The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2 690-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TIsmile, Módosítva: 2020. július 27.

Lelőhely:   Tinamu, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2 690

Újgenerációs primer könnyed, szérumhoz hasonló formulával, mely elősegíti az alapozó kenhetőségét és a színpigmentek egyenletes eloszlását az arcon; egyben könnyű, nem zsíros felszíni hidratálóként működik a természetes "dewy" hatásért.

Ár: 2 690 , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 2900,-Ft , Eladó: Bedani
Állapot: Új, dobozában, érintetlen , Helyszín: --, fizetés: fizetés banki utalással, postával v. FOX

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Októberi Lány

2022. augusztus 20.

Botrányosan rossz!! A jól bevált alapozóval és aláhidratálva is úgy néztem ki mintha színezett túró lenne az arcomon. Vastag szilikonbevonatot képez, amelyre ha rásminkelsz, csúszkál, beleül az alapozó a pórusokba, ráncocskákba, a száraz részeket kiemeli, egyszóval katasztrófa. Lemostam a sminkemet mérgemben, de az meg a legjobb lemosómmal is alig akart lejönni. Mindennek tetejébe egy apró csepp ráment a telefonomra, aláment az üvegfóliának és felszedte, szóval nemcsak pénzkidobás volt, de még ez is. El sem tudom képzelni, milyen lenne nappali smink alá, fényvédővel megspékelve. :/:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 20.

pfnk4

2022. június 23.

Tökéletes társam a nyárra, nagyon szépen egységesít, nem fénylik tőle a bőröm, szuperül lélegzik. A smink is fennmarad rajta a nagy melegben, a fényvédővel sem veszik össze. Nagyon ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 23.

vikkike

2022. március 14.

Nagyon szépen terül, egyből "beivódik" és sminkelhető is. Szépen egységesíti a bőrfelszínt és könnyen eloszlatható rajta az alapozó és a BB/CC krém is, nem ül bele a pórusokba, nem kukacosodik. Biztosan újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 14.

loveskincarerita

2022. február 1.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, milyen jól tettem...Egyik legjobb primer a piacon. Gyönyörűen egységesíti a bőrtónust, az incije is remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 1.

Shaenara

2022. január 25.

Az első primerem. Nagyon sokat segít a BB/CC/színezett hidratálóim hatásán, sokkal egységesebb a bőröm, a BB krémem nem ül meg a pici ráncokban, hanem gyönyörűen elterül az arcomon. Az állaga tetszik, szilikonos selymes :) Az illata nem nagyon :D De ez a hatása mellett bocsánatos bűn. Kíváncsi leszek a nyári melegben fog-e ilyen szépen működni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 25.

boglarka.nemeth

2021. november 21.

Ár-érték arányban az egyik legjobb piacon kapható primer! Próbáltam már Esteé Laudert, MAC-et, drogériásakat, de számomra ez adja meg a kellő bázist a sminkeléshez.
Az állaga kcisit érdekes, szerintem nehéz kiimádkozni az üvegből, de ettől függetlenül hibátlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 21.

Gotiii

2021. május 11.

Nagyon jó primer , szépen mutat rajta a smink és tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 11.

Nagyon jó primer , szépen mutat rajta a smink és tartós is.

wowbagger

2021. április 3.

Ez a primer borzalmas :D Az összes fényvédőmmel kukacosodott, emiatt szinte lehetetlen volt normálisan eloszlatni, ezért foltos lett az alapozóm, és nem elég, hogy botrányosan néztem ki, pár óra múlva átfénylett még a double wear is (ami még az én zsíros bőrömön is kibír egy fél napot púderezés nélkül). A foltosodás miatt a pirosítót, bronzosítót sem lehetett rajta szépen eldolgozni. Ennek tetejébe nem is "fogta meg" az alapozókat, hanem mintha csak megültek volna a primeren, a legkisebb mozdulattól lejöttek. Gondolhatjátok, hogyan néztem ki egy orrfújás után :D Nem tudom, miből van ez a cucc (mármint de, tömény szilikonból), hogy nálam ennyire nem működik, miközben általában a szilikonos primereket szeretem, és azok váltak be a leginkább, ezért is választottam anno ezt.
Adok neki két csillagot, mert a lezárások alatt az itthoni sminkes kísérletezéseimhez elhasználtam úgy, hogy nem raktam alá fényvédőt. Így kevésbé kukacosodott, néha még az alapozóm is egész szépen mutatott rajta, de ugyanúgy könnyen transzferálódott, és gyorsan átfénylett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 3.

drica

2021. február 26.

Nem az első primerem, de eddig talán ez tetszik a legjobban. A dewy finish különösen tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 26.

adriana2541

2021. február 17.

Pár napja használom, ez az első primer-em. Alapvetően jó tapasztalataim vannak a TO termékekkel, plusz az itteni vélemények miatt vettem meg. Elsőre kicsit furcsa az állaga, de bőrre felvive nagyon jól működik. Tartottam attól, hogy összekeveredik a fényvédővel és az egész le fog peregni, de nem így történt, kiváló sminkalapot ad. A végeredmény olyan, mintha élő szépség filter lenne rajtam :) Anyukámnak is rendeltem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 17.

Antioxidánsok: Tocopherol