The Ordinary

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: anitaa17, az összetevőket feltöltötte: RarityRose, Módosítva: 2019. január 11.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2690 Ft

100% tiszta, hidegen sajtolt marokkói argánolaj a bőr és a haj táplálására, feltöltésére.

• 80%-os zsírsavtartalmával táplálja a bőrt
  • Segít megszüntetni a bőrhúzódást és a száraz foltokat
  • Erősíti a bőr természetes védőrétegét
  • Csillogóvá és idővel erősebbé teszi a hajat
  • Illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2690 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Ritta12

2020. június 3.

Én is a hajamra használom, hajvégápolóként, néha a hajmaszkba is szoktam keverni úgy is tökéletes pihe puha haj a végeredmény, minden egyes alkalommal. Csak ajánlani tudom.Télen, mikor nagyon hideg van az arckrémbe és testápolóba is belekeverem. Nagyon sokféleképpen hasznosítható kis termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

abicicaaa

2019. szeptember 16.

Hajvegapolokent hasznalom, es el sem hiszem, hogy nem talaltam ra hamarabb. Nagyon keves kell belole, 5 hasznalatba biztos beletelt, mire rajottem, hogy tenyleg eleg egy babszemnyi kis csepp az egesz hajamra. Szetdorzsolom a tenyeremben, es a hajvegeken atsimitom. Szarazsag eltunik, meg az esetleges tort reszekre is mintha egy fatyol kerulne.
Tultoltam parszor, olyankor nem szivja be a haj, es olyan mintha egyszerűen zsíros lenne.
Mindenfele szilikon nelkul varazsolja gyonyoruve a hajam. Az illata fura, am ez a hajban egyaltalan nem erzodik.
Roncsolt, toredezett, szaraz hajra csak ajanlani tudom. Mig elek, tiszta arganolajat fogok hasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

sagioti14

2019. április 20.

Már a másodikat használom. Hidratálóval együtt kenem fel az arcomra. A vízhiányos bőrnek lőttek amióta használom.
Vékony szálú hajra nem ajánlom kenni, egyszer próbáltam. Túl tömény rá, zsíros hatást keltett. Arcra ahogy írtam : tökéletes!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 20.

zsucci93

2019. március 29.

Annyira nem hatásos, mint más argán olaj, legalábbis bőrön nem vettem észre nagy változást. Végül a hajamra és a körmömre használtam el, de a TO-nak vannak ennél sokkal jobb olajai :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

DorkaR

2019. március 24.

Szerintem nagyon jó kis termék! Bár a szaga számomra borzasztó, ennek ellenére esténként gyakran felkenem, mert a hidratáló hatása szuper az arcomon, viszont kicsit nehezebben szívódik fel, így nappalra nem tenném fel sminkelés előtt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

bbaarrbbii

2019. február 12.

Az illata nekem kicsit kellemetlen, de nagyon szuper cucc. Az arcomra és hajamra szoktam kenni hajmosás után, reggelre pihe-puha lesz tőle a hajam :)
A bőröm eléggé száraz, ekcémára hajlamos, ez az olaj jól hidratálja. Csak esténként szoktam használni, mert viszonylag nehezen szívódik be és mindent össze kenek vele :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

szusziella

2018. november 5.

Mindenkinek tudom tanácsolni, hogy a drogériákban kapható több kárt, mint hasznok okozó hajvég ápolók helyett inkább ezt használja a hajára. Gyorsan felszívódik, nem hagy olajos érzetet, fényes lesz tőle a haj és rendszeres használat után megerősíti a hajvégeket. Árérték arányban pedig mondanom sem kell sokkal kedvezőbb hosszútávon, hiszen elég belőle 2-3 csepp.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 5.

CrazyKid

2018. augusztus 12.

Nem használom annyira rendszeresen, mint kéne , így nem készpénz a véleményem. De használtam egy más márka argán olaját, ugyanilyen időközönként, mint ezt és sokkal jobban felszívta a bőröm, teljesen kisimult tőle, újjászületettt. Ezzel sajnos nem érzem ugyanezt, de még használgatom. Pattanásokra nem vagyok hajlamos, de egy ideje előjöttek, remélem nem ettől. Az ára nagyon kedvező, de nem biztos , hogy újravenném. Nem értem, pedig tiszta olaj, a régi is az volt , de mégsem vagyok vele megelégedve. A pipettás adagoló tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.