The Ordinary

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 4990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 4990 Ft

Vízmentes, nagy stabilitású szérum 5% új generációs retinoiddal, amely 0,5% tiszta retinol savval (all-trans retinoic acid) látja el a bőrt.

A Hydroxypinacolone Retinoate hatékonyan veszi fel a harcot a bőröregedés számos jelével, hatékonyabban, mint a Retinol, Retinyl Palmitate és majdnem minden egyéb vénynélkül kapható retinoid, irritáció nélkül.

Ár: 4990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
MissKenedy

2019. november 19.

Első retinolom, de biztos nem az utolsó. Nem mertem elsőre erősebbet választani, úgy voltam vele nézzük meg, ha elfogy és úgy érzem kevés, kipróbálok egy fokkal erősebbet. Lassan 2 hete használom este arcra, nyakra, dekoltázsra és ha nem felejtem el, kézfejre:) Mellette a szokásos hyaluron és jelenleg pompom krém (bár ez cserés lesz ha elfogy)
Meg vagyok elégedve ezzel a rutinnal, nem veszek észre hatalmas változást, de végülis a retinol használat nem sprint hanem maraton:)
Remélem a hosszabb használat meghozza gyümölcsét majd 5-10 év múlva:)
Mindenesetre a bőröm reggelre mindig szép puha:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Remélem a hosszabb használat meghozza gyümölcsét majd 5-10 év múlva:)
Mindenesetre a bőröm reggelre mindig szép puha:)

szzh01

2019. augusztus 14.

Az első pillanatól imádtam ezt a szérumot. Kb. 5-6 hónapig kitartott napi 1x-i esti használat mellett, nem sajnáltam a mennyiséget. Arcra, nyakra és dekoltázsra is használtam, kb. 7-8 cseppet alkalmanként.
Extra selymes, nem ragadós utóérzetet adott felkenés után, szinte nem is kellett mást használnom mellette éjszakára a lemosó és a tonik után - legfeljebb egy kis szemránckrémet dobtam fel pluszban. Még nyáron sem volt sok nekem. A bőröm puha, táplált lett tőle.
A legkevésbé sem irritált már az első használatnál sem, szemkörnyékre is kentem bőségesen, pedig ez életem első retinolos készítménye. Még dermarollerezés után sem irritált, pedig olyankor szinte minden csípni szokott.
Most, hogy elfogyott, csak azért nem ezt rendeltem újra, mert egy erősebb változattal fogok próbálkozni, megvettem a márkától a Retinol 1% in Squalane-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

i.napcsi

2019. június 30.

Szerintem jobb mint a sima retinol,a bőröm nem érzékeny de ha sűrűbben használtam a retinolt mindig baromi száraz lett a bőröm tőle,ezért csak heti egy-max kétszer használtam!Úgy érzem ennek az erőssége teljesen megegyezik a 0,5 ös retinolal de nem szárít és sokkal szebb a bőröm,Ajánlom 40 felettieknek,száraz és érzékeny bőrre,az állaga is kellemesebb mint a retinolos olajnak,ez könnyebb és kellemesebb.Biztosan újravásárlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 30.

timi8940

2019. március 25.

Az első retinokos krém amit használok. Aha.hámlasztok 2* egy héten ezt a retinolt pedig minden nap 2*szer használom. Pár nap után látványosan javultak a ráncaim. Csináltam előtte utána fotót. Szóval bizonyitottan szuper a cucc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

harpec

2019. március 20.

Életem első retinolos készítménye, óvatosan kezdtem használni a vélemények alapján, hogy hozzászokjak. De kb. egy nap alatt hozzászoktam. :) Száraz és ráncos a bőröm, issza az olajat, egyáltalán nem érzek semmit, bizsergést vagy hasonlót, és nem okoz semmilyen irritációt vagy rendellenességet így egy hónap után. Hialuronos szérummal (GeekandGorgeous) és hidratálóval (most épp Neovadiol) használom napi kétszer!! és láthatóan feltöltöttebb a bőröm, már az első pár nap után az volt. Sokszor a hidratáló el is marad, a hialuron meg ez elég. Eddig bejött.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 20.

valcsika

2019. február 9.

Imádom :) mindenki azt kérdezi tőlem mit tettem , mert ki van simulva a bőröm :)
Nem irritáló ( én bevezettem egy gyengébb formulával ), az extra száraz borom pikk -pakk felszívja . Ár /érték arány számomra szuper .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

monett

2019. január 20.

Az A vitamin származékok népes családjábôl ezt használtam először a bőrömön. Nem jó döntés volt, irritációt okozott a hatóanyaga, gyengébbel kellett volna kezdeni. Aztán valahogy összecsiszolódtunk, de még mindig csak hetente egyszer, max. 2x merem használni. Nagy felfedezés volt menet közben, hogy nem kell olyan sokat tenni ebből az olajos kivonatbôl az egyébként is kombinált arcbőrömre, a kevesebb nagyobb eséllyel beszívódik és talán így kevesebb a hatóanyag is ami irritálhatna. Este alkalmazom, reggelre egységesebb a bőrkėpem. Ez az amit biztos csak ő okoz. Azt pedig, hogy mintha a råncok is szelidülnének, nem tudom csak az ő javára írni, mert más hatóanyagok, hidratálók is vannak a rutinomban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 20.

tinyblackpaw

2019. január 7.

Be kell vallanom, cseppet sem érdekelt, hogy ez az olajos állag nem kifejezetten az én zsíros bőrömnek való. Korábban a márka Granactive Retinoid 2% Emulsion szérumát használtam, viszont erősebbet akartam így miután az előbb említett elfogyott, átváltottam erre. Nincs viszonyítási alapom más retinolokkal/retinoidokkal de ez a szérum csodákat művel az arcommal. Komolyabb ráncaim koromból adódóan még nincsenek szerencsére, viszont megelőzésre, pattanások ellen és kisebb ráncok, szarkalábak ellen tökéletesen teljesített. Üdébb, simább, feszesebb bőrképet ad rendszeres használat mellett. Minden este vagy minden másnap este használom. Az olajos réteg amit maga után hagy engem nem zavar, egyébként jól felszívódik, igaz, várni kell rá jó 10 percet. Irritációt, bőrszárazságot egyáltalán nem tapasztaltam, én a szemem alá is fel szoktam vinni, gyönyörű, sima bababőrt eredményez. Abszolút meg vagyok elégedve ezzel a szérummal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

nekyra

2018. december 15.

Nagyon gazdaságos, estére használok pár cseppet és szerintem fél évig biztosan elég 1 üveggel, 3 hónapja használom és a felénél több van az üvegben. A hegeket szépen halványítja, egységesebb a bőröm és a kombinált bőrömet is szépen hidratálja a squalane. Az elején annyit kentem fel, hogy tocsogott az arcomon, de tényleg elég 3 csepp az egész arca.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

Reddiamond

2018. október 13.

A bemutató teremben ezt is és az emulziós fajtát is kipróbáltam a kézfejemen. Kb 5- 10 perc után ennek éreztem kellemesebb hatását... Bár tudom, ez hosszú távon hat. Mivel a szemem alatt elég száraz a bőröm, s amúgy is jön a hideg idő, így ezt a verziót vettem meg. Heti 2* használom este. Érződik, hogy dolgozik a szer, mivel érzem, hogy picit bizserget, ha előtte a szempillafesték lemosás miatt kissé irritálódik a bőröm. De ez a bizsergetés 15-40 mp után elmúlik. Kb. 2 hete használom, így nagy ránctalanításról, látványos eredményről nem tudok beszámolni. CSak annyit tapasztaltam, hogy reggelre nem szárad ki a szemem körüli bőr. Máshová nem kenem, mert nagyon zsírosít. Legközelebb meg fogom venni az arcom többi részére az emulziós verzióját. Ill. később update-elek további tapasztalatokat illetően, eddig kap egy 4-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 13.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Hydroxypinacolone Retinoate

Squalane eo 1 0

A HPR a retinoidok (A-vitamin származékok) családjának legújabb tagja, aminek a nagy ígérete, hogy a retinolhoz hasonló a hatása, de jóval gyengédebben. Az összetevő különlegessége, hogy míg a retinolnak két átalakulási lépésen is keresztül kell mennie, hogy a bőr "értelmezni tudja", addig a HPR elvileg direkten tud kommunikálni a bőrsejtekkel és azokat fiatalosabb, jobb működésre bírni. Az összetevő gyártója szerint 0.5% HPR hatása 0.5% retinolhoz hasonlítható, viszont irritáló mellékhatás nélkül. Az összetevő nagyon ígéretes, viszont még nem bizonyított. Független kutatás egyenlőre csak az ügyben van, hogy retinollal kombinálva az összetevő hasznos az aknéra hajlamos bőrre. További infó az INCIDecoderen

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!