The Quint Essence

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maropeng, Módosítva: 2016. szeptember 27.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Erősit, táplál hatékonyan csökkenti a hajhullást és gyorsítja a hajnövekedést. Hajnövesztő hatású organikus zöldborsó csíra kivonatot és más tápláló összetevőket tartalmaz, amelyek veszélytelenül segítik a hajnövekedést. Stimulálja és tápanyaggal látja el a hajhagymákat ezáltal a haj újászületik, gyorsabban nő és a hajhullás megáll.

Hatóanyaga 2014-ben díjnyertes lett az organikus hatóanyagok egyik világversenyén az Advanced Ingredient Award 2014-en.

Hipoallergén illatanyaggal készült. SLS (Lauryl Sulfát), paraben mentes és nem tesztelik állatokon.

Martu0508

2019. szeptember 15.

Update 19.09.15: Elég régóta használom a termékcsaládot és a termékeket külön-külön, hogy önmagában is tudjam értékelni ezt a sampont. Meg kell mondanom, hogy ez a gyenge láncszem a termékcsaládban, önmagában biztosan nem használnám, mert szárít és összetapasztja a hajam. Viszont a szérummal és a pakolással remekül működik. Maga a sampon csak 3 csillagot érdemel önmagában tőlem.

Update 18.05.24: Ma voltam fodrásznál. Megdìcsèrte, hogy milyen szèp a hajam ès ennek a termèkcsaládnak köszönhetem. A sampon mèg több mint fèlig van heti 1-2 használat mellett.

Ha nem a saját hajamon tapasztalom, akkor nem hiszem el, hogy ilyen lètezik. A sok jò vèlemèny alapján vettem meg a sampon-balzsam-szèrum csomagot. Hajat eddig csak kètszer mostam a termèkcsaláddal (a szèrumot minden nap használom) ès a második hajmosás előtti fèsülködèsnèl illetve
a hajmosásnál az eddigiekhez kèpest a hajhullásom a töredèke, mint volt. Arròl nem is beszèlve hogy a hajam (az eddig seprű hajvègeim is) puha minden további kozmezikum használa nèlkül. A samponnak inkább gèles állaga van, nem habzik tùlságosan, de megfelelően tisztìt. Lehet, hogy drága, de eddig ùgy èrzem megèrte beruházni rá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

kri64

2019. május 21.

Nekem bevált, balzsam nélkül is puha és fényes lett a hajam tőle, szerintem gyorsabban is nőtt de ezt nem igazán tudom megmondnai. Fura hogy ilyen vegyesek a vélemények. Többet csak azért nem fogok venni, mert átálltam tisztább összetevőjű, csomagolásmentes szilárd samponra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

anita90

2019. április 10.

Nekem nagyon bevált ez a sampon, bár drámaian nem nőtt a hajam, de egyértelműen sokkal dúsabb lett egy flakon elhasználása után. Én a gliss kur keratinos hajpakolásával használom együtt és nagyon elégedett vagyok a végeredménnyel, egyáltalán nem szárítja a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

yellowbanane

2019. március 27.

Update1: 3 hónapja használom és a hajam meg sose volt ennyire szöszös, sprőd, fénytelen, száraz. Most mostam vele utoljára hajat. A tincseim utána kábé könyörögtek a balzsamért... Mondanom sem kell, egy centivel nem nőtt gyorsabban a hajam. Levaltom és soha az életben nem kenem a fejemre, maradék kuka, vagy, ha valakinek kell, vigye nyugodtan.

Ajj, de mérges vagyok erre a termékre! Úgy döntöttem sls mentes samponra váltok ismert pozitív hatásai miatt, illetve mert a hajam keratinod hajkezelèst kapott. Utóbbi tartósságának feltétele, hogy sls mentes terméket használsz később. Megrendeltem ezt a sz@rt, mert nagy betűvel hirdeti, hogy "sls free" meg hajnövesztő. Előtte egy hónapig babáknak való sampont használtam. A hajam szépen őrizte a kreatint, ragyogott. Megvettem ezt, látva az összetevőket sls nincs ugyan benne de sles igen( sodium lauret szulfát). Írtam egyből az ügyfélszolgálatnak, hogy visszaküldöm, mert nem akarom a hajkezelès árát sutba dobni. Jött a nyugtatas, hogy ez természetesen anyag bla bla, nem árt a kezelésnek, használjam nyugodtan. Több mint 1 hónapja használom a szérummal együtt, a hajamon semmi változás, csak annyi, hogy olyan mintha nem is kapott volna hajkezelèst es szarit nagyon. Utána olvasva az sles gyakorlatban nem sokkal másabb az slstől. Felület aktív tisztító és habzasert felelős anyag, amit irritatíbbnak mondanak az sls-nel. Mehettem ujra hajkezelèsre, ez az egyik, a másik hogy a hajnövesztős részéből semmit sem tapasztaltam. Egy millivel nem nőtt gyorsabban a hajam. Atverve érzem magam...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Betti74

2019. március 19.

Elkezdtem használni a green sampont és szérumot ,mivel hajfestés miatt töredezett, elégett és erősen hullot a hajam.Sok jót hallottam a ezekről a termékekről bár nem hiszek,nem hittem a csodaszerekben .De két hét eltelte után nem hittem a szememnek, a hajam élettel teli a sampont heti kétszer használtam a szérumot napi kétszer , háromszor.A hajam nem hogy el kezdet nőni de erősebb látványosan dúsabb lett.Tehát azóta is rendelem, és minden korosztálynak merem ajánlani.,még a tízéves kisfiam is használja és látványosan a vékony szállú haja dúsabb lett.Köszönöm hogy rátaláltam ezekre a termékekre, most a hajpakolását várom izgatottan hogy ki próbálhassam.Biztos abban sem fogok csalódni hisz a nevében is benne van csakis kizárólag természetes anyagokat tartalmaz , Mégegyszer köszönöm ,életemben először kellemesen csalódtam és köszönöm még a nagyon kedves segitséget felvilágosítást amit telefonon kaptam,egy cég aki nem arra megy minél drágább csomagot adjon el hanem megbeszélik mire is van szükség és probálnak az aktuális akciókból összeállitani egy csomagot .Nagyon hálás vagyok mert két fiam egyedül nevelem és mégis megtudom venni a siker számomra ,számunkra garantált ,azóta mást nem veszek ! 😊😊😊😊 remélem tudtam másoknak tanácsot adni!😊 Sziasztok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 19.

balzs.simon

2019. március 13.

Imádom ezt a terméket:) Két éve használom már a Green sampont és a szérumot is, nekem nagyon bevált. Nagyon sűrű kiadós a sampon állaga, szerintem egyáltalán nem szárít. Kb 1 hónap használat után azt vettem észre, hogy sokkal kevesebb töredezett hajszálam van mint azelőtt a hajam pedig sokkal gyorsabban nő mint azelőtt. Én nem használok balzsamot mellé de a párom aki már szintén használja ezt a sampont rendelt egy Green balzsamot is. Láthatóan szebb lett a haja és a hajhullás is megállt. Nekem fontos hogy olyan termékeket használjak ami nincs telenyomva kemikáliákkal és ez a termékcsalád natúr összetevőket tartalmaz. Nem viszket tőle a fejbőr, és tényleg hatékony hajnövesztő. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

jessef2004

2018. december 30.

Még az 1 csillag is túl sok ennek a rettenetnek, komolyan, meg ne vegyétek, egy utolsó gagyi sampon a 100Ft-os boltból többet tud, mint ez. Szét szárítja a hajat, de cserébe legalább büdös, a balzsamjával és a szérummal együtt is több kárt csinál, mint hasznot :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Dhewilgirl

2018. november 6.

Sokat gondolkodtam rajta, hogy megvegyem-e. Az itt látott vélemények alapján párom és én is beruháztunk rá akciósan (szérummal volt összerakva annyi áron, mint amennyi csak a sampon lenne). Nekem hajhossz növelés lett volna a cél, párom kopaszodásra vette (mivel volt, akinek segített). Az égvilágon semmit nem csinált egyikünknek se... Együtt használjuk a szérummal, én kétnaponta mosok hajat és minden hajmosás után fújom a fejbőrömre, de semmivel nem nő gyorsabban, mintha nem használnám. Teljes pénzkidobás.
Csak azért nem egy csillagot adok rá, mint a szérumra, mert mint sampon, végülis működik. Tiszta hajat eredményez és nem szárít. De biztosan nem veszem őket újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Qassam

2018. október 3.

Rèmálom! Megvettem a sampont, balzsamot és szérumot is. A sampon csípte a szemem amit eddig egyik sampon sem. Hajmosás után nem ismertem a hajamra, mert úgy kiszáritotta. Tiszta gubanc lett és kifèsűlhetetlen. Negyedóra szörnyűlködès és csalódottság után
újra hajat mostam. De már az évek óta beváltal. Hatalmas öröm. Egyetlen pozitívum a szérum illata. Most a jófogáson hirdetem eladó. Nem adok neki még egy esélyt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 3.

MHVioletta

2018. augusztus 7.

Teljes mértékben kiszárította a hajamat. Fénytelen száraz szénakazal lett belőle, kifésülni is szenvedés volt, de azért erőltettem pár hétig. A fodrászom is csak csodálkozott, mi történt a hajammal, hogy ennyire csúnya és gubancolódó lett. Sokkal többet kellett vágnia a végéből, mint korábban. A fél literes kiszerelés a kukában landolt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Hidratálók: Glycerin, PEG-7, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!