The History of Whoo

Ár:   $50   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: karaibrahimgil, Módosítva: 2018. szeptember 18.

Ár:   $50
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az In Yang Balancer használatával fenntarthatod arcbőröd természetes nedvességét, tisztaságát és feszességét. Ez az ázsiai bőrápoló termék egyedülálló gyógynövénykeveréket tartalmaz, amely segíthet a száraz és az öregedéssel küzdő bőrön, és visszaadhatja annak természetes élénkségét.