The Ordinary

Ár:   €5.30   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorathea, Módosítva: 2017. szeptember 22.

Ár:   €5.30
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990

Vízmentes formula, ami 0,2% tiszta retinolt tartalmaz, mely összetevő képes csökkenteni a finom vonalak, a napkárosodás és az általános öregedés jeleit.

A márka felhívja a figyelmet rá, hogy a retinol jelentős irritációt, pirosságot és hámlást okozhat főleg a szem és száj környékén, a kezelés kezdetén, amikor a bőr még nem szokott hozzá. Éppen ezért azt javasolja a márka a kezdő retinol használóknak, hogy először ezzel a termékkel kezdjenek, majd ha már hozzászokott a bőrük, fokozatosan térjenek át a 0,5%, illetve az 1% erősségűre. Az irritáció teljes elkerülése végett a márka inkább a granactive retinoid családját ajánlja.

A retinol fényrzékenny teszi a bőrt, így nagyon fontos a fényvédelem a használat alatt. Ezt a terméket tilos más retinolt vagy retinsavat (retinoic acid) tartalmazó termékkel együtt használni.

Ez a termék nem pattanások kezelésére szolgál. Az aknéra hajlamos bőrön átmenetileg több akne tapasztalható az első néhány hét során a retinoid bármilyen formájának felhasználásával, ideértve az ebben a készítményben találhatót is.

Ár: 1990 , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

marcsi963

2020. szeptember 4.

19 évesen kezdtem a mimikai ráncaimra használni, nem romlottak az igaz, de nem is javultak. Állapotfenntartónak 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

FranceBlondie

2020. augusztus 7.

Ez a valódi csodaszer. Ennyire még semmi sem tűntette e a ráncaimat. Első használat után, reggelre nagyon látványos eredmény. Ha csak 1 vmit választhatnék anti agingnek, ez lenne az. Hihetetlen tényleg. Nem értem miért ilyen olcsó 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

kviragl

2020. augusztus 5.

Első retinolomnak vásároltam meg ezt a 0,2%-os változatot. Nagyon olajos, az arcom nagyon nehezen szívja be, bár az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy zsíros a bőröm (a rendelésnél benéztem a típust, nem ilyen olajosat szerettem volna), elképzelhető, hogy egy nagyon száraz bőrű egyénnek beválik. Reggelre kisimult lesz tőle az arcom, de amint a reggeli rutint megkezdem a lemosással, mintha ez a simaság el is tűnne... VISZONT! A negatívumok ellenére meg kell említenem egy nagy pozitívumot is! Anyukámnak (55 éves) az utóbbi pár évben két pigmentfolt is megjelent az arcán. Ő is elkezdte használni a retinolt, és már másfél hét(!) után nagyon látványos volt az eredmény, nagyon elhalványította a foltokat! Biztos vagyok benne, hogy ha még tovább használja, akár szinte teljesen el is tudja őket tüntetni. Ezért megkapja tőlem a 3*-ot. Ezt az üvegcsét elhasználjuk, utána biztosan másfajta retinolt keresek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

bibogi23

2020. július 12.

Számomra ez egy óriási csalódás!Kb 3 cseppet kentem az arcomra,borzasztó olajos maradt a bőröm!Majdhogynem hozzáragadtam a párnámhoz,még reggel is éreztem hogy zsíros hatású a bőröm,ami egyáltalán nem jellemző rá!
Nem mondok le a retinolról teljesen,megpróbálok olyan krémet keresni inkább amiben van,mert ez az olajos állag nekem nagyon nem jött be!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

srskitti

2020. július 11.

Április elején vettem életem első retinol készitményét, ami végül ez lett. Mivel tudtam hogy irritációt okozhat, és hogy hozzá kell szoktatni a bőrt, ezért a legkisebb koncentrációhoz nyúltam. Abszolút nem bántam meg. Ugyan pattanásokra hajlamos vagyok, de nem okozott gondot ez az olajos formula -pedig féltem tőle-. Mostanra fogyott el az üvegcse. Az esti rutinomban a vizes szérumok és hidratálóm között használom. Kb 3 csepp elég is az arcomra és a nyakamra.
Ez alatt a bő 3 hónap alatt sokat halványodtak főleg a homlok és a mérges ráncaim.
Azért hátránya is van... nagyon nehezen szívódik be, és összefogja az összes alvó pólómat meg a kispárnámat :-/
Már megrendeltem az utódját, de az már G&G A-Game.
Kíváncsian várom annak is a kedvező hatásait :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

Már megrendeltem az utódját, de az már G&G A-Game.
Kíváncsian várom annak is a kedvező hatásait :-)

Akasa

2020. július 11.

Normál bőröm van, t vonalban enyhén zsírosodásra hajlamos.
Ez az olajos megoldás neeeeeeeem oké. Kap egy esélyt majd az emulziós. Ebből kb 3 csepp is rettentő sok. Alig tudok tőle aludni, úgy érzem megfulladok tőle.
Reggelre puha az arcom, de ennyi. Nappal biztos, hogy nem használnám semmi pénzért sem.
Ráncokkal még nem kezdett semmit. A pompom botox krémjének jobb hatása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

Normál bőröm van, t vonalban enyhén zsírosodásra hajlamos.
Ráncokkal még nem kezdett semmit. A pompom botox krémjének jobb hatása van.

Kise

2020. július 2.

Az emulziós verzióval akartam kezdeni a retinolozást, de nem lehetett kapni a skinsmarton. Maradt ez az olajos verzió. Nos, nekem nem lett kedvenc. Gyakorlatilag sehogy sem szívódik be, szerintem a párnám többet kap. A felkenés után 3 órával még ott csücsül a bőrömön, hidratáló krém csúszkál rajta, nem is használtam a szokásos Ordinary NMF- et újabban. Irritációt nem okozott, úgyhogy más termékkel, de próbálkozom tovább a retinollal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 2.

Bocse

2020. május 27.

Ez az első retinolom és szerintem kezdésnek pont jó. Érzem ahogy reggelre puha lesz a bőröm és a pattanásaimat is halványítja. Az ára pedig verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Schnebli

2020. május 25.

Ha belépőt keresünk a retinolok világába, ez tökéletes kezdésnek, azóta váltottam az 1%-ra, mert fokozatosan készítettem fel a bőröm erre a hatóanyagra. Erre tökéletes volt. Hidratál, azonban felszívódása hosszabb, mert olajos. Nagy változást nem figyeltem meg, ezért váltottam a nagyobb hatóanyagúra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

marnella

2020. május 22.

Kb 1 hónapja használom, megelőzés céljából az esti rutinom részeként és nagyon szeretem. Niacinamide-ot használok előtte, ami csökkenti a használat elején az irritációs tüneteket, a rozaceás bőröm meg rettentően kényes az ilyesmire, de mindenképpen szerettem volna beépíteni a rutinomba, így hát ezzel a kettővel fekszek le aludni :) Az első 2 hétben nehezebben szívta be a bőröm, nem is feküdtem le rögtön, hanem már este 8-kor felkentem, hogy 11-re nagyjából szívódjon annyit, hogy ne a párnán kössön ki, ha oldalt fekszek, de utána azt vettem észre, hogy a homlokomat kivéve az arcom többi részén mára sokkal gyorsabb a beszívódása, gondolom kezd hozzászokni az arcom.
Nekem jó érzés estére felkenni, rákészülök így a pihenésre, remélem a bőröm meghálálja ezt később :D
Nem tudom, hogy mindegyik üvegcse ilyen-e, de nekem borzasztó nehéz volt kinyitni és nagyon figyelnem kell mikor visszazárom, hogy jól rácsavarjam, mert ha nem, akkor feljön a kupak. Ettől függetlenül abszolút 5 csillag :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Antioxidánsok: Retinol, BHT
Vitaminok: Retinol