The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2 690-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TIsmile, Módosítva: 2020. július 27.

Lelőhely:   Tinamu, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2 690

Újgenerációs primer könnyed, szérumhoz hasonló formulával, mely elősegíti az alapozó kenhetőségét és a színpigmentek egyenletes eloszlását az arcon; egyben könnyű, nem zsíros felszíni hidratálóként működik a természetes "dewy" hatásért.

Ár: 2 690 , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

boglarka.nemeth

2021. november 21.

Ár-érték arányban az egyik legjobb piacon kapható primer! Próbáltam már Esteé Laudert, MAC-et, drogériásakat, de számomra ez adja meg a kellő bázist a sminkeléshez.
Az állaga kcisit érdekes, szerintem nehéz kiimádkozni az üvegből, de ettől függetlenül hibátlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 21.

Gotiii

2021. május 11.

Nagyon jó primer , szépen mutat rajta a smink és tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 11.

Nagyon jó primer , szépen mutat rajta a smink és tartós is.

wowbagger

2021. április 3.

Ez a primer borzalmas :D Az összes fényvédőmmel kukacosodott, emiatt szinte lehetetlen volt normálisan eloszlatni, ezért foltos lett az alapozóm, és nem elég, hogy botrányosan néztem ki, pár óra múlva átfénylett még a double wear is (ami még az én zsíros bőrömön is kibír egy fél napot púderezés nélkül). A foltosodás miatt a pirosítót, bronzosítót sem lehetett rajta szépen eldolgozni. Ennek tetejébe nem is "fogta meg" az alapozókat, hanem mintha csak megültek volna a primeren, a legkisebb mozdulattól lejöttek. Gondolhatjátok, hogyan néztem ki egy orrfújás után :D Nem tudom, miből van ez a cucc (mármint de, tömény szilikonból), hogy nálam ennyire nem működik, miközben általában a szilikonos primereket szeretem, és azok váltak be a leginkább, ezért is választottam anno ezt.
Adok neki két csillagot, mert a lezárások alatt az itthoni sminkes kísérletezéseimhez elhasználtam úgy, hogy nem raktam alá fényvédőt. Így kevésbé kukacosodott, néha még az alapozóm is egész szépen mutatott rajta, de ugyanúgy könnyen transzferálódott, és gyorsan átfénylett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 3.

drica

2021. február 26.

Nem az első primerem, de eddig talán ez tetszik a legjobban. A dewy finish különösen tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 26.

adriana2541

2021. február 17.

Pár napja használom, ez az első primer-em. Alapvetően jó tapasztalataim vannak a TO termékekkel, plusz az itteni vélemények miatt vettem meg. Elsőre kicsit furcsa az állaga, de bőrre felvive nagyon jól működik. Tartottam attól, hogy összekeveredik a fényvédővel és az egész le fog peregni, de nem így történt, kiváló sminkalapot ad. A végeredmény olyan, mintha élő szépség filter lenne rajtam :) Anyukámnak is rendeltem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 17.

racheldawes

2021. február 17.

Ez a harmadik általam kipróbált primer (előtte a Nyx Bare with me jelly-t, illetve a Maybelline Master Prime-ját használtam), de úgy érzem, benne megtaláltam a tökéletes terméket. Először nagyon megrémültem a tömény szilikonillattól, és tartottam tőle, hogy be fog fulladni alatta a bőröm, így tele leszek pattanással. A legnagyobb meglepetésemre egyáltalán nem okozott irritációt. Tényleg szépen előkészíti a bőrt a sminkeléshez, selymes és matt lesz tőle, az alapozó pedig nagyon jól mutat rajta, "egységesebbé" válik általa és a pórusokon is finomít. A felvitele is nagyon könnyű a pipettás kiszerelésnek hála, és az ára is elég baráti, főleg úgy, hogy nekem 1-1,5 hónap alatt ürül ki egy üveg. Nem kérdés, hogy újra fogom-e rendelni, bátran ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

etilove

2021. február 16.

Voltak kétségeim a fluid állaggal kapcsolatban, de nagyon kellemesen fátyolos, komfortos érzetet ad. Tökéletes terepet készít a sminkeléshez. Még ismerkedünk, de egyelőre nagyon jó tapasztalataim vannak :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

ezustbarack

2021. február 9.

Nem volt még primerem, így nincs igazán összehasonlítási alapom, viszont meg vagyok vele elégedve. Mattít, és a smink is jobban elterül rajta, de amiben igazán hatásos, az a sima tapintású bőr, amilyet varázsol. Néha csak úgy smink nélkül is felteszem a reggeli rutinom végén. Sminkelés előtt viszont tényleg várni kell vele kicsit, hogy jobban beszívódjon, de szerencsére ha ez megtörtént, akkor sem tömíti el a pórusokat, a bőr tud lélegezni alatta is, szóval nekem pattanásokat sem okoz.

ui.: viszont a kiszerelése tényleg nem a legokosabb, az állaga miatt teljesen felesleges a pipetta, én kábé csak a rúdjával kenem az arcomra, és kivenni és visszatenni is óvatosan kell, hogy ne az üveg nyakán landoljon a termék nagyja, de számomra ez olyan negatívum amivel még nyugodt szívvel együtt tudok élni : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 9.

missorsi

2021. február 6.

Legjobb. Nagyon sima, selymesen matt puha alapot csinál. Zsírosodásra hajlamos a bőröm, ezért nem szeretek hidratálás után még egy krém állagú primert feltenni. Ez szuperkönnyű, az állagát nem is tudom mihez hasonlítani, kicsit ilyen zselés szilikonos selymes érzés. Sokáig elég es az ára nagyon kedvező a minőségéhez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 6.

barva.lilla

2021. január 5.

Eddig egyik primer sem adott különösebb pluszt érzést, de ez sokat dobott a sminkemen. annyival letisztultabb simább lesz vele az összhatás, verhetetlen az ára és elég sokáig bírja. Nyári hőségben is tökéletesen helytállt. Nincs meg ez a rétegzős érzés, mert tökéletesen beszívódik. Viszont, az illata kicsit nekem a ragasztóra emlékeztet, nem tolakodóan de egy kicsit mégis :D de a szuper képességei miatt elnézem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 5.

Antioxidánsok: Tocopherol