The Ordinary

Ár:   €5.30   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorathea, Módosítva: 2017. szeptember 22.

Ár:   €5.30
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990

Vízmentes formula, ami 0,2% tiszta retinolt tartalmaz, mely összetevő képes csökkenteni a finom vonalak, a napkárosodás és az általános öregedés jeleit.

A márka felhívja a figyelmet rá, hogy a retinol jelentős irritációt, pirosságot és hámlást okozhat főleg a szem és száj környékén, a kezelés kezdetén, amikor a bőr még nem szokott hozzá. Éppen ezért azt javasolja a márka a kezdő retinol használóknak, hogy először ezzel a termékkel kezdjenek, majd ha már hozzászokott a bőrük, fokozatosan térjenek át a 0,5%, illetve az 1% erősségűre. Az irritáció teljes elkerülése végett a márka inkább a granactive retinoid családját ajánlja.

A retinol fényrzékenny teszi a bőrt, így nagyon fontos a fényvédelem a használat alatt. Ezt a terméket tilos más retinolt vagy retinsavat (retinoic acid) tartalmazó termékkel együtt használni.

Ez a termék nem pattanások kezelésére szolgál. Az aknéra hajlamos bőrön átmenetileg több akne tapasztalható az első néhány hét során a retinoid bármilyen formájának felhasználásával, ideértve az ebben a készítményben találhatót is.

Ár: 1990 , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

piciny

2022. május 2.

Nekem ez az első retinoidos termékem, 5 hete használom.
Aknés bőröm van, illetve 28 vagyok, szóval az anti aging is abszolút szempont már. Hetente akárhányszor tudom locsolni, nem lesz sok. Amikor használom, még hidratálót sem kenek. Így olajos formában egyelőre lehetetlennek tartom 3 hónap alatt elhasználni. 3 csepp általában simán elég.
Hatását tekintve eddig csak bőrpuhító tulajdonsága tűnt föl, az arcom reggelre tökéletesen hidratált - de már nem tocsog -, persze az olaj állaga miatt. 4 csillagot eddig megérdemel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 2.

Nekem ez az első retinoidos termékem, 5 hete használom.

mlnda

2022. április 8.

Elso retinolos termekem volt anno, amikor elkezdtem hasznalni. Biztonsagosan akartam kezdeni, ugyhogy ezzel inditottam.
A borom kombinalt, kicsit erzekeny is es aknera hajlamos. Ugy emlekszek, hogy elsosorban az aknes helyzeten akartam javitani a retinollal, a masodlagos ok pedig az anti aging volt. Ugy ereztem, hogy a 30-at betoltve igazan elerkezett az ideje, hogy erre is ragyurjak.
Mivel osztol tavaszig hasznaltam, az olajos formula nem zavart nagyon, de bevallom, azert idegesitett, hogy nem akar beszivodni es csuszkal a fejemen. Az elso hetekben heti 2-szer hasznaltam, ezutan egyre surjebben epitettem be az esti rutinomba. Kivancsian vartam a csodalatos hatast.
Elhasznaltam az adagom, de oszinten megmondom, nem vettem eszre semmilyen valtozast se az aknekkal, se massal kapcsolatban.
Irritaciot nem okozott, de mast se nagyon (pozitiv valtozasra gondolok). Valoszinuleg tul gyenge ahoz, hogy barmilyen latvanyos dolgot tegyen.
Ugy voltam vele, hogy legalabb az olaj apolja kicsit a telen szaraz es megviselt boromet. Ennyi.
Ujra biztos, hogy nem vennem mar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 8.

Ujra biztos, hogy nem vennem mar.

timi1989

2022. március 25.

Estére csak ezt használom, nekem önmagában is elelegndően hidratál. Látványosan frissebb reggel a bőröm és amióta használom a pórusaim a sokkal tisztábbak. Észrevettem egy olyan hatását is amit nem is vártam tőle, egy régebbi műtéti hegg az arcomon látványosan halványodni kezdett mióta használom. Egyelőre maradok ezzel, majd télen megpróbálom a kicsivel erősebb változatát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 25.

zsofi.03

2022. február 6.

Nagyon akartam szeretni, majdnem teljesen el is használtam, de végül az arcomról el kellett hagynom. (Elhasználom testre, hogy legalább kárba ne menjen.) Soha nem szívta be teljesen a bőröm, órák alatt sem. Ez volt az utolsó lépésem, mert amúgy a squalane szépen hidratálta a bőröm. Ha a hidratálómra kentem, kis kukacokban oldotta le a végét az arcomról, pedig vártam a kettő között. A hatását a ráncaimra abszolút láttam, és látom most is, hogy egy ideje nem használok retit… szóval nem a termékkel van a baj, hanem a kettőnk kapcsolatával. Akkor döntöttem el, hogy elhagyom, amikor valamiért kimaradt este, és másnap reggelre a pórusaim sokkal kisebbek voltak, mint addig reggelente, és igazából azóta is. A legfőbb problémámat a tág pórusok jelentik, a ráncok (kezelése és megelőzése) csak a második helyen állnak, ez a termék pedig hátráltatta az elsődleges célomat. Aki jóban van a squalane-nel, annak ajánlanám, mert alapból megteszi, amit a retinek meg kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 6.

kata_baba

2022. január 31.

Most már több mint 3 hónapja hűségesen kenem esténként, hogy szép sima bőrű menyasszony legyek a nyáron. Nagyon nehezen szívja be a bőröm, általában nem is győzöm kivárni, 10 perc után rákenem a hidratálót. Hatását viszont egyáltalán nem érzek, nem várok csodát, de azért valamit csinálhatna, ha már ilyen ügyesen kenem. Ha kifogy, szerintem kipróbálom a G&G retinolját, hátha azzal szerencsésebb leszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 31.

nemesanna06

2022. január 16.

Ez az első retinolom, ezért összehasonlítani nem tudom más termékkel, de nekem tetszik. Nem okozott problémát, könnyű eldolgozni és könnyen beszívódott. Tetszik az olajos állaga, puhává teszi a bőrt. Talán halványítja a hegeimet, de nem tudom, hogy ez ennek köszönhető-e.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 16.

Petalodirosa

2021. december 23.

Update
2021.12.23.
Végül nekem nem lett jó, nem bírta az arcbőröm. Nem az olajos állag volt a probléma, a retinol formulája. Anyának semmi baja nincs tőle. Én a The Inkey List Retinolt és az Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion verziót tudom használni. Ezektől semmi baja sincs a bőrömnek és szuper jók!

2021.04.02.
Ez az első retinolunk anyával :) nagyon tetszik! Mindkettőnknek száraz a bőre, extra száraz, anya 60+ én 40+, ez a szkvalén arcolaj, amiben van, ez valami isteni! Bársonyos, puha lesz a bőrünk, semmi irritációt nem okozott. Nagyon kellemes érzés. Este használjuk természetesen, és csak ezt a terméket tesszük fel, egyidőben mi más szérumot nem használunk, CeraVe Cream-et teszünk rá. Nagyon jó :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 23.

Update
2021.12.23.

2021.04.02.

Tothxheni

2021. december 16.

Első retinol volt nekem is, de sajnos az olaj formula miatt nekem teljes mértékben kuka volt. Nem szerettem használni, felkenni vagy csak utána nyúlni. Úgyhogy nálam inkább praktikusság szempont miatt lett kuka. Kevés ideig használtam, rendszertelenül, a végén pedig bontástól számítva lejárt, így kukáztam.
Lehet másnak bejön ez a formula, és tudja úgy használni, hogy érjen is valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 16.

Lehet másnak bejön ez a formula, és tudja úgy használni, hogy érjen is valamit.

Pipere

2021. november 23.

Első retinolom, az elején nagyon megijedtem, hogy nem akar beszívódni, "morzsás" volt az egész, csak lejött az arcomról amikor el akartam kenni. Hiába vártam órákat lefekvés előtt, a nagyját a párna szívta be és csak annak simultak ki a ráncai.
Aztán a kezdeti nehézségek után egyre inkább kompatibilis lett a bőrömmel, jobban beszívódik, szépen feltölti az arcomat. Azért arra még mindig figyelni kell, hogy jóval lefekvés előtt kenjem fel de egyébként most elégedett vagyok vele. Remélem hosszútávon látom majd a hatását. :) Valószínű a következő erősségű retinolnál másik állagot keresek majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 23.

sigma

2021. november 15.

Egyszeruen nem tudom ravenni magam a rendszeres hasznalatara. ☹️☹️
Nagyon kedves kremmaniasok ajanlottak a szornyu boromre, javasoltak, hogy szepen lassan vezessem be a rutinomba es honapok lehetnek mire tapasztalom a hatasat. Nem baj! Sok jo velemenyt olvastam itt rola, szoval megeri probalkozni!
Igy is tettem, heti 1-2x használtam estenkent nagyon kitartoan, tobb mint fel evig, de nekem ez szornyu. Nem hasznaltam sokat belole, de tocsogott benne az arcom meg reggel is, borzaszto kellemetlen ezt erezni, mintha bele akarnek fulladni ebbe az olajos, budos cuccba. A hasznalata utan minden reggel ott voltak az arcomon az egeszen apro, tuhegynyi gennyes kis pattik, az a szerencse, hogy pikk-pakk ki lehetett pattintani oket, es nyomuk sem maradt, de wah.
Szoval egyre ritkabban nyultam erte, most egy ideje a polcon all erintetlenul. Probalkozni fogok meg vele, mert biztos vagyok benne hogy hatasos, raadasul kezdeti lelkesedesemben berendeltem meg egy uvegcsevel. Nem szeretnem hogy karba vesszen es adok neki eselyt, de nem szeretem, nem, nem 😣 Nem akarom lehuzni, de nalam joindulattal is csak 3* igy, remelem johetek majd felpontozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 15.

Egyszeruen nem tudom ravenni magam a rendszeres hasznalatara. ☹️☹️

Antioxidánsok: Retinol, BHT