The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: junglequeen, Módosítva: 2020. június 5.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéd sminklemosó amely alaposan eltávolítja a szennyeződéseket és közben hidratálja a bőrt. A kezdeti balzsam textúra 10-30 másodperces dörzsölés után olajszerűvé válik, ami öblítéssel könnyedén eltávolítható.

Bolgarka

2021. október 26.

Nem tudom hogy vagyok ezzel a termékkel. Bár még csak pár hete használom, így lehet majd változik a véleményem, így első benyomásoka lapján véleményezek. Tehát eleinte nem nagyon akart "olajjá" válni, marha nehéz volt vele átmasszírozni az arcom. Utána türelmesebb lettem, és kb fél-egy perc után válik olajjá, úgy könnyebb vele dolgozni. A tisztító hatása jó, én dupla tisztításhoz használom, tehát a dolgát teszi. Nekem csípi a szemem, így szemfesték lemosásra nehezen tudom használni. Akarom szeretni a The Ordinaryt, de eddig nagyon kevés termékük győzött meg. Ezt a lemosót el fogom használni, de nem hiszem hogy a kedvencem lesz.

Update - hát még mindig nem vagyok vele megbarátkozva, de kicsit jobban szeretem már. Sokáig kell kenegetni az arcomon, mire olajjá válik, ez továbbra sem tetszik, mert úgy érzem csak nyúzom magam. Viszont jól eltávolítható, főleg második lemosóval, és nem szárít.

Update 2 - végül elhasználtam a nagy kiszerelést. Alapjáraton amúgy elment, újravenni nem fogom, de tette a dolgát. Viszont én nem sminkelek túl gyakran, de volt nyáron egy esemény amire egy ilyen "nagy" több réteg alapozós sminket feltettem, és utána természetesen dupla tisztítás. A nagyját leszedte, de bármennyiszer mostam újra a fehér törölközőn mindig maradt egy kis smink... Azért ez nem teljesen győzött meg. Hétköznapokon amúgy teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 26.

boni04

2021. október 20.

Elhasználtam egy tubussal, megmondom őszintén, hogy nekem ez most nem jött be. Nincs vele nagyon nagy bajom, de nem kimondottan kellemes a használata nekem. Jelly Jokerre váltottam le, és az viszont nekem minden szempontból jobban tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 20.

mina03

2021. szeptember 15.

Imádom! Kezdő tudatos bőrápolóként a dupla lemosáshoz rendeltem. A vízálló szempillaspirállal is simán elbánik, mindent szépen leszed, a lemosó szépen lehozza, nem marad olajos az arcom. Az egyetlen dolog amit sajnálok, hogy hamar elfogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

Szeos

2021. szeptember 15.

Nagyon drágának tartom, és sajnos nálam a wow hatás elmaradt - nagyon magas elvárásaim voltak ezzel a lemosóva kapcsolatban, de sajnos nem vált be. Nem volt kényelmes használni, bár szépen tisztított, a fényvédőt sikerült lemosni vele. Első, olajos lemosónak használtam, hamar elfogyott nagyon, újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

rudita

2021. szeptember 15.

Ez a lemoso nalam akar a dupla lemosast is helyettesiti...mivel nem hasznalok kilo sminket, ugy erzem szepen tisztitja a bort. nem hagy maga utan zsiros erzetet, es nem szaritja a borom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

Lorna

2021. szeptember 14.

Fehér krémből víz hatására olajjá váló lemosó, nem szárít használat után, nem irritált. Gyengéd, hidratál. Mindent tesz amit ígér, de mégis a szaga miatt nincs kedvem újravenni. Az enyémnek olyan avas olaj szaga van. Persze jobb mintha parfümöznék, de van pár illatmentes krémes lemosó kedvencem ami tényleg illat nélküli:) . (Naturland mosdókenőcs meg a Toleriane lemosó. Naturland árban is veri talán, azért az Ordinary csak 50 ml elég gyorsan fogy )
De ez inkább olyan, hogy már megtaláltam az igazi kedveceimet, nem a lemosó feltétlen rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

Blankec

2021. szeptember 2.

Ez volt az első lemosóm. Nem használok sminket és így feleslegesnek érzem a dupla tisztítást.
Nagyon szép egységes, puha lesz tőle a bőröm.
Szeretem használni. :) teszi a dolgát!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

Nagyon szép egységes, puha lesz tőle a bőröm.
Szeretem használni. :) teszi a dolgát!

KonDori

2021. augusztus 1.

Dupla tisztítás első lépéseként használom, ez az első olajos lemosóm (eddig micellás vizet használtam). Az állaga érdekes, nekem lassan olajosodik be, a színezett fenyvédőt és a rúzst könnyen lehozza, de a szemceruzát már nem nagyon bír el. Utána viszont kellemes, tiszta érezte van az arcomnak. Kb. 2 hete használom, később még jövök up date-elni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 1.

blessed

2021. július 24.

Nekem megfelelő alternatíva a Clinique balzsamjára, a mechanizmusa ugyanaz, csak nekem valamiért az egyáltalán nem vált be. Ez viszont szépen tisztít, lehozza a sminket és nem csípi a szemem. Kevésbbé lesz olajos állagú használat közben, mégis könnyen eloszlatható, balzsamos érzetű. Simán újravenném, de az 50ml kb. 1,5 hónapra elég, így nekem nem gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 24.

Nbm

2021. július 1.

Nekem olyan meh erzesem van vele kapcsolatban. Kisse nehezkes olajossa “dorzsolni”. Sztem egy olajos lemoso sokkal hatekonyabb. Arban is kb ugyanott van ha a nagy 150ml kiszerelest nezem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate