The Ordinary

Ár:   €7.20   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2 690-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TIsmile, Módosítva: 2017. március 24.

Ár:   €7.20
Lelőhely:   Tinamu, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2 690

Újgenerációs primer könnyed, szérumhoz hasonló formulával, mely elősegíti az alapozó kenhetőségét és a színpigmentek egyenletes eloszlását az arcon; egyben könnyű, nem zsíros felszíni hidratálóként működik a természetes "dewy" hatásért.

Ár: 2 690 , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

morrrzsa

2020. február 8.

Életem első primere, ami még tesztelés alatt áll, de eddig nagyon elégedett vagyok vele. A szaga a pillanatragasztóra emlékeztet szerintem, viszont legalább hamar elillan. Valóban óvatosan kell cseppenteni, nehogy össze-vissza folyjon, de ez legyen a legnagyobb baj a termékkel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 8.

Amadea

2019. október 22.

Erről el is felejtettem írni... szerettem használni, nem irritált, megfelelő réteget képezett az arcomon ahhoz, hogy egyenletesen terüljön rajta az alapozó, a BB krém. Én a (tömény) szilikonra utazom a tág pórusú, heges bőröm miatt, ez a primer megfelelt a kritériumoknak. A kiszerelése okozott némi macerát, a reggeli sietségben néha sikerült másra is cseppenteni, és a szilárdabb primerekhez képest gyorsabban fogyott, de simán újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

ppetruc

2019. október 13.

Huu. Nagyon könnyven felvihető, eldolgozható. egységesíti a bőrképet, mindezt úgy, hogy nem fullad alatta a bőröm. Még az én ultrabrutál zsíros bőrömön is szépen mutatott a smink órákkal később is amikor ezt a primert használtam. Egyetlen dolog nem tetszik csupán, mégpedig a pipettája, mert valamiért akármennyire is kevés terméket szippantok is fel vele, az nem tartja bent, és azonnal folyik mindenhova...így inkább a kezembe csepegtetek és utána oszlatom el az arcomon.

UPDATE: lassan több, mint két hónapja használom. Csodaszépen tart a sminkem 8-10 óra múlva is, nem kukacoskodik más termékekkel, vagy akár a fényvédővel. Biztosan újravevős!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 13.

dorottya96

2019. augusztus 16.

Élesben legelőször egy bécsi kiállításmegnyitón teszteltem, és azt kell hogy mondjam-bevált!

Egységesíti a bőrfelszínt, az alapozó pedig valóban jobban siklik rajta és a színe is intenzívebb. Emellett a primer mellett kevesebb alapozót kell használnom ami egyértelműen plusz pontot érdemel.
Eddig tetszik.

Viszont legyetek vele óvatosak (ne úgy mint én) mert ha egy pici csepp is kerül a ruhára az bizony nem jön ki.

Update: ez a tökéletes primer, nincs mese. Most rendeltem újra, de már 2 üvegcsével. Nagyon sokáig elég, és a hatása önmagáért beszél! Közben egyébként el-el csábultam néhány primerre, de nála jobb nincs. Ha lehetne ezer csillagot adnék neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Eddig tetszik.

addiction

2019. július 21.

Szerelem. Nagyon sűrű állagú, de egy csepp elég, nagyon szépen eloszlik. Tényleg sokkal szebb vele a smink, egységesebb az összkép. Más primert nem használtam, így nincs összehasonlítási alapom, de nem hinném, hogy ilyen áron lenne vetélytársa :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

amazing

2019. május 10.

Szerintem hatékony ez a primer: könnyen elosztható, egységesíti a bőrképemet, szépen megül rajta az alapozó, és tartósabb is a sminkem tőle, valamint a ráncokban is kevesebb termék gyűlik össze. A szaga viszont tényleg borzalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 10.

lovecreams

2019. május 9.

Valóban borzalmas szilikon szaga van, de felkenés után gyorsan eltűnik. Seperc alatt beszívódik, könnyű rá sminkelni, egységesebb alapot biztosít, viszont nem vettem észre, hogy tartósabb lenne tőle a sminkem. Egynek jó volt, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

makosbejgli18

2019. március 7.

Szeretem az ordinary termékeit, nagy rajongó vagyok. De ez a termék borzasztóan rémes illatú, hálistennek felkenés után gyorsan elillan. Hetekig használtam, de nem éreztem semmi extrát és gondoltam egyet, hogy tesztelem, hogy csak az arcom egyik felét kenem be vele. Nos semmi különbség nem volt 2-3 óra eltelével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

pacsalia

2019. február 23.

Nagyon nem! Csak annyit mondok, hogy 30 perc múlva extra olajos diszkógömb homlok :( utálom!!!

UPDATE: javítok 1-ről 4 csillagra, mert alapozóval elkeverve nagyon jól működött! Nem tudom hogy lehet ez... amikor alá kentem borzalmas zsíros volt a bőröm már egy órán belül, tényleg tocsogott, így meg egész sokáig tűrhető maradt. Mondhatom hogy legalább 4-5 órán át vállalható volt az arcom. Egyelőre négyest adok, mert azért nem tökéletes, de így fényévekkel jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

Vicus

2019. február 12.

Nagyon érdekes az illata és az állaga is, ezelőtt nem találkoztam még ilyennel. Nagyon sima bőrt csinált, jól kiegyenlíti, ezáltal jól terül rajta az alapozó. De! Nekem kevésbé tartós ezzel, mint primer nélkül.. Az orromon pedig már felkenés után vállalhatatlanul néz ki az alapozó, a pórusok köré kiül az alapozó, mintha pici körök lennének rajta. Néhányszor használtam, aztán továbbadtam. Sajnálom, hogy nem jött be, pedig nagy reményeket fűztem hozzá, mert amúgy imádom a TO termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Antioxidánsok: Tocopherol