KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 4990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 4990 Ft

Vízmentes, nagy stabilitású szérum 5% új generációs retinoiddal, amely 0,5% tiszta retinol savval (all-trans retinoic acid) látja el a bőrt.

A Hydroxypinacolone Retinoate hatékonyan veszi fel a harcot a bőröregedés számos jelével, hatékonyabban, mint a Retinol, Retinyl Palmitate és majdnem minden egyéb vénynélkül kapható retinoid, irritáció nélkül.

Ár: 4990 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Reddiamond

2018. október 13.

A bemutató teremben ezt is és az emulziós fajtát is kipróbáltam a kézfejemen. Kb 5- 10 perc után ennek éreztem kellemesebb hatását... Bár tudom, ez hosszú távon hat. Mivel a szemem alatt elég száraz a bőröm, s amúgy is jön a hideg idő, így ezt a verziót vettem meg. Heti 2* használom este. Érződik, hogy dolgozik a szer, mivel érzem, hogy picit bizserget, ha előtte a szempillafesték lemosás miatt kissé irritálódik a bőröm. De ez a bizsergetés 15-40 mp után elmúlik. Kb. 2 hete használom, így nagy ránctalanításról, látványos eredményről nem tudok beszámolni. CSak annyit tapasztaltam, hogy reggelre nem szárad ki a szemem körüli bőr. Máshová nem kenem, mert nagyon zsírosít. Legközelebb meg fogom venni az arcom többi részére az emulziós verzióját. Ill. később update-elek további tapasztalatokat illetően, eddig kap egy 4-est.

Reddiamond
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 13.

Nizza

2018. augusztus 30.

Télen nagyon szerettem használni, sosem volt még olyan puha a bőröm. Egy idő után azonban nem szívódott be, ezért használom most az emulziót. Az emulzióval ellentétben ennek ősztől adok még egy esélyt.

Nizza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

katt

2018. július 15.

Inkább télen szereti a bőröm, hatásos.

katt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

Inkább télen szereti a bőröm, hatásos.

umpalumpa

2018. június 28.

Olajos bőröm ellenére szeretem ezt a formulát. A 2%-ossal is jóban vagyunk, ezt is szeretem, hasonló a hatása, talán hajszállal erőteljesebb a bőrmegújító tulajdonsága. Nem irritál, nem csíp. Ritkábban használom, heti 1 alkalommal, mert a gyengébb tesóját sűrűn kenem és úgy érzem nincs szükségem erőteljesebb megújulásra.
Nem szívódik fel teljesen, de fura módon kevésbé érzem kellemetlennek a nagyon meleg nyári éjjeleken, mit az emulziós párját. Reggel viszont jobban meg kell mosnom az arcomat az olajréteg megmaradása miatt. Szívesen használom.

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 28.

fausztdori

2018. május 13.

Kedvelem ezt a retionidot, a PC 1%-a nagyon irritálta a szemem környékét. Ha önmagába viszem fel, nehezen szívódik, ezért elkezdtem mixelni a 2% hialuronsavval és ez a kettő egyben kb. 10-15 perc alatt beivódik. Továbbá a hialuronsav maszkszerű érzetét is semlegesíti. :) Összességében nekem a TO termékei megváltoztatták az életem, 30-hoz közel a bőröm csak fogamzásgátlóval volt tiszta, jelenleg anélkül, ezekkel a termékekkel (csupán 3-4!) is tiszta arcbőröm van!

fausztdori
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

messin

2018. május 7.

Az állagától eltekintve jó termék. A ragacsosságát nem kedvelem. Érdekes, mert van amikor pillanat alatt beszivodik, van, amikor szerintem soha.
A hatása elég jó, reggelre szép a bőröm, az egyetlen mélyebb ráncom szerintem látványosan szűnik meg kb egy hónap használat után. Azt figyeltem meg, h néhány napi használat után ha két nap pihenőt tartok, úgy a legjobb.

messin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 7.

kardamom77

2018. április 9.

A 2% emulsios változat helyett rendeltem kínomban, a készlethiány okán. Olajos állagú termékeket nem kedvelem, ennek ellenére megszerettem ezt a szérumot, mert reggelre beszívódván remek arcbőr-állapotot eredményez. Szemem környéke a problémás, így oda is kenek belőle. Időnként kissé csíp, de nem vészes, megéri ezt a kis kellemetlenséget elviselnem,mert nagyon-nagyon hatékony.

kardamom77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 9.

StBea

2018. március 13.

Körülbelül 5 napja rendeltem meg, nagyon nagy reményeket fűzök hozzá. 27 éves vagyok, szeretek szolizni, így iszonyú vízhiányos a bőröm és apróbb ráncaim már vannak. Remélem elejét tudom venni még a komolyabb ráncoknak. Nagyon kellemes az állaga, könnyű vele dolgozni. A pipettával a kéz fejemre cseppentek és onnan viszem fel az arcomra. Nagyon selymes és puha lesz tőle a bőröm. Kíváncsian várom 1 hónap használat után mit várhatok tőle.

StBea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Makk Zsuzsó

2018. március 2.

Felváltva használom a PC 1%-os retinoljával, mert az egy erősebb szer és hajlamos irritálni, ha érzékenyebb állapotban van a bőröm. Nem úgy, mint ez! Elképesztően gyengéd, viszonylag hamar felszívódó olaj, puha, selymes lesz másnapra a bőröm, pedig ebben sem kevés a hatóanyag, ha jól tudom, fél %-os retinolnak felel meg. Használok más hatóanyagokat is dögivel, de ez tényleg sokat dobott a rutinomon. Van, hogy a csiganyákos Benton krémbe keverem, kenem szemkörnyékre (semmi irritáció!), nyakra, dekoltázsra. Isteni! És a bisabolol virágillatát is imádom!

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

horzso

2018. január 26.

Kicsit tartottam tőle, mert eddig csak a víz alapú termékeket bírta a bőröm, a szilikon vagy az olaj alapú szérumoktól egyből foltos lesz. Szerencsére semmi ilyet nem tapasztalok ennél a szérumnál, sőt kifejezetten azt érzem, hogy hidratálja és komfortosabbá teszi a bőröm. Nekem teljesen jól felszívódik, picit várok utána az éjszakai krém használatával. Kenem szemkörnyékre, arcra, nyakra, dekoltázsra. Könnyedén beilleszthető az esti rutinba, az ára pedig egy csoda, úgyhogy nálam újravevős.

horzso
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 26.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Hydroxypinacolone Retinoate

Squalane eo 1 0

A HPR a retinoidok (A-vitamin származékok) családjának legújabb tagja, aminek a nagy ígérete, hogy a retinolhoz hasonló a hatása, de jóval gyengédebben. Az összetevő különlegessége, hogy míg a retinolnak két átalakulási lépésen is keresztül kell mennie, hogy a bőr "értelmezni tudja", addig a HPR elvileg direkten tud kommunikálni a bőrsejtekkel és azokat fiatalosabb, jobb működésre bírni. Az összetevő gyártója szerint 0.5% HPR hatása 0.5% retinolhoz hasonlítható, viszont irritáló mellékhatás nélkül. Az összetevő nagyon ígéretes, viszont még nem bizonyított. Független kutatás egyenlőre csak az ügyben van, hogy retinollal kombinálva az összetevő hasznos az aknéra hajlamos bőrre. További infó az INCIDecoderen

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!