The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: junglequeen, Módosítva: 2020. június 5.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéd sminklemosó amely alaposan eltávolítja a szennyeződéseket és közben hidratálja a bőrt. A kezdeti balzsam textúra 10-30 másodperces dörzsölés után olajszerűvé válik, ami öblítéssel könnyedén eltávolítható.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Balti00

2022. augusztus 22.

Ez volt az első lemosó, amit kipróbáltam. Ritkán viselek sminket, így a tisztító hatásával meg voltam elégedve. A textúrája is tetszett, könnyen el tudtam oszlatni az arcomon és nem hagyott maga után kellemetlen érzést. Ezután próbáltam a Jelly Jokert, amit sokkal jobban szeretek, így ezt nem is vettem újra. Most szeretném kipróbálni a dupla tisztítást, s nem kizárt, hogy újrabevetem a Jelly Joker mellé, első lemosóként.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 22.

Viki0816

2022. július 28.

Dupla tisztítás első lépéseként használtam, lazította a sminket, de nem tudta feloldani az egészet, és elég sok termék kellett a kiszereléséhez képest, ami ezáltal egyáltalán nem takarékos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 28.

Csobanka

2022. július 28.

Az összetevői nagyon tetszettek és az is amit ígért. Tekintve a mennyiségét és azt, hogy a kezembe egy jó teáskanálnyi mennyiséget kell nyomnom, hogy felhevíthessem, rendkívül drága. A másik gond, hogy nem visz le kb semmit, még a saját fizikai szűrős naptejével is küszködik, nem is beszélve egy komolyabb sminkről. Második körös lemosóként, micellásvíz után még lehet használgatni, hidratál, puhít, jobb mint sok krém de vízzel is nehezen jön le és eredeti funkciójában egy nagy 0. Nem irritálja a bőrömet de szembekerülve nagyon rossz. Jó indulattal 2*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 28.

picitina

2022. július 26.

Szörnyű. Egyáltalán nem érzem tisztának az arcom mikor használom. A Balea arctisztító gélje sokkal jobb és árban is olcsóbb, szóval teljes pénzkidobásnak érzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 26.

aSchw

2022. július 19.

Nekem sem távolítja el rendesen a szempillaspirált, ezért dupla tisztítás második lépéseként használom. Szeretem használni, mert gyengéd a bőrömhöz, nem szárítja ki és az 50ml-es adag tökéletes utazáshoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 19.

fleur83

2022. július 11.

Dupla tisztítás első lépéseként nekem szuper! A fényvédőm szépen leszedi, de a szemsminkre kevés. Azt külön leszedem előtte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 11.

ruby88

2022. június 29.

'Gyengéd sminklemosó', amivel legalább 3-szor kell megmosnod az arcod, hogy eltávolítsa a sminket (=szempillaspirál és nappali krém). Olyan, mintha gyógyszertári kenőccsel mosnám az arcom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 29.

tudatosborapolas

2022. május 22.

Update:
Mégsem vettem újra. Rájöttem, hogy olcsóbban jövök ki, ha a dupla lemosásom egy pipettás olajból (pl. argán) és a babydream géles lemosójából áll (600 Ft, zöld flakon). Így össz. kb. 2500 Ft a kettő, és hónapokig kitart. Ez így sokáig is elég, meg hát nem szívesen költök olyanra sokat, amit lemosok aztán. :D Ez a kombináció rendesen tisztít, nem csap ki.
Bocsi a reklámért, de engem mindig zavar, amikor valaki írja, hogy talált jobbat, vagy visszatér a bevált dolgaihoz, de nem mondja el, hogy mik azok :(

Nagyon jó lemosó! Kipróbáltam más fajtát is, de vissza fogok térni erre :)

Nem szárít, kevés is elég belőle és kellemes az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 22.

Update:

Nagyon jó lemosó! Kipróbáltam más fajtát is, de vissza fogok térni erre :)

Nem szárít, kevés is elég belőle és kellemes az állaga.

Bakoca

2022. május 21.

Nem annyira praktikus, hogy száraz bőrre kell felvinni. De egyébként szerettem. Tetszik, hogy átmenet az olajos és vizes lemozó közt. Az ára is jó, nem is szárította a bőröm, szóval megfelelő. Viszont szeretek kipróbálni új dolgokat, úgyhogy most egy darabig biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 21.

hoembera

2022. május 14.

Az 50 ml-es kiszerelés vége felé járok. A skinsmartos BHA-agyagmaszk mitesszer tisztításhoz vettem, aztán kipróbáltam egész arcra is double cleansing-ként. Fehér krémes-lotion-ös állaga van, száraz arcon eldörzsölve olajos lesz. Fényvédőt jól leszedte, nekem jólesett még utána a megszokott vízbázisú tisztítóm. Nem irritált, nem szárított, tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate