The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: junglequeen, Módosítva: 2020. június 5.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéd sminklemosó amely alaposan eltávolítja a szennyeződéseket és közben hidratálja a bőrt. A kezdeti balzsam textúra 10-30 másodperces dörzsölés után olajszerűvé válik, ami öblítéssel könnyedén eltávolítható.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

mina03

2021. szeptember 15.

Imádom! Kezdő tudatos bőrápolóként a dupla lemosáshoz rendeltem. A vízálló szempillaspirállal is simán elbánik, mindent szépen leszed, a lemosó szépen lehozza, nem marad olajos az arcom. Az egyetlen dolog amit sajnálok, hogy hamar elfogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

Szeos

2021. szeptember 15.

Nagyon drágának tartom, és sajnos nálam a wow hatás elmaradt - nagyon magas elvárásaim voltak ezzel a lemosóva kapcsolatban, de sajnos nem vált be. Nem volt kényelmes használni, bár szépen tisztított, a fényvédőt sikerült lemosni vele. Első, olajos lemosónak használtam, hamar elfogyott nagyon, újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

rudita

2021. szeptember 15.

Ez a lemoso nalam akar a dupla lemosast is helyettesiti...mivel nem hasznalok kilo sminket, ugy erzem szepen tisztitja a bort. nem hagy maga utan zsiros erzetet, es nem szaritja a borom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

Lorna

2021. szeptember 14.

Fehér krémből víz hatására olajjá váló lemosó, nem szárít használat után, nem irritált. Gyengéd, hidratál. Mindent tesz amit ígér, de mégis a szaga miatt nincs kedvem újravenni. Az enyémnek olyan avas olaj szaga van. Persze jobb mintha parfümöznék, de van pár illatmentes krémes lemosó kedvencem ami tényleg illat nélküli:) . (Naturland mosdókenőcs meg a Toleriane lemosó. Naturland árban is veri talán, azért az Ordinary csak 50 ml elég gyorsan fogy )
De ez inkább olyan, hogy már megtaláltam az igazi kedveceimet, nem a lemosó feltétlen rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

Blankec

2021. szeptember 2.

Ez volt az első lemosóm. Nem használok sminket és így feleslegesnek érzem a dupla tisztítást.
Nagyon szép egységes, puha lesz tőle a bőröm.
Szeretem használni. :) teszi a dolgát!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

Nagyon szép egységes, puha lesz tőle a bőröm.
Szeretem használni. :) teszi a dolgát!

KonDori

2021. augusztus 1.

Dupla tisztítás első lépéseként használom, ez az első olajos lemosóm (eddig micellás vizet használtam). Az állaga érdekes, nekem lassan olajosodik be, a színezett fenyvédőt és a rúzst könnyen lehozza, de a szemceruzát már nem nagyon bír el. Utána viszont kellemes, tiszta érezte van az arcomnak. Kb. 2 hete használom, később még jövök up date-elni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 1.

blessed

2021. július 24.

Nekem megfelelő alternatíva a Clinique balzsamjára, a mechanizmusa ugyanaz, csak nekem valamiért az egyáltalán nem vált be. Ez viszont szépen tisztít, lehozza a sminket és nem csípi a szemem. Kevésbbé lesz olajos állagú használat közben, mégis könnyen eloszlatható, balzsamos érzetű. Simán újravenném, de az 50ml kb. 1,5 hónapra elég, így nekem nem gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 24.

Nbm

2021. július 1.

Nekem olyan meh erzesem van vele kapcsolatban. Kisse nehezkes olajossa “dorzsolni”. Sztem egy olajos lemoso sokkal hatekonyabb. Arban is kb ugyanott van ha a nagy 150ml kiszerelest nezem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Shinatome

2021. június 14.

Dupla tisztítás első lépése és egyben az első olajos lemosóm. Csalódott vagyok picit a mennyisége és ár-arány miatt, nagyon spórolok vele és akkor használom csak ha kell sminket lemosni, abban viszont profi. A vízálló spirált is szépen leviszi anélkül, hogy kihullana a szempilláim fele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 14.

horakeni

2021. június 11.

Duplatisztítás első lépéseként van a rutinomban, nagyon szeretem, lemosni is könnyű utána a második hidratálóval, de sima meleg vízzel is leszedhető lenne. Első használatnál nekem is nagyon furcsa volt a víz nélküli használat, meg hogy nem habzik, de utána már teljesen megszokható. Sminket is teljes mértékben leszedte. Külön tetszik, hogy nem "olajos" rögtön, így könnyebb adagolni, nem locsolom szét véletlen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate