The Ordinary

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: junglequeen, Módosítva: 2019. március 11.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéd sminklemosó amely alaposan eltávolítja a szennyeződéseket és közben hidratálja a bőrt. A kezdeti balzsam textúra 10-30 másodperces dörzsölés után olajszerűvé válik, ami öblítéssel könnyedén eltávolítható.

Új - The Ordinary Squalane Cleanser
Ár: 2000 Ft , Eladó: Vicus
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Személyes átvétel vagy utalás után posta/Foxpost
Ajándék The Ordinary Squalane Cleanser
Ár: Ordinary termék mellé ajándék , Eladó: szyrup
Állapot: Kb félig tele, Helyszín: Fonyód, fizetés: Előre utalás után postán maradó levélként küldöm
Kitts

2019. december 25.

A TO The Daily Set részeként rendeltem, nem feltétlen ő volt a leghőbb vágyam a csomagból, de ő lett a kedvencem. Teljesen meglepett, nem is igazán volt tapasztalatom olajos lemosóval. Két hete használom, száraz bőrre (színezett fényvédő, púder, szemhéjfesték, szempillaspriál) felviszem, lemosom és kész. Tökéletes, puha és tiszta lesz a bőröm utána, ellenőriztem, a 2. lépéses lemosó vattakorongján semmi (!) kosz, szín, egyéb nem maradt a bőrömön. Irritációt, kellemetlenségeket nem okozott, nem szárított. Isteni, imádom (bárcsak lenne nagyobb kiszerelés).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 25.

Reniroka

2019. december 13.

Amikor megvettem és kipróbáltam nem nyűgözött le, gondoltam visszatérek a Magister antiox lemosójához. Aztán láttam egy videót a használatáról a fb-on, hogy ezt száraz bőrre kell kenni, nem vizesre. Már az első alkalommal meggyőző volt az eredmény, nagyon tiszta és nagyon puha lett a bőröm. Már meg is vettem a következőt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 13.

alegria800

2019. december 10.

Ovatosan probalgattam, eloszor apro teruleten bortesztet vegeztem, ott nem lett gond. Utana arcon probalta, vartam ket napot, majd ismet, utana masnap is kiprobaltam es minden alkalommal csipett picit, de elvaltozas nem tortent.

Az x. alkalomnal estere egy keveset felvittem a THE ORDINARY NATURAL MOISTURIZING FACTORS + HA-t es masnapra nagyon szepen feltoltotte az arcomat. Megint vartam egy napot, utana megismeteltem. Reggel meg nem volt semmi, de mikor ismet hasznaltam ezt a tisztitot es utana felkentem a BB kremet - amit mar sokszorszor hasznaltam amugy - csipo erzest ereztem. (MIBA ION CALCIUM MINERAL BB CREAM SPF50+ PA+++).
Nem tulajdonitottam nagy szerepet a dolognak.
De mar aznap este elegge ereztem, hogy para van es masnapra fel is dagadt... tele volt puklikkal es nagyon fajt, erzekeny volt minden erintesre.
Olyan erzes volt, mikor erosen leeg az ember a napon es szornyen gusztustalan volt a hepe-hupaval.

3 napig tartott mire lement a duzzanat es elmult a fajdalom es kb 5 nap volt a teljes gyogyulas.

Most ismet megprobaltam ezt a lemosot alaposan leoblitve alkalmazni, de megint csipo erzest erzek.
Nagyon orultem, hogy penztarcabarat, jo termeket talaltam, de ugy nez ki ezt se kenhetem fel. Mar nem tudom mit hasznalhatnek, mert az osszes szenzitiv cuccba aloe verat tesznek amire szintetn allergias vagyok. :'(
Ezt leszamitva nekem jol mukodott es nagyon jonak tunt. Biztos hosszutavon is az. Az alleriga miatt le kell pontoznom. :(
Szerintem a kremje es a lemosoja egyutt valtotta ki ezt a reakciot. A BB-t elotte tobbszor is hasznaltam mar es semmi nem tortent.

Update:
Ismet kiprobaltam ugye, csak onmagaban. A reggeli csipest kovetoen estere begyulladt a borom, megint puklis lett es nagy, gyuladt pattanas szeru kiutesek keletkeztek masnapra.
Az egy meres nem meres elve miatt kiserleteztem ujra, de a harmadik merest kihagyom.
A gyogyulas ismet tobb napos volt, elhiszem az allergiat. =D

Elajandekozom. =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

Nem tulajdonitottam nagy szerepet a dolognak.

Update:
A gyogyulas ismet tobb napos volt, elhiszem az allergiat. =D

Elajandekozom. =)

ABarbara

2019. november 26.

Sajnos ez a lemosó nekem se jött be :( Nagyon szeretem a olajos lemosókat és balzsamokat, viszont ez a termék az ígéret ellenére nem válik olajossá, nem csúszik jól a bőrön, nem érzem megfelelőnek a tisztító hatását és csípi a szememet is. Szerencsére a kisebb kiszerelést vettem meg, de biztosan nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

Linnn

2019. október 31.

Balzsamos krém, ami se kis-, se nagy mennyiségben sem csinál semmit. Nem tisztít, nem old le semmit. Nekem totális pénzkidobás, még jó, hogy csak a 30ml-t vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

sziluetta

2019. október 27.

Még csak egy hete használom esténként 1. lemosásra. Soha nem volt még olajos lemosóm, addig tervezgettem, hogy végül ezt vettem meg, és ez, ez szerelem :D. Egyelőre a balea mindenmentese a 2. lépés, azt majd cerave-re akarom váltani, de már az 1. lépés behozásával érzem, hogy kevésbé szárad ki a bőröm. Nálam semmi allergiás reakciót nem váltott ki, én a hemi-squalene szárazolajat használom, ezért is gondoltam, hogy ez is tetszeni fog és tényleg tetszik. Nekem bejön az állaga, nem sminkelek sokat, ha mégis, akkor a szemsminket egy külön lemosóval leszedem és minden mást ezzel mosok le, bb-t, nagyon ragaszkodó fényvédőt szépen viszi. Azt látom, hogy kevesebb mitesszerem is van, mióta ezt bevezettem a rutinomba, nagyon elégedett vagyok vele. Ha elfogy a nagyobbat rendelem meg mindenképpen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 27.

InternationalTraveller

2019. október 27.

A többi TO termékkel ellentétben ez csalódás volt. Reggeli és esti rutinban használom. Nem tetszik a ragacsos, olajos, viaszos állaga. A sminket nem távolítja el rendesen és szembe kerülve őrülten csíp. Elhasználom, mert megvettem, de biztos nem fogom újravenni. Csalódás nagyon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

darbarad

2019. október 9.

Szerettem volna egy nem vizes textúrájú, tápláló lemosót, és ezt az ő személyében találtam meg. Nem nagyon sminkelem magam, este csak a fényvédőt és a szempillaspirált kell leszedni, és bár azzal is megbirkozik, ezeket inkább az Yves Rocher hidratáló micellás vizével távolítom el, majd azután, egy extra kényeztetésként átmasszírozom az arcom ezzel a termékkel. Így biztos minden szennyeződést és smink maradványt sikerül eltűntetni. A használata is igen egyszerű, egy kis gömbnyi a tenyérbe, majd dörzsölés, bár nekem soha nincs türelmem kivárni míg a kezeimben lesz olajos hatású, pici dörzsi után már kenem is az arcomra és ott alakul át a balzsam a végső formájává. Vizes lemosással tökéletesen lejön, a bőröm utána nem feszül, nem húzodik, szép hidratált és tiszta bőrt kapok. Kiütéseket, pattanásokat, egyéb dolgokat nálam nem okozott. Én elégedett vagyok vele, amiért megvettem, azt megkapom tőle. A kiszerelés tényleg kicsit, és elég gyorsan fogy, de szerencsére nem egy több 10.000 Ft-os termékről beszélünk. (Azért remélem hamarosan elérhető lesz a nagyobb verziója is, mint a NMF esetén.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

narancsfavirág

2019. szeptember 29.

A sminket egészen jól leszedte, bár a TBS kamillás lemosó balzsamja nálam hatékonyabbnak bizonyult ezen a téren. A bőrömön nem hagyott túl kellemes érzést, de legalább nem szárított egyáltalán. Viszont sajnos tele lettem tőle kis pattanásokkal, több alkalommal is teszteltem :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

mano

2019. augusztus 24.

Remek arctisztító, kár hogy ilyen kevés van benne, de olvastam, hogy szerencsére hamarosan jön a nagyobb kiszerelés, ami remek hír. Imádom ahogy átváltozik az állaga finom balzsamossá. Azt a kevés sminket, amit használok leviszi, összességében tisztának érzem utána a bőröm és nem szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate