The Glow

Ár:   €28   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   45 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lamirabelle, Módosítva: 2021. március 25.

Ár:   €28
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Gyengéden hámlasztó, kíméletesen tisztító formula  zsíros és kombinált bőrre természetes hidroxisavakkal, bőrfeszesítő papaya enzimekkel, pórusfinomító és mattító rózsaszínű agyaggal. A hibiszkusz por felolja az elhalt hámsejteket, a fehér fűzfakéreg gyulladáscsökkentő és pórustisztító hatású. Az almamag antioxidánsokban gazdag kivonata segít megelőzni a bőr idő előtti öregedését, a nyugtató aloe óvja az epideermiszt a kiszáradástól.