KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   €7.20   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TIsmile, Módosítva: 2017. március 24.

Ár:   €7.20
Lelőhely:   Tinamu, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Újgenerációs primer könnyed, szérumhoz hasonló formulával, mely elősegíti az alapozó kenhetőségét és a színpigmentek egyenletes eloszlását az arcon; egyben könnyű, nem zsíros felszíni hidratálóként működik a természetes "dewy" hatásért.

cslllzr

2018. október 13.

Eddig a legjobb primer, amit próbáltam. Szépen egységesít, jól el lehet rajta dolgozni bármilyen alapozót. Mióta ezt használom, a száraz, hámló foltjaim is eltűntek. Kevés is elég belőle. Ha elfogy, újraveszem :)

cslllzr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

cseri88

2018. augusztus 27.

Betáraztam sok Ordinary terméket. Még tesztelések alatt vannak, de már merek legalább erről a termékről nyilatkozni. Én szeretem, mert könnyű felvinni és tényleg jó primer, de nyáron én nem használom túl gyakran, mert nem szeretem a sok réteget. Remélem ősszel több lehetőségem nyílik rá.

cseri88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Botiadi

2018. július 21.

Nem rossz, nem rossz, a sminkem fent marad de nekem nagyon sűrű és elnehezíti a bőrömet, tömíti a pórusaim. Emellett nagyon szilikonos is. Persze ha az ár-érték arányt nézem akkor egy szavam nem lehet :)

Botiadi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 21.

florcsiii

2018. július 16.

Mindjárt elfogy a primerem, ezért kerestem egy újat. Az itteni vélemények alapján vettem meg. A pipettás kiszerelés tetszik, bár azért sikerül máshova is tennem belőle. Az illata tényleg érdekes meg rögtön el is tűnik a felvitel után, szóval engem egyáltalán nem zavar. Száraz arcbőröm van, száraz foltokkal. A foltokat jól kezeli és el is tünteti, az alapozó felvitele után már egyáltalán nem látszódnak. Az összes alapozóm szépen terül és mutat rajta, régebben egy ilyen primerem sem volt. Simán veri a high end primereimet is, mostmár csak ezt fogom venni.

florcsiii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Milka

2018. július 8.

Az alapozó valóban jól terül rajta, de az én fényesedésre jócskán hajló bőrömön diszkógömbös varázslat hatása van, ezért nem lett a barátom. Nagy reklámot nem akarok csinálni a Deciem-nek, azonban tény, ami tény, hogy a rendelésem egy hét után megérkezett, a három termékből ő volt törött, amit 6 nap múlva újra szállítottak, díjmentesen.

Milka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 8.

jul100

2018. június 21.

Munkához kerestem valamit száraz bőrre, és mivel Youtube-on elég meggyőző reklámja van, beszereztem. Először kipróbáltam magamon, bár már előre sejtettem, hogy nem jó ötlet... Nyári melegben nagyon zsíros a bőröm, viszont a koreai soklépcsős rutinom mellett legalább nem vízhiányos. Már alapozásnál látszott, hogy még a vékonyan felvitt CC krémem is maszkos lett tőle, pár óra viselés után pedig olyan vastagon voltam olajos, hogy még...
Később viszont kipróbáltam egy erősen dehidratált bőrű menyasszonykámon, a szárazabb részekre tettem fel egész vékonyan a szokásos erősen tartó, mattra száradó alapozóm alá, és nagyon szép volt a végeredmény.
Magyarán száraz bőrre csodás, zsírosodásra hajlamosra keresnék valami mást. Tinamuban kellett megvennem, mert minden külföldi rendelős oldalon elfogy 1 nap alatt, szóval drágább volt, de szerintem így is megéri a pénzét.

jul100
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

hógolyó

2018. június 15.

Nem volt még primerem, kiváncsiságból vettem meg. Büdös autógumi szagú; színtelen folyadék; könnyen eloszlatható. Az alapozó gyönyörűen terül rajta. Ami plusz pont, hogy nem zsírosodik annyira az arcom mióta használom. A 40 fokban sem. Elégedett vagyok vele. Olcsó, újra vevős. (nem okozott iritációt,.meglepetés pattanást)

hógolyó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

dali

2018. június 2.

Egyik barátnőmét használtam pár alkalommal, és meg kell mondjam, lenyűgözött a hatása - könnyen eloszlatható, kellemes állagú, az alapozó sokkal szebben ül rajta, mint amúgy szokott. Mostanában nem hordok sminket, de ha visszaszokom rá, szerintem veszek egyet. :-)

dali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

tinyblackpaw

2018. június 1.

Nagyon kellemes bársonyosan matt, egyenletes bőrfelszínt lehet vele elérni és egyenletesebben lehet rajta eloszlatni az alapozót. Valóban kitölti az apróbb ráncocskákat, tág pórusokat. Nekem a szilikon szag nem igazán tűnt fel de egyáltalán nem zavar, szinte nem is érzem :) Hidratálást nem tapasztaltam, viszont jó pont, hogy nem szárít és valamennyire növelte az alapozó tartósságát is. Én továbbra is nagy Ordinary rajongó vagyok, még egy termékük sem okozott csalódást :)

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

Sukopimi

2018. május 29.

Nem tudom, próbáltam-e már valaha ennyie jó primert, pedig sokkal próbálkoztam. Soha nem használtam még olyan primert, aminek a felvitele után erősen elgondolkodtam, hogy egyáltalán sminkeljek-e, annyira szép egységes arcbőrt biztosított önmagában. Na ez ilyen. Sima, matt, pórusmentes, áh imádom. Ráadásul mindegyik alapozóm szebb fölötte, mint bármelyik eddig próbált primer fölött, a rosszabbakat is széppé teszi. Szagot egyáltalán nem érzek, az egyetlen dolog ami nem tetszik, az az állaga, szerintem nagyon folyós, de ezzel meg tudok békélni. Egészen biztosan újra fogom venni, nem drága, és ahogy most látom, sokáig elég is lesz, de még ha nem is lenne így, akkor is újravenném, annyira jó :D

Sukopimi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

Antioxidánsok: Tocopherol