a bőrt.

Ár: 2500 , Eladó: Klaudya10
Állapot: Háromnegyedig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 2300 , Eladó: eme
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel a 11., 2. kerületben, vagy posta.

mafalda

2021. május 2.

Picit szárít, de nekem nincs kimondottan zsíros bőröm inkább vízhiányos és pattanásos. Most különösen szenvedek a pattanásoktól, pedig már nagyon nem vagyok tini... borzasztó. Sajnos ez a krém sem tünteti el kimondottan a pattanásokat, nem szárítja le. Talán egy ici picit nyugtatja a bőrömet de ennyi, az illata nagyon kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 2.

Fidler

2021. április 20.

nagyon szeretem, illatát, állagát, nem tart egész nap a matt hatás, de szerintem ettől függetlenül egy nagyon klassz krém :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 20.

eszti0607

2021. március 18.

Az én arcbőrömnek nem volt való. Sajnos piros lett utána a bőröm, így befejeztem a használatát valószínűleg allergiás reakció miatt. De ez előfordul. Mindenkinek meg kell találni az arcbőrének megfelelőt. Másik arclemosóval még ki fogom próbálni, hátha csak reakcióba lépett valamivel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

barbie007

2021. március 3.

Reggel használom, nagyon szeretem. Mattít, selymes az állaga, gyorsan beszívódik. Most már 7 hónapja ezt használom, meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 3.

sarah0425

2021. február 22.

Smink alá szoktam használni arra szerintem megfelel, viszont ha mindennap használom egy picit kiszárítja a bőröm. Ettől függetlenül szerintem gyorsan beszívodik és mattít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 22.

Irsa

2020. december 31.

Száraz bőrre egyáltalán nem ajánlott. Nagyon kiszárítja a teafa olaj és alapból nagyon könnyű krém, igazából miután bekenem, olyan mintha nem is használtam volna semmit. Elhasználom, de újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 31.

wardeclaredonimperfections

2020. november 22.

Nagyon szerettem volna szeretni,de a pattanásos,finnyás bőrömet csak brutál módon szárította,pirosította és a matt hatása kb 1 óráig tartott. Merem feltételezni,hogy pattanást is okozott. Kinek ajánlanám? Akinek alapból rendben van a bőre ,és szereti az illatos termékeket(eléggé fragranced),illetve annak,aki már túl van a pattanásokon. Kinek nem? Akinek érzékeny a bőre,nem szereti a fragranced termékeket,illetve aki pattanásos. Összességében nem egy rossz termék,de eléggé "rétegtermék" is egyben az előbb említett okok miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 22.

cseh.rebeka

2020. november 13.

Nekem sajnos az égegyadta világon semmit nem csinált a bőrömmel. Nem mattított, nem szárított, nem csökkentette a pirosságot vagy a gyulladást:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 13.

kittyom

2020. november 5.

Nem használom olyan régóta,de teljes mértékben meg vagyok vele elégedve! Hosszan mattá varázsolja a bőröm,de hidratálja ugyanakkor és kellemes érzés viselni.Az illatát én annyira nem szeretem,de úgyis gyorsan elillan:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 5.

off06

2020. augusztus 25.

Az első olyan krém - pedig már jó néhányat kipróbáltam-, ami nem csak percekre mattította le az arcom, hanem egész napra. Még a fényvédőn sem fénylett át, ami nálam pláne nagy szó. Nem szárítja a bőrt, nem irritálja, az illatat ennek is - mind a termékcsalád többi tagjának - erős. IMÁDOM! Tuti, újraveszem, ha a tubus végéig hozza ezt a szintet.💚

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.