The Ordinary

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2019. január 11.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2290 Ft

Víz-, és szilikonmentes stabil C-vitamin szuszpenzió szérum hialuronsavval.

A szérum 23% aszkorbinsavat tartalmaz, amely a C-vitamin tiszta formája, víz jelenlétében instabil.

Ár: 2290 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1500 , Eladó: norika18
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: --, fizetés: Posta, személyes
KockaCukor013

2019. május 22.

Nem szivesen pontozom le, de barhogy probalkozok, harom csillagnal tobbet nehezen adok neki.
Egy - * az allaga miatt. Nagyon maceras, retegezos rutinba szinte egyaltalan nem, vagy csak utolso lepeskent illik. Olajos reteget hagy a boron eleg hosszu ideig. Fenylik, csillog-villog.
Meg egy levonas azert, mert nekem fekete miteszereket okoz. Vagy inkabb a meglevoket szinezi el... Hamlaszto hasznalata mellett valamivel jobb a helyzet, de amig valaki meg nem leli a tökéletes miteszermentes bor rutinjat, vagy esetleg nem igy szuletett, annak szerintem nem a legjobb valasztas. Aki nem kuzd miteszer problemakkal, annak tökéletes valasztas is lehet.

Ettol a ket hibatol eltekintve el fogom hasznalni, mert az osszkepen sokat javit, szepen egysegesiti a bort, lehuzza a pirossagot, az ember sokkal udebb borrel ebred.

Nagyon sajnalom, hogy nem mukodik nalam. Annyira szeretnem szeretni.
Talan egy kis niacinamidos es/vagy azelinsavas tamogatas mellett meg szorosabbra tudom fuzni vele a viszonyom :) Mindenkepp kap meg eselyt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Nagyon sajnalom, hogy nem mukodik nalam. Annyira szeretnem szeretni.

senskin

2019. május 20.

Érdekes, de
engem nem csípett,
nem pirosított ki,
nem lettem tőle fekete mitesszeres sem.
Viszont reggelre,
szépen összehúzta a pórusokat,
érdekes módon,
simábbá, üdébbé tette a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 20.

Érdekes, de
engem nem csípett,
nem pirosított ki,
nem lettem tőle fekete mitesszeres sem.
Viszont reggelre,
szépen összehúzta a pórusokat,
érdekes módon,
simábbá, üdébbé tette a bőrömet.

asdf27

2019. május 18.

Első C vitaminos krémem volt, az ára és az ajánlások miatt vettem meg.
Nekem tetszik. Az első használat egy kicsit érdekes volt, valószínűleg túl sokat vettem fel, ragadt, csípett és néhány kiütésem is lett tőle reggelre, viszont tényleg szép bőrt adott, érvényesül a photoshop hatás, amit sokan emlegetnek.
Második alkalommal semmi gond nem volt. Én este használom, mert ragad. Sárgás foltot hagy a párnán, felvitel után érdemes kezet mosni, mert a kézbőrt is elszínezi.
A tubus tetejével érdemes vigyázni, mert elég híg, így elég sok is kiömölhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 18.

Első C vitaminos krémem volt, az ára és az ajánlások miatt vettem meg.
A tubus tetejével érdemes vigyázni, mert elég híg, így elég sok is kiömölhet.

felicitas

2019. május 16.

Ami eddig volt C-vitaminos termékem, az vagy humbug volt, vagy megszűnt. Olcsót akartam kipróbálni és stabil vízmenteset. Nem rossz. A hatása semmiképp. Szép egyenletes lesz az arcom, kipihentebbnek, egységesebbnek tűnik. De ezt az olajos érzést utálom. Fénylik jó darabig, utána ha felszívta, kukacosodik. Pedig száraz bőrtípusom van. Éjszaka ez nem zavar, de akkor meg pont azt az átmeneti szépítő hatását nem bírom kihasználni. Hosszú távon amúgy nem vettem észre változást. Elhasználom, de megpróbálom a szilikonosat. 3.5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 16.

neederika

2019. május 4.

Ez is egy jó terméke a THE ORDINARY-nak. Nekem érzékeny a bőröm nagyon és rosaceás, erre figyelnem kell, mikor használom. Én is észrevettema szemcséit, de nem zavar. Egyenletesebb lesz a bőröm tőle, kicsit csíp ezért van, hogy rögtön utána rákenem az arckrémem és már meg is van oldva.
Nekem magában nem elég, mert száraz a bőröm. Nem fénylik tőle, nem lesz zsíros, sem pattanásos. Határozottan ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

DodoSztmkls

2019. április 30.

A márka szilikonos C-je nekem nagyon kényelmetlen viselet volt az arcomon. Erre váltottam és nem bántam meg. Megvan az Ordinary pora is, azt testre használom testápolóba belekeverve, ezt az arcra. Este használom mert reggel sokáig kellene várni míg beszívódik, de így éjjel tud dolgozni:)
Eddig meg vagyok vele elégedve. Drágábbakat még nem próbáltam, de kíváncsi vagyok vajon mivel tudnak többet, azért hajt a kíváncsiság. Eddig ez ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 30.

JaNka84

2019. április 28.

Egyetértek az előttem szólókkal, ez a leghatekonyabb c-vitamin szérum, amit próbáltam. Sajnos tényleg szemcsés , de megéri a hatásáért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 28.

Odri

2019. április 16.

Számomra eddig a legmeggyőzőbb c vitaminon szérum. Az állaga engem nem zavar, minimálisan csíp csak. Két naponta használom az esti rutinomba illesztve. Kicsit fénylik tőle a bőröm. A pattanásokat, sebhelyeket szépen halványítja. Csodátnem tesz ez sem, ezért csak 4 csillag, de különben nem rossz cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 16.

plinka

2019. március 29.

Ez a termék az Ordinary leghatékonyabb éjszakai c vitaminos készítménye. (Zsíros bőrre nem való reggelre, meg egyébként is tele van szemcsékkel.) Feltölti a bőrt reggelre. Pigmentációra hajlamos bőrre mindenképp ajánlott. A ráncokat nem szűnteti meg, de sokkal szebb lesz az összkép. Általában is ez jellemző az Ordinary-re. Nem arról van szó, hogy teljesen kivasalja a ráncokat, vagy teljesen eltűnnek a foltok, de egy szép összképet, egyenletesebb arcbőrt eredményez. Reggel az Ordinary Ascorbyl Glucoside Solution-t (nappali, nem zsírosító c-vitaminos szérum) használom. Ez a kettő együtt sokat javított a bőrömön. Ragyogóbbá teszik a bőrt.

U.i. Ha valakinek nem bírja a bőre, érdemes Natural Moisturizing Factors + HA-val keverni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 29.

Lucyshyne

2019. március 21.

Az első C-vitaminos termék, amit használok. Kb. 2 hete viszem fel napi egyszer. Az első 2 alkalommal bizsergetett rendesen, ahogy azt megjósolták a termék leírásában, de ezt követően már nem éreztem. Továbbá szintén a termékleírásban figyelmeztetnek, hogy nehezen szívódik be a benne lévő aszkorbin sav darabkák miatt, így estére használom. Kicsit kellemetlen volt az elején, hogy valahogy mindig belélegeztem és a számba is bejutott, és egy darabig éreztem az orrnyálkahártyámon és a torkomban, de ezt kiküszöböltem azzal, hogy az orrom és szám közötti részt jól elkerülöm vele. Hatását tekintve viszont nekem csodaszer. Az első 2-3 használat után sokkal ragyogóbb lett a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, BHT
Hidratálók: Sodium Hyaluronate