The Ordinary

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3 490-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2016. december 27.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3 490

Stabil C-vitamin derivátumot tartalmazó hidratáló, bőrvilágosító szérum.

Ár: 3 490 , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Trixi

Korcsoport: >54
2020. január 31.

Még csak néhány napja használom ezt a szérumot, és nem is írnék még véleményt, ha nem lenne máris határozottan látható hatása. Azt tudni kell, hogy nagyon érzékeny a bőröm, időnként fellángolásra hajlamos rozáceával (akkor lángol fel, ha pl. illatanyagot vagy bizonyos illóolajakat vagy akár retinolt tartalmazó terméket használok), ezért eddig még soha nem alkalmaztam kifejezetten C-vitaminnal operáló arcápolót. A retinol tehát eleve kilőve, de azért többféle, antioxidánsos, peptides, stb arcápolót használok. Mivel a 80-as években voltam tinédzser, amikor még örömmel, állandóan, és legfőképpen védelem nélkül tartózkodtunk a napon, s a napozás iránti szeretetem azóta is megmaradt (persze már naptejjel), én bizony továbbra is szoktam napozni (boldogsághormon, immunterápia, és pusztán élvezetből is). Lehet, hogy a változókori bőrproblémák miatt, mostanában hajlamos vagyok foltosan barnulni. Erre a problémára gondoltam használni ezt a bőrvilágosító szérumot. Ecélból jelentősebb mennyiséget oszlattam el az arcomon és a nyakamon, naponta egyszer, közvetlenül a megtisztított bőrre, semmi mást nem használtam. Kis csipkedést éreztem egy darabig. Igazából már a második nap azt láttam, hogy jóval fehérebb az arcom, és egységesebb árnyalatú. Szerintem a helyenkénti barnásság teljesen eltűnt. Mivel hámlasztani sem hámlasztok (szintén az érzékenység plusz rozácea miatt), csakis ennek a szérumnak tudom be ezt az eredményt. Sajnos emellett van negatívum is, a bőrpirosságom erősebbé vált, a piros erek láthatóbbá, tehát egyértelmű, hogy a bőröm nem szeretné ezt a szérumot sűrűn megtapasztalni. Mindenesetre a kivánt eredményt elértem. Egyébként a szemem környékének barnás elszíneződését, amely kialvatlanságnak plusz valamennyire genetikának is köszönhető, természetesen nem halványította, de nem is vártam. További információ, hogy alapozót ugyan nem próbáltam, de olajos BB-krémet igen, amelyet a szérum beszívódása után (pár perc) vittem fel, és nagyon jól tudtam rá sminkelni, semmi probléma nem volt, sőt, mintha primerként is működött volna a szérum, tartósabb és szebb lett rajtam a BB-krém. Nem lett pattanásom, sem mitesszerem, viszketni sem viszketett a bőröm. Hidratáló hatásáért ne vásároljátok, önmagában hidratálásra kevés. A rozácea fellángolásáért nem vonok le pontot, mivel ez egyéni érzékenység, egyébként részemről elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. január 31.

wasp

2019. november 4.

Szerintem ez kizárólag azok számára használható, akiknek extra száraz a bőrük. Nekem nem túl kellemes, ragacsos érzetet hagy a bőrömön, mintha nem szívódna be, ráadásul simán le lehet gyurmázni. Egyetlen egy helyre tudom elhasználni, a szám szegletei alatt valamiért állandóan kipirosodik és kiszárad a bőr, na arra jó, amúgy nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 4.

orsi0818

2019. július 13.

Tuti újra rendelem már a tubus alján járok így van némi tapasztalatom. A miteszereimen szerintem nem javított de nem is rontott. A pattanásaim viszon csökkentek és ami kijön azis gyorsabban gyógyul.Reggeli rutinomban találtam neki helyet a fényvédő előtt. Kevés is elég belőle szépen terül az arcomon. Hidratál de nem nehéz könnyen beszívódik. Érdemes megvárni mert a Bioderma fényvédőmmel csak akkor szeretik egymást. Ha nem várom meg hogy beszívja a bőröm sajnos kukacosodik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

edsze

2019. május 27.

Állaga, hatása remek, hidratál, puha lesz tőle a bőröm, de nem zsirosit.
Az illatával viszont nem tudok megbarátkozni, igy valószinűleg nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Állaga, hatása remek, hidratál, puha lesz tőle a bőröm, de nem zsirosit.
Az illatával viszont nem tudok megbarátkozni, igy valószinűleg nem veszem újra.

souzanna

2019. május 15.

Ezt a krémet is első The Ordinary rendelésem keretében szereztem be.

x kiszerelés tetszetős, nekem bejön a lapos tubus
x az állaga és illata kellemes, könnyű eloszlatni a bőrön
x hatalmas változást igazság szerint nem vettem észre, hidratálónak még krém alá is kevés, bár legalább nem lesz papírszáraz a bőröm estére az alapozó alatt
x fogalmam sincs, hogy csinál-e valamit, az én bőrömet nem világosítja

Egyelőre nem döntöttem el, hogy ha elfogy újra fogom-e venni, most épp a nem felé hajlok. Szeretném szeretni, de olyan semmilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Ezt a krémet is első The Ordinary rendelésem keretében szereztem be.

x kiszerelés tetszetős, nekem bejön a lapos tubus
x az állaga és illata kellemes, könnyű eloszlatni a bőrön
x fogalmam sincs, hogy csinál-e valamit, az én bőrömet nem világosítja

zsuzzzsi

2019. január 23.

Én ezt a krémet egyszerűen I-M-Á-D-O-M. Máig nem értem miért pont erre esett a választásom mikor ki akartam valamit próbálni a TO kínálatából, ennél vannak hypeoltabbak, és olcsóbbak is, de ez került végül a kosárba - hála a gondviselésnek. Ugyan az illata számomra nem a legkellemesebb, és a formulája is elég sűrű, rögtön felkenés után hagy egy zsíros érzetet a bőrön, de amikor beszívódott... hát akkor irtó tuti. Semmi zsírosság, csak puhaság, hidratáltság és úgy mattít le, hogy közben meg valahogy ragyog a bőröm. Varázslat. :) Erre már csak egy kis fényvédőt kenek, aminek elvben fokozza is a hatását, és mehet a smink. Primer nem is kell fölé, nagyon jó rá sminkelni. Árban szerintem annyira nem kedvező, mert csak 30 ml-es a tubus, és ugye nem ez a legolcsóbb TO termék, de én nagyon megszerettem, jelenleg a "nem tudok nélküle élni" fázisban vagyunk, úgyhogy már meg is rendeltem a következő adagot, nehogy kifogyjak belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 23.

sueberry

2018. augusztus 10.

Nagyon bevált, könnyű, reggeli hidratálónak fényvédő alá. Az illatát is nagyon szeretem. Nem vettem észre komedogén hatást sem. Sajnálom, hogy nem vettem többet belőle, bár c-vitamint nem szeretek sokáig tárolni, mert mostanában nem látok sosem a webshopban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

dali

2018. június 2.

Fényvédő alá vettem, hogy az antioxidánsok kicsit ki tudják tolni az SPF hatékonyságát. Ha nagyon őszinte akarok lenni, akkor ez egy istentelenül drága hidratáló C-vitamin származékkal. Ha ezt a tényt félre tudom tenni, akkor megkapom a tökéletes reggeli krémet normál arcbőrre. Nem kifejezetten zsíros, jól hidratál, és úgy gondolom, hogy hosszútávon ki fogja fejteni a hatását. A tubus végén jövök update-elni, egyelőre ez 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

czetterjuli

2018. január 12.

Sajnos csalódnom kellett ebben a termékben. Még a legelső Deciem rendelésemmel vettem, a Buffet-vel és a Natural Moisturizing Factor-ral együtt kezdtem el használni. Nem tudom, hogy a termékkombináció okozta-e, de nagyon nem szerette a bőröm. Nehéz, zsíros állagúnak találtam, amivel még meg is tudtam volna barátkozni, de fájdalmas, bőr alatti pattanásokat okozott. Irónikus, hiszen a pattanáshegeim halványítását vártam tőle, de ezek száma inkább megszaporodott.
Két csillagot adok, mert szerintem van olyan rutin, amibe beleillik, és az én bőröm sok mindentől pattanásos lesz (de ehhez hasonló, bőr alatti gyulladt göböket még semmi sem okozott ezen kívül).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

kontrakcio

2017. október 29.

Szerintem jó kis krém ez, akkor használom, amikor nem igazán van kedvem/időm több dolgot is az arcomra kenni, de azért mégis szeretnék valami kis pluszt adni a bőrömnek. Jól hidratál magában is, kellemes állaga van, talán kicsit zsíros, de engem annyira nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Terminalia Ferdinandiana Fruit Extract, Tocopherol
Hidratálók: Plukenetia Volubilis Seed Oil, Glycerin
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag