KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. október 16.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

Stabil, vízmentes alfa-liponsav oldat

Az alfa-liponsav egy igen erős antioxidáns, képes megújult kinézetet adni a bőrnek, javítani annak textúráját és tónusát. Ez a formula kivételesen magas, 5%-os koncentrációban tartalmaz nagy tisztaságú alfa-liponsavat.

Napi használata nem javasolt, heti 2-3 alkalommal 2-3 cseppet ajánlott használni. Olajokban hígítható.

Ár: 2490 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1800 ft , Eladó: karolina.szanda
Állapot: Uj, bontatlan, Helyszín: Salgotarjan, fizetés: Banki utalással
Evolintentz

2019. január 16.

először amikor használtam még nem jöttem rá, hogy ennek van brutális égett gumi szaga és vagy háromszor másztam ki az ágyból körbejárni a lakást, hogy mi gyulladt ki..másodjára már gyanús volt, most ahogy olvasom itt a hozzászólásokat.. hát igen, ez sajnos tényleg büdös és ráadásul kell legalább egy óra mire nem érzem a szagát. Nekem felkenéskor csípi a bőröm pár másodpercig és csak utána vált át melegségbe, viszont a hatását nagyon szeretem. Konkrétan kifeszíti a bőröm, teljesen sima lesz, semmi érdesség. Heti egyszer használom, lehet, hogy később átállok a heti 2-3 alkalomra mert így esélyem sem lesz elhasználni a lejárata előtt.

Evolintentz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

Pünyike

2018. december 27.

Tényleg erős! Hetente háromszor használom, reggelre tükörsima a bőröm. Én semmi bizsergést, melegséget nem érzek, pedig nem sajnálom az arcomra. Utána rendesen hidratálok.

Pünyike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 27.

TimeaZsofia

2018. december 3.

2 hónapja használom ezt a terméket, hetente egyszer. Nagyon-nagyon jó hatása van, szerintem elég tényleg a 2-3 csepp, amit a gyártó javasol, valamint hűtőben kell tartani, ez is rá van írva. Az a titka, hogy bele kell masszírozni a bőrbe. Én a vizes termékek után viszem fel, aztán várok 20-30 percet, úgyis este lehet csak használni, és ALAPOSAN utánahidratálok. Csillagos ötös a hatása, ez a leglátványosabban ható Ordinary termék szerintem.

TimeaZsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 3.

Nutellabella

2018. november 27.

Már használom egy ideje. Büdi is, melegít is, mégis szeretem használni. Nem mondom, hogy másnap teljesen kivasalt és photoshoppolt az arcom, de valamennyit segít. Egyedül attól tartok, hogy idővel oxidálódik az üvegben, netalán a szobahőmérséklet sok neki, s elveszíti hatékonyságát. Mivel csak pár csepp kell, elég sokáig elég. Maradjunk egy erős négyesnél.

Btw... valószínűleg én táplálékkiegészítőként is fogom szedni az alfa-liponsavat, kíváncsi leszek a hatására....

Nutellabella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Fincsodrett

2018. november 23.

Eleinte nagyon szépen teljesített, egy héten 1x-2x használtam este. enyhe melegséget én is éreztem, de fel voltam rá készülve. Egy hosszabb szünet után nyáron egyik este felkentem, reggel brutál piros lett az arcom, viszketett, nagyon kellemetlen volt... Semmit sem csináltam máshogy,mint előtte. úgyhogy megint eltettem, kb bő egy hét volt, míg rendbe jött a bőröm. kb másfél hónap múlva megint adtam neki egy esélyt, bár ne tettem volna. Este felkentem, de már éjjel borzalmas volt, viszketett az arcom, láng vörös volt, jó kis allergiás reakció. panthenol spray-vel és orális antiallergetikummal is egy hétig tartott, míg vállalható lett a bőröm. Soha többet nem fogom használni, elajándékoztam. Az a gyanúm, hogy nyáron hiába este alkalmazza az ember, valószínűleg, valamivel kölcsönhatásba lépett. Fényvédőt egyébként használok, ennek ellenére alakultak ki a reakciók.

Fincsodrett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

sinmo88

2018. november 23.

Nem is tudom mit mondjak róla. A szaga elég kellemetlen, és ha véletlenül rákerül az ajkamra irritálja. Hatását nem igazán vettem észre. Persze tudom én is, hogy a hasonló termékek használatának általában hosszútávon mutatkozik meg az eredménye, úgyhogy elhasználgatom, de nem hiszem, hogy újraveszem.

sinmo88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

KittyMitty

2018. november 7.

Ma érkezett meg az első TO csomagom, amiben ő is benne volt. Első dolgom volt vadul rákenni az arcomra csak úgy simán, pedig aaaaannyiszor olvastam, hogy erős és, hogy finoman kell vele bánni. Nem volt okos dolog, de azonnal elkevertem mással és így már csak kellemesen bizsergett az arcom tőle. Nem szívódott fel gyorsan, percekig masszíroztam, de nem is baj, az én száraz bőrömnek jól esik. Nagyjából hét óra telt el azóta és az arcom gyönyörű, egységes, ragyog, úristen!!!

KittyMitty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 7.

kata.olajos

2018. november 1.

Szerintem az egyik legjobb TO termék. Az állagát nem szeretem, de a hatását igen, ami szerintem legjobban 30 fölött mutatkozik meg, a még nem öregedő bőrrel nagyon nem csinál semmit, amennyire láttam, de az enyémmel reggelre csodát művel: úgy néz ki az arcom a használata utáni reggelen, mint amit kifeszítettek; sima, ránctalan, szinte pólustalan, világosabb, egységesebb bőrképpel. Heti egyszer használom kb. 5-6 cseppet viszek fel az arcra, nyakra. Ha lefekvés előtt használjuk érdemes törülközőt tenni a fejünk alá, hogy ne a párnába kenődjön a cucc.

kata.olajos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

incifinc

2018. október 28.

2017.07hó: Éjjel, sötétben kell használni, én emiatt egy fekete neszesszerben tárolom a hűtőben, nehogy vmi tönkremenjen benne. Kb 6 csepp azért kell az egész arcot beteríteni. Felkenés után enyhe melegség fut végig a bőrömön, ami először furcsa volt, de most már inkább várom. Az összetevők zsírban oldódóak, így teljesen száraz bőrre kell felvinni és a hatás kedvéért utána már nem kell semmit kenni. Rengetegféle krémek, szérumok, hidratálók, pakolások, kezelések után végre megtaláltam ezt, ami tényleg hat. Reggel az arcom feltöltött, majd'ránctalan, kisimult és üde - fiatalodik:) Na ez a csodaszer!
2018.10.28. Sajnos;( vagy allergiás lettem rá vagy megromlott még 2017 októberében hetekig tartó vörös kiütéstől szenvedtem majd miután kigyógyítottam magam decemberben megint magamra kentem és kezdődött elölről így mást használok helyette

incifinc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 28.

kontrakcio

2018. október 28.

Update: meh. Végül el se használtam. Sokszor éreztem úgy, hogy irritálja a bőrömet, piros lett tőle, és ez a melegedő érzés sem volt túl biztató. (Arról nem is beszélve, hogy a torkomat is irritálta, ahogy lentebb is írtam. Nem hiszem, hogy ez normális...) Rengeteg ilyen szérumot dobott piacra a márka, amiben propanediol van csak + 1-2 aktív összetevő, én ezekből többet tuti nem fogok venni.

Hát ezt úgy vettem meg, hogy semmit nem tudtam erről az összetevőről korábban, de gondoltam miért ne, ennyi pénzért bármit kipróbálok. Féltem tőle picit az első használatkor, de a többek által említett melegedő érzésen kívül más nem történt, nem irritálta a bőröm. De azért óvatosan kell használni, mert amikor túlságosan belelendültem az arcápolásba és ezt is sűrűbben használtam, akkor azért már kipirosodott tőle az arcom. Tényleg szép, kisimult lesz tőle a bőr másnapra. Az egyetlen, amivel kapcsolatban vannak fenntartásaim, az a propanediol, mint alap. Azt olvastam, hogy ez ilyen nagy százalékban már irritáló lehet a bőr számára. Illetve nem tudom hogy ezt tapasztalta-e esetleg más is, de használat közben ha levegőt veszek, elkezdi irritálni a torkomat. Elég furcsa.

kontrakcio
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Antioxidánsok: Thioctic Acid
Hidratálók: Propanediol

Tioktánsav, vagy más néven: alfa liponsav. A legtöbb antioxidánssal ellentétben víz- és zsíroldékony is egyben. Paula Begoun szerint bár kitűnő összetevő, vannak nála hatékonyabb antioxidánsok is. Egyes kutatások szerint gyulladáscsökkentő hatása is van.