The Chemistry Brand

Ár:   9900 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: varvara, Módosítva: 2017. június 20.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Testápolók

Rendkívül magas koncentrációjú természetes hialuronsavat tartalmaz, vörös alga és tamarind bázisban. Folyamatos használata segít visszatartani a hidratációt, miközben javítja a bőr textúráját.

Ár: 5000 , Eladó: Binga
Állapot: Nem sok hiányzik belőle , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel 12. kerület

kisasszony463

2020. december 5.

Szuper, de szerintem nem éri meg. Helyette ajánlanám cerave hidrating lotiont, ha tökéleten felszívódó naked skin feelt keresel hylauronnal. Gyorsan elfogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

réka

2020. október 15.

Nem rossz, valóban igen magas a hyaluron tartalma. Nyáron csak magában, egyéb időszakban más, "zsírosabb" testápolóhoz keverve használom. Nem csodaszer - mondjuk az én koromban már tényleg az kellene - de jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 15.

szofka77

2020. május 23.

Elek halok erte 23 vagyok..imadom mar 2vel elhasznaltam, most veszem majd a 3-ik uveggel...ez a titkom a szep boromert..kulonleges alkalomkor imadom felkenni...en csak magaban hasznalom...van h arcomra is kenek fel de a szamra is...tetszik ez lesz a testapolom egesz evszakban csak telen nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 23.

Nyimuska

2019. augusztus 2.

Pikk-pakk felszívódik, nyárra nagyon kellemes viselet, gazdaságos a kiszerelés is. Arcra is szoktam kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

xxs

2019. július 6.

UPDATE: bármilyen klassz is a pumpás flakon, az alsó 1 cm benne marad, azt már rázogatni kell.

UPDATE: gyorsan fogy. A hajamat szép fényessé teszi (mosás után törölközőszáraz hajra tettem egy fél pumpányit), emiatt jópár hete csak erre használom, mert testápolóként nem pótolhatatlan, hajfényesítőként meg (nekem) az. Nem fogom újravenni, de csak az ára miatt nem, amúgy szerethető.

Klassz, kellemes, szinte illatmentes, semmi extra testápoló, könnyed géles állaggal. Télen önmagában kevés, de olajjal keverve (natúr növényi olaj, de akár önbarnítós Chemistry Glow Oil is) jobban hidratál, mint csak az olajak.
Nedves hajvégeken mosás után jó, fényesebb lesz kicsit a hajam, de azért nem korszakalkotó.

A csomagolás és pumpa váratlanul jó.

Szóval a termék más, mint a megszokott testápoló krémek vagy olajak, tetszik is, de messze nem ár arányában tetszik. Ha fantasztikus testápolóra van szükséged, ne ezt válaszd, viszont ha szívesen kísérletezel, ez "más", ha nem is esik le az állad tőle, új élmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

A csomagolás és pumpa váratlanul jó.

incifinc

2018. október 28.

Kiadós, kényelmes pumpás. Pici illata nem tolakodó, semleges. Nyáron sokat használtam, jól esett ez a géles formula.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 28.

epid

2018. április 9.

Az illata majdnem hogy semleges. Gyorsan beszívódik, ragacsos érzet nélkül. Hatását 3 hónap elteltével meg nem igazán érzékeltem, de nem is használom napi rendszerességgel. Borsos ára miatt kizárólag arcon és dekoltázson használom. Nagyon gazdaságosan és precízen lehet adagolni a műanyag "flakonjából".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 9.

jirka

2018. február 9.

Sziasztok Kedves KM Olvasók!
Rajta volt a listámon ez a testápoló, de még nem vettem volna meg, ha épp nincs készlethiány a Hand Chemistry 240 ml-es kiszereléséből. A Hand és Heel Chemistry-t tavaly augusztus óta használom, legnagyobb megelégedéssel. A Deciem az utóbbi hónapokban komoly készlethiánnyal, mostani tapasztalat, hogy szállítási lassulással is küzd, így aztán azt veszem, ami van, némi túlzással.
Csomagolás: Zseniálisan megoldott adagolóval van dolgunk, a nyomófej olyan hosszú, hogy az egész kéz aláfér, ami praktikussá teszi a használatát (azóta mindenben őt keresem). A nyomófej igény szerinti - kevés vagy sok - koncentrátumot adagol, remek kivitelezés. Utazáshoz külön kupakkal ellátott, szállítható.
Állag: Külföldi vélemenyezőnél olvastam azt a hasonlatot, hogy olyan, mint a kézfertőtlenítő zselé, állagra és beszívódásra. Ezzel egyet értek, mert gyakroltailag felkenem és már be is szívódott, csak illatanyag nélkül. Vízmegtartó képessége páratlan, különleges bőrtextúrát kölcsönöz a bőrnek.
Árakon sosem vitatkozom, e koncentrátum esetében ár és mennyiség esetében egy magas árkategóriáról beszélhetünk, természetesen cserébe kapunk is valamit. van, aki túlárazottnak tartja, és van, akinél univerzális csodaszer.
1 hónappal ezelőtt vásároltam, az első 1 hét után láttam, hogy bizony gyorsan fogy (negyede), így minden második nap használom és lassan a végére érek, vagyis mostani tapsztalataim alapján 4-5 hét(?).
Kedves realet is írja egyéb felhasználási módját, több véleményező is próbálja eme drága koncentrátumot a legjobban és leggazdaságosabban kihasználni, és ez rendben is van, mindez tapasztalati dolog, egyéni döntés. Többen használják "tetőtől talpig", természetesen kipróbáltam őket.
1. Kézápolás: maradok a rózsaszín Hand Chemistrynél (a viszonyítási alap magas)
2. Testáplás: tökéletes. Állaga, mérete, adagolása miatt tökéletes kiegészítője a nyári nyaralós időszaknak.
3. Hajápolás: Göndör hajam van, vízesen alkalmazva semmi extrát nem nyújtott, nem is bántotta a hajamat, 3-szor próbáltam,elhagytam. Néhányszor használtam száaz hajra (hajtő) itt már érzékeltem pici volumennövelő hatást, részemről nem jelentős, elhagytam.
4. Ajakápolás: éjszakára vékony rétegben rendben volt, nappalra nem volt elegendő önmagában, elhagytam.
5. Arcápolás: két ajánlást is találtam. Arcápolóként néhány alkalommal hagytam fent éjszakára, nem bántotta az arcot, kiemelkedő hatást nem tapasztaltam, és valahogy motoszkált bennem a gondolat, hogy ez egy "kéz és testápoló", inkább nem erőltettem. Arcmaszkként szintén néhány alkalommal használtam. Semmi problémát nem okozott, kellemes volt, de hosszú távon ő is elmaradt. Arctisztítás után, 10 percre javasolták feltenni, majd lemosni.
7. Nyakápolás: erre használtam a legtöbbet, remélve, hogy az áll alatti megereszkedett bőrt javítja. Látványos változást nem tapasztaltam.
8. Másik testápoló termékhez keverve: ez vált be a legjobban az egyéb felhasználási módok közül, és ezért a másnapi használat. Középszerű testápolómhoz pumpáltam a koncentrátumból, ebben az esetben határzottan felerősítette annak hatását.
Mindent összevetve, részemről ő egy csodálatos testápoló, a bőr textúráját határozottan megváltoztatja. Nem mondom, hogy "örökre", és "csak vele", mert ebben az árkategóriában szívesen kipróbálok mást is, de jó szívvel térek vissza hozzá például a nagy melegben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 9.

Sziasztok Kedves KM Olvasók!
1. Kézápolás: maradok a rózsaszín Hand Chemistrynél (a viszonyítási alap magas)

realet

2018. január 5.

Életemben nem adtam még ki ennyi pénzt testápolóért, és valószínűleg nem is tettem volna, ha nem a Deciemről lenne szó, akiknek lassan egy az egyben utalhatom át a fizumat. Szóval birizgálta fantáziámat, hogy megannyi csúcsszuper arcápoló után vajon hozzák-e ugyanezt testszinten. Mindjárt találtam is magamon olyan zónát, ahol a klasszikus testápolók nem igazán hoztak áttörést, így ezt a koncentrált hialuronmasszát azonnal ott vetettem be:
- a mindig száraz, érdes könyökömön
- a pergamenre száradni képes kézfejemen és ujjaimon
- a méltatlanul elhanyagolt nyakamon
Tapasztalataim: színtelen, jóformán szagtalan zselé, amit egy nagyon praktikus pumpás adagolóval lehet kinyerni. Nagyon szépen siklik a bőrön és már cuppan is be, semmi ragadós érzete nincs. A Deciem-féle wow-hatásra nem kell sokat várni, mert már az első használat után érezhető, hogy tinikorom selymessége egy pumpálással azonnal elérhető. Jó-jó, sejtem én, hogy nem árt napi 1-2x bevetni a kicsikét, hogy fenntartsam a látszatot és az érzetet, de azért elgondolkodtató, hogy évtizedek klasszikus krémezései és testápolóhasználata után egyszer sem éreztem ezt az instant bőr-jóllakottságot és selymes feltöltöttséget. És még csak szilikont sem tettek bele! 10 csillag, és persze Deciem for president :)

UPDATE:
A kézápolás terepét átadtam a Hand Chemistry-nek, mert az verhetetlen, viszont ezt a hialuron-kincseshordócskát előszeretettel használom hajmosás után nedves hajra. Ja, nem használok balzsamot, amióta HIF-fel mosom, mert nem kell, de ez viszont nagyon jót tesz a fürtjeimnek: hidratáltabb, lágyabb, selymesebb és még fényesebb lesz tőle a haj, zsírosító hatás nélkül. Nemzetközi fórumokon olvastam, hogy göndör, illetve afrohajú lányok is imádják, mert gyönyörű, természetes spirálokat varázsol a hajukba és végre nem kell a szénaboglya-effekttel küzdeniük. Jómagam sima, vékonyszálú hajon vetem be, és többen megkérdezték már, hogy fodrásznál jártam-e, miután konkrétan kevegőn száradt meg otthoni házimunka közben a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 5.

- a mindig száraz, érdes könyökömön
- a pergamenre száradni képes kézfejemen és ujjaimon
- a méltatlanul elhanyagolt nyakamon

UPDATE:

Antioxidánsok: Tremella Fuciformis Sporocarp Extract
Hidratálók: Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Glycerin, Betaine, Caprylyl Glycol

Az afrikai tamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerint a tamarindusz magjának a kivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, aminek a hatása vetekszik a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő, a hialuronsav hatásával. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.