The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2020. január 24.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Stabil, vízmentes alfa-liponsav oldat

Az alfa-liponsav egy igen erős antioxidáns, képes megújult kinézetet adni a bőrnek, javítani annak textúráját és tónusát. Ez a formula kivételesen magas, 5%-os koncentrációban tartalmaz nagy tisztaságú alfa-liponsavat.

Napi használata nem javasolt, heti 2-3 alkalommal 2-3 cseppet ajánlott használni. Olajokban hígítható.

little_irish

2021. december 19.

A jak-szagú oldat, szerettem, gyönyörűen felújította, tatarozta a munka, a környezeti tényezők és szmog miatt elfáradt, szétcsúszott bőrömet. Mindig érdekes érzés volt, hogy rajtam van, ahogy belengett ez a furcsa, sajátos szag, de másnapra mindig ragyogóbb volt a fáradt bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 19.

Amadea

2020. december 31.

Az én bőrömet nagyon ritkán csipkedi egy termék, de ha ebből 2-3 cseppnél többet kevertem a hidratálókrémbe, úgy éreztem, letépi az arcomat.:D A szaga érdekes volt, olyan égett gumi, égett műanyag ájer csapott meg, szerencsére hamar elillant és nem vagyok érzékeny a szagokra.
A mindenféle effektért és hatásért cserébe másnap láthatóan szebb bőrképet köszönthettem a tükörben, szóval szerettem használni, de, mivel ritkán került elő, az utolsó negyede testápolóba keverve végezte.
Csak most látom, hogy már nem gyártják, amit kicsit sajnálok, de annyi érdekes termék van a piacon, hogy nemigen vettem volna újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 31.

cattitude

2019. december 17.

nem használom sok ideje, de egyelőre én nem vettem észre SEMMIT. 2 cseppet szépen eloszlatok az arcomon este, viszonylag hamar beszívódik. engem nem melegít, nem kapar tőle a torkom. felvitel után olyan 20 perccel szoktam érezni az égett szaru szagát (szerintem nem gumi, hanem olyan, mintha mintha bőr vagy köröm égne), de nem érzem borzasztó kellemetlennek. másnap nem történik semmi az arcommal, nem simít ki, nem feszesít, nem tölt fel, nem tünteti el a pirosságot. azért elkenegetem, hátha egyszer én is megtapasztalom a csodát. legalább drága nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

natulcien

2019. november 24.

Arcon csíp, még a 2 csepp is, így nem merem ott használni. Most azt próbálom ki, hogy testápolóhoz keverve egész testre alkalmazom. Talán így el fog fogyni. Nem csíp, ami biztató, de biztos nem fogom újravásárolni. Azért kap 3 pontot, mert ha beválik testre, akkor végül is ápolom a bőröm, és egy cerave hidratáló jó kis turbósítója lehet. Sokáig elég és végül is nem volt drága szóval nem teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 24.

Lerika

2019. november 9.

Érdekes termék, ilyennel még nem találkoztam. Felkenéskor enyhe meleg érzetem van az arcbőrömön. Lehet, hogy ez furának tűnik de tényleg, olyan mintha a termék felmelegedne a bőrrel érintkezve. Utána mindig használok hidratálót, muszály, mert másnap ezzel együtt is előfordult, hogy bőröm felszínét picit húzódónak, vízhiányosnak éreztem, annak ellenére, hogy reggelre mindig beolajosodik a bőröm a használatát követően. Igazából nem tudom eldönteni, hogy komoly eredményt ad-e , pedig már jóideje használom. Lehet, hogy túl kevés alkalommal kerül rá a sor mert több szérumom van amit esténként használok, de kiemelkedő változásról nem tudok beszámolni, nekem olyan egynek jó, de semmi különös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 9.

Erika1986

2019. szeptember 13.

Fel eve ujitottam be az itteni jo velemenyek alapjan, kivancsisagbol. Talan ketszer ha hasznaltam, de igy fel ev tavlatabol is ha vissza gondolok, újra kisse kavarog a gyomrom :S ez a termek nagyon budos!!! Persze lehet hogy csak en vagyok tul erzekeny a szagokra, de nalam ez nem bejovos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Sofi

2019. augusztus 30.

Ugyanazt tudom írni, mint az előttem pozitívan nyilatkozók, szuper cucc. Miután felteszem várok 10-20 percet és aztán bekenem hidratálóval az arcom, pont azért, hogy elkerüljem azt hogy kiszárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

lettii

2019. július 20.

hàt, ezzel most en is nagyon megszivtam. hasznalgattam par honapig es amugy tenyleg tok jo volt, de aztan jott nalam is a bumm. sajna egyik hetvegen picit megkapta az arcom a nap. nem ugy keszultem, h egesz nap napon leszek, szoval csak a reggeli fenyvedo volt rajtam. de a lenyeg, h utana 1-2 nappal felkentem a szerumot es ereztem, h csip, mint a veszedelem. aztan 1-2 nap mulva jott a rettenet viszketes es teljesen szètszàradt a borom. toltam ra az aloet meg a neogranormont ezerrel. aztan valamennyire helyrejott, gondoltam teszek meg egy probat, hatha nem is ez volt a ludas. de sajna igen. megint iszonyuan viszketek, mar allergia gyogszert vettem ra, mert lemarom az arcom + olyan a borom, mint a smirgli, es most meg icipici feher, vizzel teli kiutesek is megjelentek. pedig tenyleg mukodott, de idovel ezek szerint en is allergias lettem ra. tobbet nem probalkozom vele 🙁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 20.

dettusbettus

2019. július 18.

Ezt is nagyon eltalálta a Deciem.
Nekem elsőre fel sem tűnt az égett gumiszag, de amikor párom arcára kentem, ki-kinézett az ablakon, hogy mi ég. Azonban a szag egyáltalán nem zavaró, kárpótol érte a hatása, ugyanis reggelre csodásan simít és feltölti a bőrt.
Használom a Skincare Routine nevű applikációt, és mindig nagy az öröm, amikor az esti rutinomba beleteszi az ALA-t. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

Ezt is nagyon eltalálta a Deciem.

oznob64

2019. május 22.

Újat nem tudok mondani: másnapra feszesebb a bőr tőle, sokkal simább, szebb textúrájú, ha csak ennyit tudna, már akkor is hibátlan lenne, remélem hosszabb távú bőrkép-javító hatása is van. A szérum konzisztenciája számomra nem igazán kellemes, viszonylag lassan szívódik be és zsírosabb, de mivel esti használatra való, ez nem zavaró, ahogy a kellemetlen szaga sem, mert bőven kárpótol a hatása ezekért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Antioxidánsok: Thioctic Acid
Hidratálók: Propanediol

Tioktánsav, vagy más néven: alfa liponsav. A legtöbb antioxidánssal ellentétben víz- és zsíroldékony is egyben. Paula Begoun szerint bár kitűnő összetevő, vannak nála hatékonyabb antioxidánsok is. Egyes kutatások szerint gyulladáscsökkentő hatása is van.