The Ordinary

Ár:   €6.70   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2 490-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorathea, Módosítva: 2017. szeptember 22.

Ár:   €6.70
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2 490

Vízmentes formula, ami 1% tiszta retinolt tartalmaz, mely összetevő képes csökkenteni a finom vonalak, a napkárosodás és az általános öregedés jeleit.

A márka felhívja a figyelmet rá, hogy a retinol jelentős irritációt, pirosságot és hámlást okozhat főleg a szem és száj környékén, a kezelés kezdetén, amikor a bőr még nem szokott hozzá. Éppen ezért azt javasolja a márka a kezdő retinol használóknak, hogy először a 0,2% erősségű termékkel kezdjenek, majd ha már hozzászokott a bőrük, fokozatosan térjenek át a 0,5%, illetve az 1% erősségűre. Az irritáció teljes elkerülése végett a márka inkább a granactive retinoid családját ajánlja.

A retinol fényrzékenny teszi a bőrt, így nagyon fontos a fényvédelem a használat alatt. Ezt a terméket tilos más retinolt vagy retinsavat (retinoic acid) tartalmazó termékkel együtt használni.

Ez a termék nem pattanások kezelésére szolgál. Az aknéra hajlamos bőrön átmenetileg több akne tapasztalható az első néhány hét során a retinoid bármilyen formájának felhasználásával, ideértve az ebben a készítményben találhatót is.

Ár: 2 490 , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 2000 Ft , Eladó: macskusz
Állapot: félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta
sarria

2019. november 8.

Az igazság az, hogy nem látok sok különbséget a bőrömön ha használom, ha nem ezt a terméket. Talán még nem az én bőrömnek lett ez kitalálva, de ártani nem árt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2019. november 1.

A 0,5%-os készítményről váltottam erre. Az én bőrömet nem irritálja. Estére használom heti 3-4 alkalommal. Engem nem zavar az olajos formula, egy hidratáló krém kerül fölé. Úgy érzem, hogy kisimultabb, feltöltöttebb a bőröm. A meglévő ráncokat nyilvánvalóan nem fogja eltüntetni, de ha a további ráncok kialakulását lassítja, esetleg meggátolja, az is nagy eredmény.Én leginkább akkor veszem észre a hatását,ha pár napra elutazom és kimaradnak a szérumok (hialuronsav, retinol, C vitamin). Rendesen érezhető és látható a különbség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. november 1.

Penge

2019. szeptember 2.

A Granactive Retinoid 2% Emulsion után vettem meg ezt az erősebb változatot, mivel nem tapasztaltam általa semmi változást. A helyzet az, hogy ennél sem, az az a kombinált zsíros bőrömnek kifejezetten rosszat tett. Naponta kenem, arcra 5-6 cseppet, plussz nyak -dekoltázs -kéz fej...először is, nem hajlandó beivódni, mintha natúr olajat kennék az arcomra, ott áll-fénylik rajta, míg a párna be nem issza ...ez lenne a kisebb gond, de huzamosabb használat után feltöltődnek a mitesszereim tőle..ugye alapból fokozott a faggyú termelésem, ez az olajos változat meg végképp eltömíti. Semmi mást nem teszek este az arcomra...mégis sok ez neki. 2 hét használat után kis kinyomhatatlan vagy besült faggyú göbök jelennek meg, mik napról napra szporodnak, aztán kezdhetem a nyomkodást, amit amúgy évek óta nem tettem, mert a BHA rendben tartott. De ez borzasztó.Több hónap kihagyással újra nekifutottam, de megint eltömítette a faggyúmirigyeket és göbösödött a bőröm a szőrtüszőknél . A retinolos hatás-pirosság, hámlás,stb. na az sehol...Keresnem kell valmi szárítóbb hatásút.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Ansi

2019. július 14.

Nekem ez volt az első retinolos készítmény, amit használtam. Lehet butaság, de úgy voltam vele, hogy max majd idővel megszokom ezt a magas koncentrációt, így egyből 1%-osat rendeltem.
Amit észrevettem.. szóval semmit.
Reggel a paula's choice 2%-os bha hámlasztóját használom, aztán 50 spf-es fényvédő, este pedig ez a szérum.
Nagyon puha lesz az arcom másnap reggel tőle, de azt még egyelőre nem vettem észre, hogy újult volna a bőröm. Még egy icipici pirosság sem jelentkezett. Pedig attól tartottam ez így sok lesz a bőrömnek. Tekintve, hogy vékony, érzékeny és amellett, hogy zsírosodik, vízhiányos.
Viszont, a kézfejemre is kipróbáltam. 1x. A munkám során néha kesztyűben kell dolgoznom. És meglepődve tapasztaltam második nap, miután levettem a kesztyűt, hogy a kézfejemen a bőrt konkrétan le tudtam seperni. Ott már nagyon szép feszes. :)
Szóval működik, csak nem az én arcomon. Természetesen nem adom fel, ártani nem árt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 14.

Amit észrevettem.. szóval semmit.

Ann86

2019. június 18.

Az esti bőrápolási rutinom része most már pár hónapja. Különösebb hatását nem vettem észre egészen addig, amíg a nagy meleg miatt abba nem hagytam a használatát. Nagyon sima és puha lesz tőle a bőröm. Engem abszolút nem irritál így naponta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

Makk Zsuzsó

2019. március 15.

Újravettem, mert érzem, hogy sokat javított a bőröm állagán. Én elsősorban testre használom, legtöbbet a kézfejemre és a nyak-dekoltázs-mell tájékon. Egységesebb, simább a bőröm tőle. Nem irritál és hamar beszívódik, nem tart sokáig az olajos érzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 15.

eszo87

2019. március 11.

nagyon tetszett ez a termék..párszor használtam,mikor kiderült h szoptatás alatt nem javasolt a retinol ezért eladtam,de biztosan újra vásárolom később

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

Pünyike

2018. december 27.

A 0,5 %-os után erre váltottam. Kezdetben naponta használtam, de négy nap után sikerült "leégetnem" a bőrömet. Heti 2-3 alkalomra váltottam, után megszokta a bőröm és elkezdtem naponta használni. Egy-egy csepp elég volt, jól el tudtam oszlatni, nem zavart az olajos érzet sem, utána mindig használtam hidratálót. Semmi irritációt nem okozott, szerettem használni. A hatásával elégedett voltam, láttam a változást, de rettenetesen csalódott vagyok. Az üveg 2/3-a megromlott. Először sárgás lett, majd büdös, pedig dobozában, sötét és hűvös helyen tároltam. A kezemre használom és teljesen kisimult, az arcomra nem merem kenni, de kidobni sem akarom. Még nem rendeltem másikat, de hiányzik. Kicsit mérgelődöm még, majd beszerzek egy másikat. Én elégedett vagyok a TO termékeivel, ezért nem is pontozom le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 27.

murczinodett

2018. november 12.

Először a granactive retinoidot próbáltam és az nem csinált semmit az arcomon, ez az 1% retinol viszont látványosan igen. Nem irritálja a bőröm, de hámlasztani hámlasztja nagyon, de nekem ez a cél, úgyhogy amiért használom azt csinálja és az ára...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

kontrakcio

2018. október 28.

Kicsit ki vagyok már ábrándulva a The Ordinary márkából, pedig először nagyon fellelkesültem tőle, hogy milyen szuper áron lehet tőlük venni klassz összetevőket, de sajnos a legtöbb termékük elbukik a formulázáson. Ez viszont egyelőre tetszik. Nincs túl nagy választék a piacon ilyen erős retinolból, pláne nem ilyen áron, szóval gondoltam kapjon egy esélyt. Nem a kedvencem ez az olajos formula, de végülis elmegy, úgyis éjszakára használom. Egyáltalán nem irritál, pedig nem spórolok vele, és hetente többször is használom, de persze az én bőröm már jó ideje szoktatva van a retinolhoz. Másnapra szép és puha tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Antioxidánsok: Retinol, BHT
Vitaminok: Retinol