The Saem

Ár:   $10   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: eticsiga, Módosítva: 2017. május 2.

Ár:   $10
Kategória:   Ajakápolók

Ajakápoló olaj és ajak tinta mely jelenleg 6 színárnyalatban kapható.

selmeczireka

2019. március 5.

A legjobb ajaktintám, Modern Manhattan árnyalatban vettem meg, egész tavasszal és nyáron ezt használtam. Csodás korallos színe van, sokkal pigmentáltabb, mint némelyik nyugati high-end márka hasonló terméke. Ez tényleg órákra beszínezi az ajkakat, de nem tolakodóan és emellett nagyon jól hidratál. Nem ragacsos, szépen siklik az ajkakon. Használat előtt fel kell rázni, nevéből fakadóan is ;-).
Meg is rendeltem egy másik színben is (Heart Shaker), amely egy csodás magentás rózsaszín. Már nagyon várom :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

Funnyface

2017. december 21.

Rajongója vagyok a koreai ajaktintáknak, főleg azoknak, amikben olaj is van. Nem hagyhattam hát ezt sem ki a gyűjteményemből, hiszen az egyik kedvenc márkám terméke. Barna-piros, No. 05 wild plum árnyalatot választottam, mert ez hiányzott eddig. Lelkesen rágozatom használat előtt, van benne egy golyó is, ami kedves hangot ad... Illata sajnos erőteljesen alkoholos, ami kijózanított egy kicsit. Felvitele a nagyméretű aplikátor, és az inkább vizes (alkoholos) ajaktintákra emlékeztető állaga miatt bajosabb. Nem érdemes egészen az ajak széléig kihúzni, mert bizony rögtön felfut a piciny ráncokba. Tükör nélkül inkább nem használom, nehogy foltos maradjon. Az olaj is érződik, finishe fényes, de az alkohol tartalma miatt jóval gyorsabban felszívódik. Az ajaktinta szépen és alapvetően egyenletesen színezi meg ajkaimat és az olaj felszívódása után, halványabban ugyan, de természetes hatású ajakszínt eredményez. Pont ezt szeretem az olajos ajaktintákban, hogy az olaj felszívódása után a színe ott marad, és olyan, mintha nem viselnék semmit az ajkaimon, mégis van színe. Ez is abszolút ilyen. Viszont a színe kevésbbé tartós, egy vizes ajaktintához képest. Kb. fél óra múlva, már szinte nyoma sincs. A márka másik, tint in oil termékét jobban szeretem, de az sem tartósabb. Jobban isa szárítja ajkaimat, mint a másik, csak olajos tinta, de kevésbbé, mint a vizes tinták. Nem olyan vészes, télen is hordható. Színe sajnos sárgás tónusú, ezért a fogaim sárgábbnak tűnnek, ha használom. Ez talán mindegyik barnás árnyalatú ajakterméknél így van. Nem bántam meg, hogy megrendeltem, de nem ez lett az abszolút kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.