The Ordinary

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2019. január 11.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2290 Ft

Víz-, és szilikonmentes stabil C-vitamin szuszpenzió szérum hialuronsavval.

A szérum 23% aszkorbinsavat tartalmaz, amely a C-vitamin tiszta formája, víz jelenlétében instabil.

Ár: 2290 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
arizona07

2020. január 4.

A Niacinamide-s szérummal együtt használom, bár ezt csak esténként és kis mennyiségben. Valóban bizsergeti a bőrt, ez fel is van tűntetve a dobozon (főleg ha többet sikerült kinyomni a tégelyből, picit szerencsétlen is az adagolása), de engem nem zavar, szemmel látható allergiás reakciót nem váltott ki és nekem kifejezetten tetszik hogy érzem hogy valami történik a bőrömmel. Valóban kicsit fura az állaga miután felkened, de csak hagyni kell és reggelre semmi nyoma sincs. Elég problémás és egyben érzékeny a bőröm, de reggelre határozottan egységes bőrképet kapok, a hibákat is enyhén halványítja és nem jön ki tőle az ekcémám se, sőt! C-vitamint amúgyis szedek a bőröm miatt de szerintem szuper kis termék, az árát tekintve pláne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

KissMicu

2019. december 16.

Biztos vagyok benne, hogy van ennél jobb C-vitaminos krém is, de ilyen áron és ilyen magas koncentrációban biztosan nem. Nem mondanám hogy nagyon rajongok érte, de mégis mióta megvettem minden este és minden reggel a sok szérum mellett is érte nyúlok legszívesebben és ez jelenthet valamit. Egy hete használom minden este és reggel és azóta nem jöttek elő új pattanásaim, miközben nélküle azért nem telik el úgy egy hét hogy ne jelennének meg. Ugyanakkor a régi pattanások nyomait is csökkentette és begyógyította. Szemcsés igen, nehezebben szívódik igen, hagy egy kis olajos réteget igen, viszont most télen a zsíros bőrömnek is kifejezetten jóttesz, nem az a csúnya csillogás, hanem egészséges ragyogást ad a bőrnek és ebben a hidegben nagyon jól hidratál is, ha felé kenek alapozót nem csúszik el az sem. Felkenés után kicsit csíp, de 1 percen belül el is múlik, de ugyanakkor nem irritál, nem pirosodik ki tőle a bőröm és a csipősségét én annak fogom fel hogy most szívódik fel és fejti ki a hatását. Szóval elsőre azt mondanám hogy korrekt, de ha elkezdek érvelni mellette/ellene rájövök hogy nagyon is szeretem és amik negatívumoknak írtak mások is, teljesen tolerálható ár-érték arány és hatása miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

dkitti87

2019. december 4.

Nekem tényleg semmi bajom nem volt vele, este használtam, a szemcsés állaga sem zavart, az olajosságát is hihetetlen, de bírta a zsíros bőröm és komolyan láttam pár használat után, hogy halványabbak a piros foltok, DE annyira fekete mitesszeres lettem tőle hogy ki akadtam. Valószínűleg megült a tag porusaimban(amiből rengeteg van) és el is feketitette őket. E miatt nem tudom egész arcra használni csak a foltokra, nagyon sajnálom h nekem nem vált be igazán...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2019. november 1.

Nekem bevált, a második tubust kezdtem. Heti két alkalommal használom éjszakára. Felkenéskor valóban érezni az apró C vitamin szemcséket, de ez nem zavaró. Ha az arcbőrön bármilyen apró seb van, akkor tényleg kicsit csíp, de kibírható. Hámlasztás után én nem használom. A magam részéről már korábban bevezettem, hogy a párnára egy tiszta törülközőt teszek, így azt nem fogja össze (egyéb szérumok és olajok is hagynak nyomot a párnán). Reggel kisimult, feltöltött az arcbőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. november 1.

Sziporka88

2019. október 19.

A reggeli rutinom része. A nappali krém előtt viszem fel. Gyorsan beszívódik. Kicsit csípős érzést ad, de nem pirosodik az arc tőle, inkább élénkítő. Nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

asdf27

2019. szeptember 20.

Első C vitaminos krémem volt, az ára és az ajánlások miatt vettem meg.
Nekem tetszik. Az első használat egy kicsit érdekes volt, valószínűleg túl sokat vettem fel, ragadt, csípett és néhány kiütésem is lett tőle reggelre, viszont tényleg szép bőrt adott, érvényesül a photoshop hatás, amit sokan emlegetnek.
Második alkalommal semmi gond nem volt. Én este használom, mert ragad. Sárgás foltot hagy a párnán, felvitel után érdemes kezet mosni, mert a kézbőrt is elszínezi. (a párnahuzatból ki lehet mosni a sárgás foltot)
A tubus tetejével érdemes vigyázni, mert elég híg, így elég sok is kiömölhet.

update: mostanában inkább nappal használom, ha otthon vagyok és nem megyek sehová, így nincs gond a párnahuzattal. egy-egy kiütéssel most is lehet számolni, így hetente kb 1x használom, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Első C vitaminos krémem volt, az ára és az ajánlások miatt vettem meg.
A tubus tetejével érdemes vigyázni, mert elég híg, így elég sok is kiömölhet.

HCHB11Cl11

2019. szeptember 18.

Sajnos nekem nem annyira jött be, mert olajos állagú (könnyed, hígan folyó), amit a bőröm nem akar beszívni, és a nagy része csak a párnára kenődik (amit sárgásra elszínez). Eleve olajos/zsíros a T-vonalam. Persze nem kell belőle sok (mert akkor csípne is, főleg az elején), de így sem érzem, hogy kényelmes lenne a viselete... És tényleg fura maga a szuszpenzió, ahogy elkenem a bőrömön, érzem az ujjaim alatt. Olcsó, tiszta C-vitamin van benne, ez viszont hasznos, ezért is próbáltam ki, de szerintem nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

kockasfulu

2019. augusztus 5.

Kifejezetten intenzív hidratáló. Kezdetben nagyon zsíros hatást hagy, de ez 5 perc alatt szépen beszívódik. Inkább estére használom viszont emiatt. A rásminkelés bizonytalannak tűnik.

A bogyós állaga kucait furcsa, illetve csíp is, a bőr állapotától függően. Hámlasztás után borzalmas volt, amúgy csak kicsit kellemetlen.

Vegyes bőrt is szépen ápol, nem zsírosítja durván az arra hajlamos területeket.

A csípés számomra nagyon zavaró viszont, emiatt nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Vegyes bőrt is szépen ápol, nem zsírosítja durván az arra hajlamos területeket.

A csípés számomra nagyon zavaró viszont, emiatt nem fogom újravenni.

orsi0818

2019. július 13.

Szerettem a hatását bár nm használtam el mert engem zavart a szemcsés állaga. Nem kell belőle sok így szerintem gazdaságos. Felkenés után kicsit csipkedett de ez gyorsan elmúlt. A szilikonos verziót fogom újra rendelni. Szerintem az lesz a nekem való.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

zellerke

2019. július 2.

Egyik kedvenc C vitaminos termékem. A bőröm nagyon szereti, már 2-3 alkalom után látványosan javított a bőrömön. Enyhén csíp, de teljesen normális. Esti rutinba tudtam csak beilleszteni az állaga miatt, kissé szemcsés, de így is teszi a dolgát. Feltölt, simít, feszesít. Az ára pedig nagyon baráti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, BHT
Hidratálók: Sodium Hyaluronate