The Ordinary

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: junglequeen, Módosítva: 2019. március 11.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéd sminklemosó amely alaposan eltávolítja a szennyeződéseket és közben hidratálja a bőrt. A kezdeti balzsam textúra 10-30 másodperces dörzsölés után olajszerűvé válik, ami öblítéssel könnyedén eltávolítható.

estrella13

2019. május 13.

Jó kis lemosó, engem nem szárít és a nem túl erős sminkemet is leszedi. Vízzel tökéletesen lejön, nem marad zsíros a bőröm utána és nagyon tiszta érzést hagy maga után. Szemsmink lemosásakor sem lesz homályos tőle a látásom, mint más olajos lemosónál. Egyetlen hibája a kis kiszerelés, viszonylag gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Kati04

2019. március 25.

Nagyon vártam ezt a lemosót de nekem egy kicsit csalódás. Régóta keresek olyan arctisztítót ami nem szárít és reméltem, hogy ez ilyen lesz de sajnos nem. Ettől is száraz érzetű a bőröm. A kiszerelés nagyon picike és így elég gyorsan fogy. A szempillaspirált nem szedi le 100%-osan. Pozitívum, hogy nagyon szépek az összetevői, nem hagy zsíros érzetet maga után. Örülök, hogy kipróbáltam de keresek tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

hambi

2019. március 21.

Nagyon vártam már a régen ígért lemosókat és megérte. Ahogy írják a deciem oldalán is, kevés kell belöle, tenyérben vagy ujjakon kell ´felmelegíteni ´, mert így éri el azt az állagát, amely végül magába tudja zárni a szennyezödéseket a börröl. Szóval nem egyböl kell felkenni és úgy masszírozni a börön, hanem elöször a kézen kell ezt csinálni és már az olajos fázisban kenni az arcra. Így tényleg kevés elég belöle.
A legjobb pedig, hogy vízzel egy az egyben lejön, nem hagy olajos érzetet és nem kell még külön a szemsminket mással lemosni.
Már úton a másik, biztos ami biztos :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Már úton a másik, biztos ami biztos :)

agotamaci

2019. március 21.

Nagyon örûltem, mikor megjelent ez az arctisztító, vártam róla a véleményeket blogokon és tényleg nem lehet rá panasz, teszi a dolgát! Alap tisztító, szépen tisztít és hidratált bôrt hagy maga után. Többet nem tud, de ez szerintem pont elég. Az állaga pont olyan, amilyent a Foreo készülékkel szeretek használni: vastag balzsamos, bele kell masszírozni a száraz bôrbe s akkor olajossá válik, megnedvesítve pedig feloldódik, tejszerû lesz. A kiszerelése lehetne a duplája, mert nekem elég sok fogy egyszerre, de gondolom idôvel lesz nagyobb belôle. Biztosan újraveszem majd, jó használni, megbizható, alap darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate