The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: junglequeen, Módosítva: 2020. június 5.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéd sminklemosó amely alaposan eltávolítja a szennyeződéseket és közben hidratálja a bőrt. A kezdeti balzsam textúra 10-30 másodperces dörzsölés után olajszerűvé válik, ami öblítéssel könnyedén eltávolítható.

Petalodirosa

2021. június 11.

Nagyon megkedveltem! Olyan selymes, luxus érzés ezzel átmasszírozni az arcom :) ha nincs rajtam smink, akkor reggel-este ezt használom, ha sminkelek, akkor ezt reggeli lemosóként (nekem kell valami reggelre, amivel átmosom az arcom, a sima víz nem elég) nem próbáltam ki mennyire hozza le az erős sminket... hmm nekem arra bevált a micellás víz. Egy kis adagot kinyomok az ujjaim hegyére, majd összedörzsölöm még elolvad és azután masszírozom vele az arcom :) nagyon tetszik! A száraz bőrömre kiváló. Remélem tudok majd beszerezni belőle nagyobb kiszerelést!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 11.

Bolgarka

2021. június 8.

Nem tudom hogy vagyok ezzel a termékkel. Bár még csak pár hete használom, így lehet majd változik a véleményem, így első benyomásoka lapján véleményezek. Tehát eleinte nem nagyon akart "olajjá" válni, marha nehéz volt vele átmasszírozni az arcom. Utána türelmesebb lettem, és kb fél-egy perc után válik olajjá, úgy könnyebb vele dolgozni. A tisztító hatása jó, én dupla tisztításhoz használom, tehát a dolgát teszi. Nekem csípi a szemem, így szemfesték lemosásra nehezen tudom használni. Akarom szeretni a The Ordinaryt, de eddig nagyon kevés termékük győzött meg. Ezt a lemosót el fogom használni, de nem hiszem hogy a kedvencem lesz.

Update - hát még mindig nem vagyok vele megbarátkozva, de kicsit jobban szeretem már. Sokáig kell kenegetni az arcomon, mire olajjá válik, ez továbbra sem tetszik, mert úgy érzem csak nyúzom magam. Viszont jól eltávolítható, főleg második lemosóval, és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

zakuszka

2021. május 18.

Legjobb olajos első lépés tisztítóm! Nem tömít, nem okoz mitesszert/pattanást! Végre meg van....
Utána Sebamed habzó lemosót használom másodiknak.
Könnyű elkenni.
Erős szemsminknek én házilag kutyult olívaolaj + szőlőmagolaj keveréket használok.
Ez a termék azért szuper, mert a fényvédőt és minden egyebet az arcról csodásan viszi, és végre valami, ami nem okoz galibát....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

Utána Sebamed habzó lemosót használom másodiknak.
Könnyű elkenni.

Esovaro

2021. május 3.

Hála Istennek, a bőröm kb. mindent kibír, nem szokta semmi csípni, a szememet sem, kivéve ezt a lemosót. Nagyon vártam már, mert sokan szeretik, de én úgy érzem, hogy a ,,sima" olaj jobban tisztít és a szemem sem csípi, ha a környékére kerül. Előnye a szemétmentesség, de a TO minden terméke szemétmentes, ez nem akkora nagy dolog. Nehezen kenhető, pedig több módszert is kipróbáltam, sminket csak másodszorra szedi le, közben az olajak elsőre. Én nem vagyok vele megelégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 3.

Celia

2021. április 30.

Jó, jó, de valahogy mégsem lett szerelem. Dupla tisztítás első lépéseként jól működik, szépen lehozza nem csak a fényvédőt, hanem ha nagy ritkán smikelek, azt is. Nem irritál, a szememet sem csípi, habár ha jobban megdörzsölöm, egy kis ideig elhomályosítja a látást. Egész szépen terül a bőrön, habár kell, hogy az ember meleg tenyere dolgozzon vele egy kicsit. Lemosni nekem sima vízzel maradéktalanul nem megy, de ez annyira nem nagy baj, hiszen amúgy is ott van utána a vízbázisú lemosó (nekem most a Balea med gél). Sajnos tényleg kicsit kevés a mennyiség, még akkor is, ha kategóriájában viszonylag olcsónak számít (a hozzá fogható olajok/balzsamok általában 5-10 ezer forintnál kezdődnek...). Amiért valószínűleg nem fogom újravenni, hogy bár egész szépen teszi a dolgát, de nekem most a mitesszerek visszaszorításán van a fő fókusz, amin bár javított kicsit, de még próbálkozom, hátha találok valamit, ami látványosabb eredményt hoz (most egy Purito olajat néztem ki, meglátjuk, az mihez kezd velem... :D).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 30.

dundicat

2021. április 24.

Haszálata közben én is tapasztalom, hogy nehezen válik igazán olajossá, viszont ha eleget masszírozom vele az arcom, akkor tökéletesen csúszóssá, olajossá válik az állaga, tehát csak türelmesnek kell lenni vele. Nagyon szépen lehozza a sima víz, meg is lepődtem, hogy milyen könnyen lejön, és egyáltalán nem érzem utána olajosnak az arcom, ennek ellenére használok hozzá egy második lemosót (double cleansing elvet követve), így erről nem tudok annyira biztosat nyilatkozni. Az én kombinált bőröm egyáltalán nem húzódik tőle mosakodás után. Vízálló sminket nem használok, a nem vízálló spirálom viszont szépen lehozza, és nekem a szemem sem csípi, simán ki tudom nyitni a szemem szempillalemosás közben is akár. Kb babszemnyi mennyiséget használok egyszerre és 2 percig szoktam masszírozgatni vele a fejem, csak aztán mosom le, szerintem mindenképpen megéri rászánni ezt az időt (Hyremtől tanultam ezt a módszert:)

Egyébként évek óta kínlódok az óriás pórusaimmal, és még soha ilyen jó eredményt nem értem el, mint mióta használom ezt a lemosót. A pórusok ugyan kisebbek nem lesznek tőle, ellenben totál kiürülnek, még így is az egész bőrképem ápoltabbá válik ezátal.

Csak azt sajnálom, hogy ilyen picike, mindennapos használat mellett egy hónap alatt lazán kiürül, persze rá lehet szánni ezt az összeget havonta, csak közben hozzájön a nehezen beszerezhetősége. Láttam, hogy egyes külföldi oldalakon elérhető 150 ml változat, még gondolkodom ezen, még csak barátkozok az online rendeléssel, így is örülök, hogy találtam egy magyar webáruházat, ami bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 24.

Buklika

2021. április 21.

Az itteni pozitív vélemények alapján vettem meg, de nekem egy csalódás lett. Szokatlan ez a krémes formula, vagy túl keveset teszek, és akkor nem tisztít eléggé, vagy túl sokat, akkor meg rácuppan a bőrömre és nehéz lemosni, zsírosnem érzem utánna is a bőrömet. Van egy kis natúr kókusz illata, gondolom a Coco-Caprylate miatt. Sminkelmosásra nem használom, így arról nem tudok nyilatkozni. Szerencsére hamar elfogyott, tuti nem veszem újra, inkább maradok a Clinique TTDO balzsamjánál, az jobban bevált, kb fél évre elég, így összeségében jobban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 21.

Lilla16

2021. április 13.

2021. Április:
Nagyon vártam, hogy ismét lehessen kapni a nagy kiszerelést, viszont furcsa, mert olyan mintha kicsit más lenne már az állaga, picit nehezebb lemosni. Amíg nem tudtam venni ebből, addig a G&G Jelly Jokert használtam, igazából most elég hasonlónak érzem a kettőt viszont az jóval olcsóbb, ráadásul magyar márka.

2020. Június:
Nekem is rendesen leszedi a sminket, vízállót mondjuk nem használok, de a normál szempillaspirál simán lejön, az se szokott gondot okozni ha picit beledörzsölődik a szemembe, nem csíp meg semmi. Leöblítéskor érzem, hogy szinte leugrik az arcomról, teljesen tiszta lesz, jó érzés :) Ha utána még valamivel áttörlöm az arcom, nincs semmi a vattán. Elsőre fura lehet annak, aki a habzó lemosókat preferálja, de nekem ezzel nem volt problémám. Tetszik, valószínűleg újraveszem még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

2021. Április:

2020. Június:

sziabarbi

2021. április 12.

Nekem nagyon nehéz volt lemosni és használni, így nem vettem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

Nekem nagyon nehéz volt lemosni és használni, így nem vettem újra.

Petronella

2021. április 6.

Jók az összetevők, de nem szerettem meg. Párom, akinek vízhiányosabb bőre van, kiadtam a feladatot, hogy használja el, nagy nehezen a végére ért, de nem nőtt a szívéhez. Már a Tinamuban is félve válaszolt az eladó lány, mikor kérdeztem vásárlás előtt a véleményét róla, ő sem volt elragadtatva, de ki akartam próbálni.

Ezért a mennyiségért szerintem drága is, sokkal jobban megéri a CeraVe és kényelmesebb is a használata. De el tudom képzelni, hogy másoknak bejön, így nem pontozom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate