The Ordinary

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 5290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: WorkingClassGirl, az összetevőket feltöltötte: in0ra, Módosítva: 2020. szeptember 23.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 5290 Ft

Vízmentes, nagy stabilitású szérum 5% új generációs retinoiddal, amely 0,5% tiszta retinol savval (all-trans retinoic acid) látja el a bőrt.

A Hydroxypinacolone Retinoate hatékonyan veszi fel a harcot a bőröregedés számos jelével, hatékonyabban, mint a Retinol, Retinyl Palmitate és majdnem minden egyéb vénynélkül kapható retinoid, irritáció nélkül.

Ár: 5290 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

darbarad

2020. május 19.

Ő volt a második "típusú" retinolom, de számomra kellemetlen volt az állaga, a használata, ezért mikor még csak félig volt, már rendeltem is a PC 1% retinol boosterét, aminek a textúrája valami isteni és a hatása is teljesen meggyőzött. Mikor az elfogyott, nem volt kedvem visszanyúlni ehhez, viszont a járvány beköszöntével nem voltam biztos benne, hogy annak a 20.000 ft-nak, amit a PC boosterért elkérnek, nincsen máshol jobb helye, inkább a frissen kijött G&G retinal szérumjára ruháztam be. Szerintem még ő is sokkal kellemesebb, mint a TO-nak ez a terméke, nem tudtam rávenni magam, hogy használjam, meg is romlott. Ez azt jelenti, hogy 3 hónap alatt nem tudtam (nem akartam) elhasználni, pedig az a típus vagyok, aki bármekkora nyűg egy termék, elpacsmagolja (PC c15 boostere rengeteg idő alatt szívódik fel, de mindig újraveszem, mert egy kis csoda az én bőrömnek), max. akkor teszem félre, ha irritációt vagy más csúnyaságokat okoz. Ő ugyan nem bántotta a bőröm, de valahogy nekem ez az állag nem műkődött, nem tudtam beleszeretni, találtam mást, hozzám jobban passzoló termékeket. Mivel nem használtam el egy egész üvegcsével, így a hatását nem akarom lehúzni, és látom, hogy mennyien szeretik, szóval valószínűleg egy igen hatásos termékről van szó, egyszerűen csak nekem nem jött át.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

1111

2020. március 25.

Apukámnak vettem meg. Ő már elmúlt 60 éves, soha nem kezelte semmivel a bőrét, mert nem találta férfiasnak. (tudom tudom :DDD) azután felháborodva mesélte hogy hallott egy anyagról, amit Amerikában belekevernek krémekbe és mérsékli a ráncokat. Hosszas kerdezgetes után kiderült hogy a retinolról van szó. Na hat nagyon lelkes lett amikor közöltem vele hogy ez itthon is elérhető és kérte hogy vegyek neki. Kb 1 hónapja használja, korábban nagyon ráncos volt, és eszméletlen változást lehet látni most az arcán. Sokkal élettel telibb, a ráncai kevésbé mélyek. Nyilván azért ennyire látványos a változás mert korábban szappanon és vízen kívül nem sok mindent látott a bőre, de azt hiszem jól mutatja hogy mennyire hatékony ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 25.

baksirozsa

2020. február 17.

A ráncoknak lassan hűlt helye!!! Tényleg!! Fél éve használom( előtte a gyengébb verzióval kezdtem) esténként.Ez már-már csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

Fruzsiii

2020. január 2.

Nekem ő az első retinolos arcápolóm,nagyon elégedett vagyok vele,nem irritál,az arcmosást hideg vizzel zárom,utána paskolom be ezt a kis szérumot,az arcomba,várok pár percet utána egy kis sensitive vegetalt rakok még rá az yves rochertől.Szépen hidratálja az arcom,és csökkenti a gyulladásokat,heti 4alkalommal használom.Reggelre mindig fényvédőt használok.Ha elfogy az erősebb verziót fogom megvásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Anheszenamon

2019. december 28.

Összességében elégedett voltam vele, de ez az olajos formula nem az én zsíros bőrömnek való. Túl sok volt, nagyon nehezen szívódott be. Ráadásul nem vettem észre, hogy lejárt a felbontástól számított szavatossági idő, csak akkor figyeltem fel erre mikor váratlanul pattanàsok kezdtek megjelenni rajtam. Szerintem ez a termék volt az oka, mert miután kidobtam, megszűnt a probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 28.

MissKenedy

2019. november 19.

Első retinolom, de biztos nem az utolsó. Nem mertem elsőre erősebbet választani, úgy voltam vele nézzük meg, ha elfogy és úgy érzem kevés, kipróbálok egy fokkal erősebbet. Lassan 2 hete használom este arcra, nyakra, dekoltázsra és ha nem felejtem el, kézfejre:) Mellette a szokásos hyaluron és jelenleg pompom krém (bár ez cserés lesz ha elfogy)
Meg vagyok elégedve ezzel a rutinnal, nem veszek észre hatalmas változást, de végülis a retinol használat nem sprint hanem maraton:)
Remélem a hosszabb használat meghozza gyümölcsét majd 5-10 év múlva:)
Mindenesetre a bőröm reggelre mindig szép puha:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Remélem a hosszabb használat meghozza gyümölcsét majd 5-10 év múlva:)
Mindenesetre a bőröm reggelre mindig szép puha:)

szzh01

2019. augusztus 14.

Az első pillanatól imádtam ezt a szérumot. Kb. 5-6 hónapig kitartott napi 1x-i esti használat mellett, nem sajnáltam a mennyiséget. Arcra, nyakra és dekoltázsra is használtam, kb. 7-8 cseppet alkalmanként.
Extra selymes, nem ragadós utóérzetet adott felkenés után, szinte nem is kellett mást használnom mellette éjszakára a lemosó és a tonik után - legfeljebb egy kis szemránckrémet dobtam fel pluszban. Még nyáron sem volt sok nekem. A bőröm puha, táplált lett tőle.
A legkevésbé sem irritált már az első használatnál sem, szemkörnyékre is kentem bőségesen, pedig ez életem első retinolos készítménye. Még dermarollerezés után sem irritált, pedig olyankor szinte minden csípni szokott.
Most, hogy elfogyott, csak azért nem ezt rendeltem újra, mert egy erősebb változattal fogok próbálkozni, megvettem a márkától a Retinol 1% in Squalane-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

i.napcsi

2019. június 30.

Szerintem jobb mint a sima retinol,a bőröm nem érzékeny de ha sűrűbben használtam a retinolt mindig baromi száraz lett a bőröm tőle,ezért csak heti egy-max kétszer használtam!Úgy érzem ennek az erőssége teljesen megegyezik a 0,5 ös retinolal de nem szárít és sokkal szebb a bőröm,Ajánlom 40 felettieknek,száraz és érzékeny bőrre,az állaga is kellemesebb mint a retinolos olajnak,ez könnyebb és kellemesebb.Biztosan újravásárlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 30.

timi8940

2019. március 25.

Az első retinokos krém amit használok. Aha.hámlasztok 2* egy héten ezt a retinolt pedig minden nap 2*szer használom. Pár nap után látványosan javultak a ráncaim. Csináltam előtte utána fotót. Szóval bizonyitottan szuper a cucc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

harpec

2019. március 20.

Életem első retinolos készítménye, óvatosan kezdtem használni a vélemények alapján, hogy hozzászokjak. De kb. egy nap alatt hozzászoktam. :) Száraz és ráncos a bőröm, issza az olajat, egyáltalán nem érzek semmit, bizsergést vagy hasonlót, és nem okoz semmilyen irritációt vagy rendellenességet így egy hónap után. Hialuronos szérummal (GeekandGorgeous) és hidratálóval (most épp Neovadiol) használom napi kétszer!! és láthatóan feltöltöttebb a bőröm, már az első pár nap után az volt. Sokszor a hidratáló el is marad, a hialuron meg ez elég. Eddig bejött.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 20.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Hydroxypinacolone Retinoate

Squalane eo 1 0

A HPR a retinoidok (A-vitamin származékok) családjának legújabb tagja, aminek a nagy ígérete, hogy a retinolhoz hasonló a hatása, de jóval gyengédebben. Az összetevő különlegessége, hogy míg a retinolnak két átalakulási lépésen is keresztül kell mennie, hogy a bőr "értelmezni tudja", addig a HPR elvileg direkten tud kommunikálni a bőrsejtekkel és azokat fiatalosabb, jobb működésre bírni. Az összetevő gyártója szerint 0.5% HPR hatása 0.5% retinolhoz hasonlítható, viszont irritáló mellékhatás nélkül. Az összetevő nagyon ígéretes, viszont még nem bizonyított. Független kutatás egyenlőre csak az ügyben van, hogy retinollal kombinálva az összetevő hasznos az aknéra hajlamos bőrre. További infó az INCIDecoderen

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.