The Quint Essence

Ár:   9490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Scara, Módosítva: 2018. május 10.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Hajnövesztő spray szérum koncentrátum. A haj egész felületén és a fejbőrön is használható extra erős formula.

• A haj egész felületén felszívódó ápoló hatás.
  • Fejbőrön és hajon egyaránt használható.
  • Segíti a haj kifésülését, balzsam használatára nincs szükség.
  • Extra erős koncentrált hajnövesztő hatás.
  • Két hónapra elegendő mennyiség egy flakonban.
  • Normál és zsíros hajra egyaránt kitűnő ápolás és hajnövesztő hatás.
  • Kellemes lágy hipoallergén illattal.

A korpásodásra hajlamos fejbőrt rendbeteszi, csökkenti a gyulladást, elősegíti a hajnövekedést, csökkenti a hajhullást, felgyorsítja a hajnövekedést.

100% természetes organikus formulával.

mazsola

2020. augusztus 31.

Kritikán aluli!!!! Egyrészt egy dekányit sem segít sem a hajhulláson, sem a hajnövekedésen, ellenben olyan lesz tőle a hajad, mintha 100 napja nem mostál volna hajat.... Ragad, tapad, fél napig szárad a ráfújkált cucc, s mire megszárad, olyan tapintású lesz, mintha fűrészporba mártottad volna a fejed! Tényleg, kritikán aluli!!! És még jó drága is.....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

njerika2

2020. február 27.

Nagyon vártam ezt a termékcsaládot, de sajnos csalódnom kellett. A hajam nagyon száraz, kezelhetetlen , rossz tapintású lett tőle. Már a samponnál éreztem, hogy nagyon száraz, aztán a balzsamot alig lehetett szétoszlatni, mert tapadt, a hajam olyan kócos, száraz lett, hogy alig tudtam kifésülni. Végül még ráfújtam nedvesen a maxx szérumot, hátha jobb lesz, de semmivel nem lett simább. Egy csomó hajam kihullott, mire kifésültem.
Újra meg kellett mosnom, más eddig használt termékekkel és fújnom kellett rá mindenfélét, hogy újra normális tapintatú legyen.
Sajnálom, hogy nem jók számomra a termékek. Óriásit csalódtam. Tovább semmiképpen nem szeretném használni, mert nem tesz jót a hajamnak.
További negatív, hogy nem veszi vissza a cég, ha bontott és nem fizetik vissza az árát. Így több mint 11 ezer ft-ot a kukába dobtam. NEM AJÁNLOM!!!!

Jeleztem a problémát a cég felé, de nagyon lekezelő, undok stílusban utasítottak el. Semmilyen megoldásra nem voltak hajlandóak. Nem korrekt cég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 27.

Martu0508

2019. szeptember 15.

Elég régóta használom a termékcsaládot egyben és külön is, és ez a legjobb tagja, a sima szérumnál is jobb. A hűha eredményt az összes termék együttes használata okozza, de ez a termék ápolás tekintetében önmagában is megállja a helyét. A szérum nélkül nem tapasztaltam, hogy a hajhullást megállítaná, így én ennek a terméknek tudom be a legnagyobb hatásfokot. A többivel ellentétben ezt a terméket szívesen használnám tovább önmagában is, de ahhoz az ára eléggé elrettentő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Betti1994

2018. augusztus 5.

Akciósan rendeltem összesen 1 390 ft-ért,gondoltam egy próbát megér ennyi pénzért. Hát valami eszméletlen a hatása! Jó illatú,balzsam sem kell hozzá,megállt a hajhullásom,és rengeteg babahajam lett tőle. Egészséges,dús a hajam mióta használom. Mellette Armonia biotin samponnal mosok hajat. A kettő együtt csodat tesz a hajammal,imádom. Tartása is sokkal jobb lett. Elégedett vagyok!!! 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Maropeng

2018. június 5.

Nekem nagyon jó véleményem vane erről a termékről! Rengeteg apró kis hajszálam nőtt tőle már az első hónapban. Jelenleg 4 hónapja használom és a hajhullásom teljesen megállt, a hajam pedig 3x-4x olyan gyorsan növekszik mint azelőtt. Szeretem hogy akármikor használhatom hajmosás nélkül is, és az illata is tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 5.

Scara

2018. április 23.

Sajnos nekem nagyon összeesik tőle a hajam és kezelhetetlen lesz. Hajmosás előtti pakolásként még 1x-2x kipróbálom (hajnövesztés a cél), de ha továbbra sem látom hasznát, eladósorba kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Hidratálók: Butylene Glycol, Butyloctanol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Zöldborsó csíra kivonat. Fontos eleme az AnaGain nevű organikus svájci fejlesztésű hatóanyagnak, melyet zöldborsócsírákból izoláltak és mely 2014-ben megnyerte az Advanced Ingredients Award nevű nemzetközi versenyt. A gyártó in vivo tesztjei szerint stimulálja az (inaktív) hajhagymákat, csökkenti a hajhullást, serkenti a hajnövekedést (3 hónap alatt 78%-al) valamint segíti visszanyerni a hajszálak eredeti sűrűségét és vastagságát.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.