The House of Oud

Ár:   59 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: egyboszorka, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 6.

Ár:   59 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A Desert Day Collection része

2016-os virágos-fás-pézsmás illat nőknek és férfiaknak. A Nap "születésének" varázslatos pillanatait idézi, amikor a természet vakító színei életre kelnek, és az éjszaka véget ér.

Fejjegyek: bazsarózsa, frézia

Szívjegy: barack

Alapjegyek: mósusz, ambroxan, kasmerán

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Agnesanna

2019. április 11.

Mai első bőrtesztem eredménye, nagy csalódás lett. Egy órán át mindenkit maga mögé utasítva, csak a barack és barack és barack volt érezhető rajtam. És abból is sajnos valami kisüstivel kevert házi baracklekváros konyhai kísérlet ( de az aztán élethűen). Semmi bazsarózsa, semmi frézia. Másfél, két óra után kezdett ez a piás-gourmand hatás csendesedni. Az illat leszáradása már kellemesebb volt, de az biztos, hogy mi nem egymásnak lettünk teremtve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 11.

Kincskereso

2016. október 4.

Papírcsíkra fújva csodálatos, puha, nőies, egyedi illatfelhő. Légies, bájos (de nem gyermekien!!), különleges és habkönnyű. A mintámat itthon magamra kenegetve viszont sajnos az én bőrömön olcsó barackos illattá változik... Annyira sajnálom. Pedig az üvege is pazar és ötletes! Olyan jó lett volna nagy szerelemnek... De az illat és üveg maga akkor is 5 csillag! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Anise Alcohol