The Ordinary

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2019. január 11.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2290 Ft

Víz-, és szilikonmentes stabil C-vitamin szuszpenzió szérum hialuronsavval.

A szérum 23% aszkorbinsavat tartalmaz, amely a C-vitamin tiszta formája, víz jelenlétében instabil.

Ár: 2290 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 2000 , Eladó: Moncsika73
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Eger, fizetés: Előre utalás után posta , foxpost megoldható
Ár: 1800 , Eladó: Kynga7
Állapot: 2-3x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, átutalás, személyesen - megegyezés kérdése

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Tundebe

2022. május 9.

Kegyetlen rossz állaga van. Nem szívódik be rendesen, csillog mint Salamon..... És ráadásul egy 23% C-citamintol többet várna hatásában is az ember lánya..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 9.

boglarka.nemeth

2022. május 5.

Számomra szörnyű. Kombinált bőröm van, nekem nem szívodott be, bármennyit is vártam. A szemcsésségét nem tudom hova tenni. Ezek mellett még iszonyatosan csípett is (ez korábban soha, egyetlen krémnél/szérumnál/stb nem fordult elő).Többször próbálkoztam vele, a végén mindig lemostam. Számomra pénzkidobás volt, elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 5.

Markovnyikov

2022. május 5.

Kipróbáltam, mivel ki szerettem tesztelni szerettem volna ezt a szilikon mentes változatot (még úgy is, hogy tudom, a szilikontól nem kell "félni"), hátha működik nálam.
Fura volt az állaga, a szemcséssége és a folyóssága is.
Elente hidratálóval kevertem, hogy ne közvetlenül egyedül menjen az arcomra és szokta a hatását, majd szépen elhagytam és egyáltalán nem volt elviselhetetlen a csípő érzés. Sőt, a hidratáló felkenésével meg is nyugodott szépen a bőröm.
Igazából nem volt vele különösebben problémám, szépen halványított a foltjaimon, de nem vettem újra, nem teljesen az volt az összhatás, amit kerestem, de jár az öt csillag, mert szépen bevezette a rutinomba a C-vitamínos termékeket és igazából ez a dörzsis állaga sem zavart. Azóta a szilikonos változatát használom és imádom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 5.

Fura volt az állaga, a szemcséssége és a folyóssága is.

ruby88

2022. április 5.

Röviden: rémálom. Szétmarta és dörzsölte a bőröm, pár órányi tömény szenvedés volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 5.

Minikemonika

2022. március 27.

Többször megpróbálkoztam vele néhány hónap különbségekkel. Nem érzékeny a bőröm, de ez csíp minden alkalommal, felkenéskor szétdörzsöli a bőröm, utána fénylek és ragadok. Mindig lemosás lett a vége...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 27.

Bakoca

2022. február 28.

Hát az a Palmitate nem kéne bele, amúgy szép lenne és tényleg puhít. De az állagán én se tudtam túltenni magam. Kb mint a kicsit megolvadt disznózsír, amibe kevés homokot szórtak. De ezt leszámítva erősebb bőrre jó lenne, sajnos az én orca részem nem bírta (prosság, apró patik).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 28.

Whosthatfitgirl

2022. február 3.

Egyelőre még próbálgatom, nem tudom eldönteni, hogy a csodaszer kategóriába tartozik-e, vagy sem. 😅
Először a szemcséssége nekem is furi volt, de mivel leírták a használati útmutatóba, illetve azt is, hogy lassan szívódik be, nekem így egyértelmű volt, hogy reggel erre nekem nincs időm se semmi, ezért este használom, így addig szívódik, amíg akar. 😃 Első két alkalommal picit csípett a felkenés után kb. 1 percig, de nem volt kellemetlen és ez mostanra el is múlt (de erre is figyelmeztettek korrektül). Nekem nem okozott irritációt (pedig viszonylag érzékeny a bőröm), nem gondolom, hogy a pórusaim, mitesszereim rosszabb állapotban lennének, mint voltak. De azért még tesztelés alatt van, figyelem majd ezeket, a korábbi hozzászólások alapján.
Reggelre nekem szép, puha bőrt "varázsol", semmilyen kellemetlen réteg nem marad utána.
Szóval még update lesz.😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 3.

Szóval még update lesz.😃

d0rk492

2022. január 29.

Hát... Nekem nem jött be. A szemcsék kb karcoljak az arcom. Soha semmivel nem volt baja a bőrömnek. Ez ahogy felkentem (csináltam érzékenységi próbát, nem igazán éreztem semmit) elkezdett égni az arcom. Olyan volt, mintha mindenhol tűvel szurkálták volna. Persze azonnal lemostam alaposan, utána is még égett az arcom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 29.

nemesanna06

2022. január 16.

Fényvédő alá használom, amíg el nem fogy. Nem szeretem az állagát, nem jó érzés az arcomon, és nehezen szívódik be. Néha a a szemcsék darabokban jönnek le.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 16.

AndreaJ

2022. január 9.

Sebesedett tőle a bőröm. A miteszereket feketére színezte. Kuka lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 9.

Sebesedett tőle a bőröm. A miteszereket feketére színezte. Kuka lett.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, BHT
Hidratálók: Sodium Hyaluronate