KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   €7.20   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TIsmile, Módosítva: 2017. március 24.

Ár:   €7.20
Lelőhely:   Tinamu, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Újgenerációs primer könnyed, szérumhoz hasonló formulával, mely elősegíti az alapozó kenhetőségét és a színpigmentek egyenletes eloszlását az arcon; egyben könnyű, nem zsíros felszíni hidratálóként működik a természetes "dewy" hatásért.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

hógolyó

2018. június 15.

Nem volt még primerem, kiváncsiságból vettem meg. Büdös autógumi szagú; színtelen folyadék; könnyen eloszlatható. Az alapozó gyönyörűen terül rajta. Ami plusz pont, hogy nem zsírosodik annyira az arcom mióta használom. A 40 fokban sem. Elégedett vagyok vele. Olcsó, újra vevős. (nem okozott iritációt,.meglepetés pattanást)

hógolyó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

dali

2018. június 2.

Egyik barátnőmét használtam pár alkalommal, és meg kell mondjam, lenyűgözött a hatása - könnyen eloszlatható, kellemes állagú, az alapozó sokkal szebben ül rajta, mint amúgy szokott. Mostanában nem hordok sminket, de ha visszaszokom rá, szerintem veszek egyet. :-)

dali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

tinyblackpaw

2018. június 1.

Nagyon kellemes bársonyosan matt, egyenletes bőrfelszínt lehet vele elérni és egyenletesebben lehet rajta eloszlatni az alapozót. Valóban kitölti az apróbb ráncocskákat, tág pórusokat. Nekem a szilikon szag nem igazán tűnt fel de egyáltalán nem zavar, szinte nem is érzem :) Hidratálást nem tapasztaltam, viszont jó pont, hogy nem szárít és valamennyire növelte az alapozó tartósságát is. Én továbbra is nagy Ordinary rajongó vagyok, még egy termékük sem okozott csalódást :)

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

Sukopimi

2018. május 29.

Nem tudom, próbáltam-e már valaha ennyie jó primert, pedig sokkal próbálkoztam. Soha nem használtam még olyan primert, aminek a felvitele után erősen elgondolkodtam, hogy egyáltalán sminkeljek-e, annyira szép egységes arcbőrt biztosított önmagában. Na ez ilyen. Sima, matt, pórusmentes, áh imádom. Ráadásul mindegyik alapozóm szebb fölötte, mint bármelyik eddig próbált primer fölött, a rosszabbakat is széppé teszi. Szagot egyáltalán nem érzek, az egyetlen dolog ami nem tetszik, az az állaga, szerintem nagyon folyós, de ezzel meg tudok békélni. Egészen biztosan újra fogom venni, nem drága, és ahogy most látom, sokáig elég is lesz, de még ha nem is lenne így, akkor is újravenném, annyira jó :D

Sukopimi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

HegiD

2018. április 29.

Teljes mértékben tudja, amit ígér. Kellemes bársonyos tapintású bőrt eredményez, mivel kitölti az apróbb bőregyenetlenségeket és halványítja a pirosságot. Sokkal szebbnek hat rajta az alapozó és ráadásul szerintem tartósabb is. Nagyon könnyű eloszlatni és nem is kell sok belőle. Ár-érték arányban verhetetlen, úgyhogy örömmel jelentem be, megtaláltam AZ IGAZIT. ^^

HegiD
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 29.

dorottya96

2018. március 23.

Élesben legelőször egy bécsi kiállításmegnyitón teszteltem, és azt kell hogy mondjam-bevált!

Egységesíti a bőrfelszínt, az alapozó pedig valóban jobban siklik rajta és a színe is intenzívebb. Emellett a primer mellett kevesebb alapozót kell használnom ami egyértelműen plusz pontot érdemel.
Eddig tetszik.

Viszont legyetek vele óvatosak (ne úgy mint én) mert ha egy pici csepp is kerül a ruhára az bizony nem jön ki.

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.

Eddig tetszik.

Deep1982

2018. február 14.

Nagyon sok primert probaltam mar,koztuk most ot is.Nalam most o a favorit.En egyaltalan nem erzek tomeny szilikon szagot,de ha ereznem sem erdekelne,mert csodat tesz az arcommal.Eltunteti a porusaimat,matt es gyonyoru sima lesz az arcom.jol lehet ra smikelni es ami nalam plussz pont,h nem fenyesedik ki tole a fejem,meg 8ora mulva sem.Nalam meg a Strobe-ot is kenterbe veri.:)
Biztos,hogy ujra fogom venni.

Deep1982
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

Biztos,hogy ujra fogom venni.

tothbarbara74

2017. június 26.

Nagyon bevált számomra ez a primer. Kicsit zselészerű, nagyon könnyű és nagyon jól oszlatható primer, ami szinte magával szippant minden előző réteget, márpedig nekem van belőle egypár. A szaga tényleg zavaró tömény szilikon, de legalább nem nyomták el tonnányi parfümmel és hamar eltűnik. A finise inkább matt, de bársonyos és egészséges matt, ami nem veszi el teljesen az alapozó fényét. Remekül kitölt mindent, pórust, ráncocskát, szem alá is nagyon finom, szerintem kissé hidratál is, de semmiképpen nem szárít és kevésbé fényesedem ki vele, mint nélküle, de persze nem a mattítás a funkciója. Szerintem kategóriájában remek kis primer, konkrétan ilyen olcsón ilyen jóval még nem találkoztam. Strobe-ot nem váltja ki, mert az ragyogtat, ennek pedig nincs fénye egyáltalán, most úgy használom, hogy ezt teljes arcra a Strobe-ot pedig a ragyogást kívánó pontokon és nagyon-nagyon meg vagyok vele elégedve. Ami negatívumot észlelek, az a csomagolása, mert mind erősebben kezd kocsonyásodni, ami a használatát nem befolyásolja, viszont egyre nehezebb kinyerni az üvegből és az üveg szélénél össze is gyűlik. Ez megoldódna, ha tubusban lenne, nem igazán értem a pipettás kiszerelést, már nem is szívom fel vele, hanem a pipettával kenem, már annyira kocsonyás. DE ez a minőségét egyáltalán nem befolyásolja, ezért simán 5 csillag és szerintem újraveszem.

tothbarbara74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 26.

reni94fms

2017. június 8.

A DECIEM webshopjából rendeltem több termékkel együtt. Tényleg borzalmasan tömény szilikon szaga van, ami pillanatok alatt elillan. Pórusokat szépen eltünteti (megtölti) és nagyon szépen lehet rá dolgozni. Jó kis primer, de valahogy több hónapnyi használat után sem tudom megszokni a zselés állagot. Kedvemtől függően ezt vagy a régi bevált Rimmelt használom, de jobban tetszik a krémes állag, mert több hidratálást (hidratált érzést) várok egy primertől.
Rengeteg videót láttam a termékeikről, teljesen bezsongtam tőlük, rendeltem pár dolgot, de nekem igazán egyik sem vált be. Ahogy a neve is mondja, teljesen átlagos termékek, ne számíts se jobbra sem rosszabbra. Mindenképpen el fogom használni őket, remélem változni fog a véleményem.

reni94fms
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 8.

TIsmile

2017. április 8.

Lassan két hete használom BeautyBayről érkezett:) Egész jó kis primer és az ára sem vészes szerintem. Az az egyik legjobb tulajdonsága, hogy enyhíti a pirosságot az arcomon alapozàs előtt. Olyan mint egy második bőrréteg mikor felkenem puha lesz az arcom:) Egyetlen egy minusz pont az a szaga... tejoég én még ennyire tömény szilikon illattal életembe nem találkoztam! De ezt csak akkor érezni amikor felkenjük, utána enyhül:)

TIsmile
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 8.

Antioxidánsok: Tocopherol