The Body Shop

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2015. április 2.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Ez a friss és könnyed otthoni illatosító megtölti az lakást a zöldtea és a cíitrom varázslatos illatával. Csepegtesd egy párologtatóba.

Aimet

2015. március 22.

otthonom illatosítására kerestem egy könnyed, kellemes illatot. Nagyon örülök hogy ezt megvettem, csodálatos illatot csinál ez az olaj, szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

Emolliensek: Glycine Soja (Soybean) Oil
Illatanyagok: Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Oil