The History of Whoo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: garden32, Módosítva: 2017. december 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Egy új, tökéletesített formula, mely harcol a pattanásokból visszamaradt foltok, májfoltok, napfoltok, és az öregségi foltok ellen is.Megakadályozza a bőr hiperpigmentációját, és egységesíti a bőrszínt. A bőrvilágosító hatása mellett feltölti a bőrt nedvességgel, és hosszú időre hidratálja azt.

Főbb összetevők: Kerti izsóp kivonat, mely egyszerre kondicionálja és védi a bőrt. Krizantém, seolgamsan és chillhyangpalbaeksan (Whoo által kifejlesztett formulák), melyek élénkítik a bőrt, és a pigment felhalmozódásokat világosítják az egységes és ragyogó bőrért.

tara95

2018. november 12.

Ennek a lotion változatát használom ami nincs feltöltve, viszont ez a típus a krém könnyed változata, tehát nem hiszem, hogy gondot okoz a véleményem.

Könnyed, pillanatok alatt beszívódik, tele van kis fehér kapszulákkal amik eldolgozásnál eltűnnek. Enyhe illata van, de nem zavaró. Határozottan segít a pigmentáció orvoslásában, ami visszatart a teljes flakontól, az az ára. Egyébként én ebayről rendeltem 8x5 mles kis flakonos változatokat, így 2000 körül egyáltalán nem volt vészes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.