KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. október 16.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

Stabil, vízmentes alfa-liponsav oldat

Az alfa-liponsav egy igen erős antioxidáns, képes megújult kinézetet adni a bőrnek, javítani annak textúráját és tónusát. Ez a formula kivételesen magas, 5%-os koncentrációban tartalmaz nagy tisztaságú alfa-liponsavat.

Napi használata nem javasolt, heti 2-3 alkalommal 2-3 cseppet ajánlott használni. Olajokban hígítható.

Ár: 2490 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

kkinga07

2018. augusztus 2.

Teleshopos hangvételű vélemény következik, pedig tényleg nem vagyok fizetett kommentelő :D Pár hete ilyen pörsenésszerű, apró, kiütéses formában jelentkezett az arcomon pattanás. Nem tudom mitől, hogyan, de semmitől nem akart elmúlni. Már hónapok óta megvettem ezt a kis szert, gondoltam, kipróbálom, nincs nagy veszítenivalóm, ennél már nem lehet rosszabb. Egek! Egek! Egy éjszaka alatt rendbehozta az arcom. Nem tűnt el teljesen minden, de 70%-ban lehúzta az apró, sűrű dudorokat. Az égett gumiszag általános, de szerintem nem zavaró. Másnap éreztem ugyan, hogy kissé érzékenyebb a bőröm, most pár napig nem teszek rá savakat, retinolt. De az tuti, hogy rendszeresen fogom ezt a kis csodát használni. Nem is igazán értem, mitől működik ez ilyen jól.

kkinga07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

umpalumpa

2018. június 29.

Tetszik az anyag. Látványos a megújító hatása. Magában szoktam felkenni, olyankor mást nem használok az arcomon. Kicsit szárít, de nem vészes. Nem tudom sikerül-e elhasználni lejárat előtt, mert van pár cucc itthon, ami szintén bőrmegújító hatású és nem lehet minden nap ehhez hasonlót alkalmazni, úgy, mint AHA, BHA, retinol-félék.
Nekem ez jobban beszívódik, mint a szkvalános retinolok a márkától. Nem érzem a lent említett szagot kellemetlennek. Ha van egy kicsi seb, elkapart, nyomkodott pati a bőrömön, akkor azt csípi, de reggelre szinte begyógyul. Eddig 1 alkalommal csípte a fél arcomat, amikor valszeg többször retinoloztam az előző napokon.
Igazából akkor veszem elő, ha eszembe jut, mert jól elvagyok a retinollal, de maximum heti 1x használom.

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.

creamchito

2018. június 10.

Update: Továbbra is fenntartom a véleményem, szuper bőrmegújító. De nem használom már jó ideje csak heti egy alkalommal. Szerintem nem szabad a bőrünket ennyire megújítani a mostanában kapható erős antioxidáns szérumokkal és különböző típusú hámlasztókkal. Nagyon elcsábítottak ezek a termékek, összességében volt/van belőlük kb. 5 különböző. Az év elején pl. előszeretettel használtam ezeket a termékeket úgy, hogy első nap ALA, második nap 2%-os BHA, harmadik nap EUK, negyedik nap 7%-os AHA és így tovább. Betartottam, hogy egyes termékeket csak heti párszor használtam, csak arról feledkeztem meg, hogy minden nap volt egy másik termékkel bőrmegújítás. Persze utána csodálkoztam, hogy az addig szeretett, imádott krémjeim kipirosodást, gyulladt pattikat okoztak. Eszembe nem jutott, hogy a krémeknek semmi bajuk, nem azok okozzák a problémákat. Hanem a bőröm annyit és annyiszor újult meg, hogy valószínűleg elvékonyodtak a felső rétegek, érzékenyebbé és sérülékenyebbé vált a bőröm. Miután az antioxidánsok és a hámlasztók használatát harmadára csökkentettem a bőröm is ellenállóbb lett és sokkal szebb. Már nem érzékeny, nem jönnek ki gyulladások, pattanások (vagy csak minimális). A szérumok és krémek pedig jótékonyan hatnak, mint egyébként is. Tehát mielőtt egy krémet, szérumot a szekrény mélyére száműznénk, gondoljuk át, hogy valóban azzal van-e gond! Nem-e esetleg túlzásba vittük a hámlasztók (amiket a márkák állítólag napi használatra terveztek) és erős antioxidánsok használatát!

2018. március 7.: Hetente kétszer használom esténként, egyfajta bőrmegújítás gyanánt, illetve csökkentve a BHA készítmények használatát. Ugyanis számomra azt a hatást eredményezi, mint egy BHA, vagyis reggelre szinte eltünteti az előző napi kisebb pattikat, jelentősen halványulnak a pattanás utáni foltok, igazán egységes, friss és üde lesz az arcom, tényleg megújul. Tehát a leírásának, így az elvárásoknak is abszolút megfelel. Eddig mindig utolsó lépésként használtam, előtte csak szérumot, esetleg még egy könnyebb krémet teszek fel.

creamchito
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 10.

born86

2018. május 29.

2 hónapja használom a gyártó termékeit.
Köztük őt is, az illata stimmel :égett gumiszag ,felkenéskor melegítő érzés :stimmel ,Kivasalt arc:???? sehol .
A homlokomat teljesen szét szárította,hiába kentem hidratálót minden használat után rá, ráncaim ugyanúgy vigyorognak rám reggelente .
Biztos van akinek használ ,de nekem ő sem jött be,
Elhasználom ,a homlokomat nagy ívbe elkerülve de újra nem veszem .

born86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

2 hónapja használom a gyártó termékeit.
Biztos van akinek használ ,de nekem ő sem jött be,
Elhasználom ,a homlokomat nagy ívbe elkerülve de újra nem veszem .

kardamom77

2018. május 21.

Alkalmaként használom, még nem alakult ki a rendszeresség. Először megrettentem, mert felkenés után azonnal brutál módon felforrósította az arcom, aztán szerencsére enyhült az érzés. Valóban iszonytató szaga van, mely bezzeg hosszan tartó sajna! Amit észlelek használata után: selymes, lágy tapintású, üdébb, hidratáltabb jellegű bőrkép.Jobban felszívódnak eztán a hidratálók, s határozottan fiatalosabb az összhatás. Kedvelem ezeket a jelenségeket, jónak találom ezt a terméket.

kardamom77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 21.

bstr13

2018. május 17.

Eleinte önmagában használtam este, engem is melegit az elején, majd átment égett gumiszagba. Nagyjából beszivódott egy fél óra-óra alatt, de mindig maradt egy jellegzetes csúszós réteg az arcomon, amit utálok. Törölközőt teritettem a párnámra, hogy a szövet ne legyen büdös, mert amúgy ott marad a szaga.

Mostanában arclemosás - vizmegkötő esszencia - alfa-liponsav - könnyed emulzió kombóban használom 2x egy héten, a lépések között 2-3 perc szünettel, amig pakolászok valamit. Igy sokkal jobban bevált, az emulzió elnyomja a szagát, és teljesen be is szivódik, nem marad filmréteg. Igy is megadja a vasalt arc külsőt reggelre, mint amikor önmagában használtam. Az antioxidáns hatását nem tudom véleményezni :)), de a látható/érezhető hatásával elégedett vagyok, el fogom használni.

bstr13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

murczinodett

2018. május 15.

Ez egy nagyon jó kis termék. Engem nem zavar az a melegérzet, amit felkenés után ad és miután beszívta a bőröm valóban mintha simább lenne a felülete. Anyukámnak is vettem és azt mondta, hogy azokon a napokon amikor ezt használja mindig megdicsérik milyen kisimult az arca, vagyis másnap mivel ezt este kell felkenni.

murczinodett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Virvatuli

2018. május 14.

Nem tudom, miből van az arcom, de engem nem melegít, nem csíp, nem bánt. Azért óvatos vagyok, hetente kétszer használom, és hidratálón kívül mással nem keverem. 3 csepp megy az arcomra, három a nyakamra, három a dekoltázsomra. Rajtam nincs látványos hatása, és egyik Deciem-terméknél sem tapasztaltam még hűha-faktort, viszont mióta ezeket használom, úgy alapvetően rendben van a bőröm, sehol egy kósza pattanás, nem szárad, nem húzódik, sokkal kevésbé érzékeny, a nevetőráncaimat pedig úgy keresgélem a tükör előtt, pedig évekkel ezelőtt is megvoltak (és sokkal jobban látszottak). Szóval négy csillag, abban bízva, hogy szép csendben ez is teszi a dolgát.

Virvatuli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 14.

Racka

2018. május 1.

Frissítve: Több hét után heti egyszeri használattal is szétszárítja a kombinált bőröm szárazabb részeit, és nem győzök úgy utána hidratálni, hogy ne legyek látványosan pikkelyes. Olyan hatátását sem tapasztalom, ami feledtetné a szárító hatás és a szaga (mert büdös is) kellemetlenségeit. Berendeltem az AHA-t, visszatérek ahhoz, az nálam a csodaszer kategória.

TO AHA helyett vettem meg, mert nem volt sehol sem készeleten, azonban kiváltani nem fogja nálam. Sem simább, sem egységesebb nem lett az arcom egy hét után, viszont cserepesre szárította, képtelenség sminkelni másnap. 3x használtam a héten, és egyébként érzékeny a bőröm, bár az utóbbi időben semmi irritációt nem tapasztaltam, ezért is próbáltam ki. Csökkentem a heti használatot, addig 2*

Racka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Milka

2018. április 30.

Ésszel/mértékkel használva ő egy kiváló termék. Nem tartozom az ajánlott csoportba: irritált, érzékeny, rosaceás bőröm van, mégis bevállaltam. Első esti használat után a másnap reggelem kisebb-fajta katarzis volt, mivel kb közel 30 év után tekintett vissza a tükörből az arcom, ami azonos színű volt a nyakam bőrével. Ezen felbuzdulva heti kétszer használtam. Sok volt. Vörös fej, csalánkiütések. Óvatosba visszatértem a heti egyre, így tökéletes: gyönyörűen eltünteti a pirosságot, a fáradtság nyomait, enyhíti a ráncokat. Míg létezik, biztosan vevő leszek rá, és ehhez képest a valóban veszedelmes "illata" sem hat meg...

Milka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 30.

Antioxidánsok: Thioctic Acid
Hidratálók: Propanediol

Tioktánsav, vagy más néven: alfa liponsav. A legtöbb antioxidánssal ellentétben víz- és zsíroldékony is egyben. Paula Begoun szerint bár kitűnő összetevő, vannak nála hatékonyabb antioxidánsok is. Egyes kutatások szerint gyulladáscsökkentő hatása is van.