The Ordinary

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2019. január 11.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2290 Ft

Víz-, és szilikonmentes stabil C-vitamin szuszpenzió szérum hialuronsavval.

A szérum 23% aszkorbinsavat tartalmaz, amely a C-vitamin tiszta formája, víz jelenlétében instabil.

Ár: 2290 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

dorkaww

2021. január 23.

Nagyon nem szeretjük egymást. Próbálok rájönni hogy hol lehet a gond, de nem megy. Ha felkenem szemcsékben jön le az arcomról a krém, fura állagú, nem lehet se alá, se fölé semmit se tenni, arról nem is beszélve hogy akármilyen kis mennyiséget rakok fel, zsíros marad az arcom egész nap. Mintha egyáltalán nem szívódna be a krém. De ha van valakinek bevált technikája vele kapcsolatban azt szívesen meghallgatnám meg konkrétan nem tudom hogy elhasználni jelenlegi formájában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

cicamokusz

2021. január 12.

Az első pár használat alkalmával nagyon nem tetszett. Az előttem véleményezők már leírták, de valóban nagyon furcsa szemcsés állaga van, valamint eleinte kipirosodott tőle a bőröm és csípte. Elkezdtem hidratálóval keverve használni, majd kis idő után már magában is. Ekkorra megszokta a bőröm, a kipirosodás és csípő érzés elmaradt. Kellemetlen szagot én nem tapasztaltam. Az állaga miatt viszont csak sminkmentes napok reggeli rutinjában használom. Bár az első kellemetlen tünetek megszűntek, újravenni valószínű nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 12.

annushka88

2021. január 5.

Nem szokasom parfum mentes termekek illata miatt sirankozni, de ettol hanyingerem van. Nem ugy ahogy szoktuk hasznalni ezt a kifejezest, hanem valoban hanyingerem van, igy az aznapi allapotomtol fuggoen kenem magamra. Ha epp tulerzekeny vagyok a szagokra akkor mellozom.
Most mig mindenki otthon dolgozik, nem zavar a nappali hasznalata a negyfal kozott, de a fenylos, zsiros, plusz szemcses texturaja alkalmatlanna teszi arra, hogy ezt munkahelyen hasznalja barki. Estere van ezer mas szerumom, a c-t nappalra szeretem. Ezek miatt ha elfogy nem veszem ujra, elhasznalom persze, de szamomra van ennel praktikusabban hasznalhato de ugyanilyen elenkito szuper c-vitamin (GG).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 5.

Fanni039

2020. december 16.

Nagyon furcsa érzés volt elsőre, kicsit egy szemcsés radirhoz hasonlitanam. Felkenés után először engem is csipett, de reggelre szép bőrképet eredményez, a pattanások helyei gyorsabban gyógyulnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

Evelink

2020. december 15.

Nehezen barátkoztam meg vele, fura az állaga, lassan szívódik be de utána puha, selymes érzést hagy maga után. Nem venném újra, de aki bírja ezt a szemcsés állagot annak bátran ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 15.

Odil

2020. december 6.

A fura, grízes állaga egy kisebb horror minden alkalommal, azonban kb. két hét alatt napi egyszeri, reggeli használat mellett kitisztította a mitesszereket és nagyon szép, egységes bőrképet csinált. Törekszem minél minimalistább bőrápolási rutint követni, így ha valamit csak egy kicsit is mellőzhetőnek találok, annak nincs jövője nálam, de ezt újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

kisasszony463

2020. december 5.

Nem valami felhasználóbarát a viselése, kicsit nehéz! De éjszakára engem nem zavar. Tipik erős c vitamin szaga van, nagyon szeretem. Eredményes, világosít, simít, pigment foltot halványít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

wardeclaredonimperfections

2020. november 23.

Eléggé csípte az arcom,mondjuk nem árt azt is közölni,hogy érzékeny és problémás,estére használtam heti többször,amíg el nem fogyott,talán valamit használt,de eléggé piros volt tőle az arcom,szóval nagy különbséget nem tudtam felfedezni :) Volt egy óriási hátránya.... Sárgít,de brutál módon. Nem dohányzok,de olyan sárga volt tőle a körmöm és az ujjam,mint aki napi 2 dobozzal szív el. Eléggé furi szaga is van. Nem egy borzalmas termék,sőt,inkább közelít a jóhoz,mint a rosszhoz,főleg ilyen áron. Érdemes adni neki egy próbát,de véleményem szerint nem csodaszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 23.

Fehereszti

2020. november 11.

Előre leszögezem, egyszerűen imádom a The Ordinary termékeket, rengeteg van nekem és mindegyikért odavagyok. A pigmentfoltjaimra használok a reggeli rutinban c-vitaminos terméket, először a szilikonos 30-ast használtam, nem mondom hogy nem szerettem és hatásos is volt de a textúra valahogy nem nyűgözött le. És itt is ugyanez a helyzet sajnos pedig nagy reményeket fűztem hozzá. De amennyire mattít és nehezen eldolgozható a szilikonos formula, ez annyira olajos szemcsés furcsa, hogy szintén nem annyira vagyok elégedett vele. A hatása szuper és el fogom használni, de ha elfogy szerintem nem veszem újra. Egyébként egy fokkal jobban szeretem a szilikonosnál, de szinte olajos fojtós érzete van, szóval 5*ot emiatt nem adok. Amúgy ezen kívül a hatása és összetétele tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 11.

Kyngu

2020. október 28.

Nagyon nem szeretem ezt a terméket, pedig a The Ordinary-t megbízható, jól működő márkának ismerem. Használtam már más C-vitaminos szérumokat korábban, de eddig ez az egyetlen, amivel elégedetlen vagyok. A szérum helyett egy krém állagú termékről van szó, amiben kis kristályok válnak ki, amik végig sértik a bőrőm, ragadó, hámló érzetet hagy maga után és az összkép sem szép szerintem. Alig várom, hogy lecseréljem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 28.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, BHT
Hidratálók: Sodium Hyaluronate