The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: libertine, Módosítva: 2014. április 28.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

A White Musk parfümolaj puha, bársonyos és érzéki illata különlegessé tesz minden pillanatot. A parfümolaj az illat legtartósabb formája. Alkoholmentes, így ideális az alkoholra érzékeny bőrűeknek.

The Body Shop White Musk Parfümolaj 20 ml
Ár: 6500 Ft+pk. , Eladó: Naftalin
Állapot: 1-2-szer próbált, Helyszín: Győr, fizetés: személyesen, előreutalás után(+pk./Foxpost) küldöm
Bigris

2019. szeptember 2.

Az egyik legjobb, ha nem a legjobb, legpuhább white musk illat, amit eddig szagoltam. Megvan benne az a krémesség, amit én egy ilyen illattól várok. Tartós is. A baráti társaságunk egyik női tagja használja ezt az illatot nyaranta. Pár héttel ezelőtt társasági összejövetel volt náluk. Épp az érkezésünk előtt zuhanyzott és kente fel magára az olajat. Az üdvözlős ölelkezéskor, ahogy összeért a karunk, az én bőrömre is került az olajból. Egész éjszaka, és másnap egész délelőtt körbelengett az illat, pedig rajtam is volt parfüm. Rajta is éreztem egész éjszaka, amíg mindenki el nem tette magát másnapra. Még másnap is éreztem rajta és magamon is, amikor délelőtt eljöttünk tőlük. Meg kell mondjam nagyon-nagyon tetszett. Sem a barátnőnkön, sem rajtam nem szúrt egy minimálisat sem. Pedig sok fehér pézsma illatot próbáltam már, és a legtöbben tényleg van valami szúrósság. Rajta pedig egyszerűen fenomenális ez az illat. Azért magamon is tetszett. :-)
Hozzá kell tennem, hogy az ismerősünk olajának üvege nem olyan volt, mint a fenti képen, hanem egy fehér-átlátszó hengeres üveg volt nagy fehér kupakkal és világoslila címkével. Valószínűleg egy előző változat lehetett. Nem tudom, hogy a mostani változatnak csak az üvege más, vagy az illaton is változtattak-e? Az értékelésem ennek a lila címkés hengeres változatnak szól.
Azóta vettem belőle egy edt változatot, ami egyébként szintén nagyon finom és tartós, de nekem hiányzik belőle az olaj krémessége. Nekem az olaj az igazi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Garu

2019. január 30.

Az egész Musk illatcsalád nagyon bejön - szerencsére jól is passzolnak a bőrömhöz. Most épp a Red-et használom, ez a White már elfogyott sajnos mindenből (tusfürdő, testpermet stb)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Rozi71

2019. január 4.

Illatok terén elég nehéz eset vagyok, majdnem mindegyikkel van valami bajom (túl virágos, túl semmilyen, túl nyanyás, túl édes, túl émelyítő, túl fűszeres, stb...). Még ami máson tetszik, vagy papírra kifújva, magamon általában az sem.

Ez az egyik olyan illat, amit régóta szeretek. A 90-es években is volt ilyen olajom (akkor még csak külföldön lehetett venni) és most is van. Az enyémnek nem olyan az üvege, mint a képen, remélem nem változtatták meg az összetételét. Az én orromnak nagyon kellemes, a bőr természetes szagához hasonló (jó értelemben) illat. Meleg, ölelő hatása van. Nyárra egyáltalán nem való, akkor túl émelyítő.

Próbáltam már más "musk" elnevezésű illatot is, eddig még egyik sem tetszett.

Ezen kívül még a következő illatokat szeretem/tudom elviselni (hátha valakinek hasonlít az ízlése):

Lolita Lempicka (ezt most Le Premier Parfum-nek nevezték át): ezt is csak télre, de néha émelytőnek érzem az édes, ánizsos illatát.

Dior Hypnotic Poison: ezt is csak télre és csak a ruhára, az én bőrömön egy idő után büdös lesz

Coco Mademoiselle: ezt sokan szeretik, én is, noha vannak napok, amikor túl "parfümös" nekem

Chanel Chance Eau Fraiche: rengeteg nyári kölnit próbáltam már, ez az egyetlen, amit igazán szeretek (a többi a túl citromos, légfrissítő-szerű, túl férfias, túl virágos, túl semmilyen, stb.)

Jil Sander Bath & Beauty: az eredeti fehér, átlátszatlan üvegben volt. Most kiadták újra más üvegben, de nem tudom, megváltozott-e az illata. Ez egy nagyon különleges, számomra tisztaságillat, de egyáltalán nem citrusos, nem légfrissítős és nem férfias, nem szúrós. Egyáltalán nem szexi, egyáltalán nem édes, de én nagyon szeretem, a 80-as évek óta :)

Max Mara Max Mara: kicsit édes, nagyon kellemes illat volt, ameddig gyártották :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 4.

Próbáltam már más "musk" elnevezésű illatot is, eddig még egyik sem tetszett.

Zsedit

2016. december 18.

Nekem, emlék illatú.... Az ovi és a kisgyermek-korom idéződik meg benne. Csak egy csepp a csuklóra fürdés után, meleg, kellemes, megnyugtató.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 18.

dameliepoulain

2016. július 18.

Megbántam,hogy nem az edt változatot vettem meg!Ezzel nem tudok mit kezdeni.
Egy darabig kenegettem magamra de aztán irritálta a bőröm.Piros foltokkal ajándékozott meg.Textíliára meg véletlenül se kerüljön mert csak mosással lehet eltüntetni.
Az illat sem egyszerű:)Először nagyon erős(mondhatni szúrós )csak pár óra múlva bújik elő a kedvelt mósusz de akkor nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 18.

Megbántam,hogy nem az edt változatot vettem meg!Ezzel nem tudok mit kezdeni.

TimyBlanco

2016. január 27.

Ajándékba kaptam valamikor karácsonyra. Odaadtam inkább anyukámnak, annyira rossz illata van. Olyan mint a tömény szappan a bőrömön, messziről érzem, akár másokon is és akkor is nagyon kellemetlen. Csodaparfümként harangozták be ismerősök, de életem egyik legrosszabb parfümélménye lett. Amúgy tényleg sokáig tart, de ez esetemben nem nagy előny :D Lehet csak az én orrom érez mást, de tényleg nem jön be :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

Diana82

2015. október 12.

Ez egy igaz keleties illat, amit tudni kell viselni! Szívmelengető, bátorító jóbarát, aki elrepít a rejtelmek világába. Mivel olaj, csínján kell vele bánni, mert túladagolva tolakodóvá, fejfájdítóvá válik és nem csak viselője számára. Nálam ez abszolut őszi-téli illat, amit csak nagyon ritkán, alkalmakkor használok, hogy megőrizze különlegességét, de nem is vágyom gyakrabban rá. Extra tartós, nőies, selymes finomság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 12.

bridzsi08

2015. március 31.

Édesanyám használja és oda van érte, nem mellesleg az illatáért én is. Nem vagyok parfümőr, nem tudok nyilatkozni arról, hogy egy parfüm miért tartja magát hosszú órákon át valakin és másvalakin miért nem. Anyukámon egy kis olajat is nagyon sokáig és intenzíven lehet érezni, szerintem nagyon egyedi az illata is. Amit már írtak előttem is, hogy a ruhára nagyon kell vigyázni, volt már, hogy felvitelkor rácsöppent a felsőre és foltot hagyott, praktikusabb tusolás után, öltözés előtt egyből felkenni a megszokott helyekre, a szakemberek is ezt javasolják, hogy akkor tartja legjobban az illatát egy parfüm, ha közvetlenül fürdés után, a friss, puha bőrre fújjuk/kenjük. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 31.

Nur

2014. szeptember 14.

Az alapillat fantasztikus, annak aki szereti a pézsmát, de mintha az olaj változatnak lenne egy "szúrós" beütése. (Rajtam legalábbis) Általános vélemény, hogy az olajos parfümök a legtartósabbak, de nálam ez sem működött, bár az is igaz, hogy rajtam általában semmi nem tartós. Ami miatt végképp nem vásárolom újra, az, az, hogy ha az olaj ha hozzáér a textilhez, ami azért előfordulhat, nyomot hagy rajta. Rohanásban volt, hogy mosnom kellett az ingemet. Maradok a sima parfüm változatnál. Az viszont tény, hogy az illat csodás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

Cloudberry

2014. augusztus 3.

Imá-imá-do-hom! :) És a pasim is, de ő az egész WhitMush termékcsaládot. Tusfürdő, testápoló, vagy bármelyik-mondjuk a parfumolaj- rajtam van, teljesen megbolondul és szaglászik. :)) Tartós, nem bántja a bőröm, nem leszek tőle ekcémás. Kiárusításokkor és/vagy Alle/Aréna 20%-os napokon érdemes rá beruházni! Imádat. 5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Lyral, Coumarin, Isoeugenol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Geraniol, Citronellol, Limonene, Benzyl Cinnamate, Eugenol, Amyl Cinnamal

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.