The Saem

Ár:   $8   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   12 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2019. március 27.

Ár:   $8
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Könnyed fedésű cushion alapozó, amely szabályozza a faggyú termelést és hidratálja a bőrt. Megszűnteti a bőr zsíros csillogását, és a ragacsos érzést.

2 árnyalatban kapható

Jules

2019. június 23.

Az illatát imádom! Nekem luxus illatot idéz, pedig a maga kategóriájában egy kifejezetten olcsó termékről van szó. A kinézete visszafogott egyszerű&nagyszerű,ami ez szintén nagyon tetszetős számomra. A napközbeni esetlegesen szükséges fényvédő újrakenéshez hurcolom magammal, újravevős akkor lenne, ha nem dobná ki a bőröm kukacosodva. Még kísérletezek vele, ezt hogyan kerülhetném el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 23.

Kniko9010

2019. április 21.

Nekem a 02-es Natural Beige árnyalat van meg belőle,ami a "nyári" színemhez tökéletesen passzol, télen már kicsit "sötét". Ez persze azt jelenti, hogy a hozzám hasonló sápadt bőrűeken kívül mindenki másnak túl világos. A fedése tényleg nem túl erős, bőrhibákra kell hozzá a korrektor, de szép egyenletessé teszi az összképet. Gyönyörűen eltakarja a pozsgás orcámat és a Rudolfhoz hasonlatos piros orromat. Egyáltalán nem szárít, viszont nem is matt. Van egy egészséges csillogása a bőrön, de nem ragad. Nyáron kell rá a púder. Nagyon enyhe illata van, felkenés után már nem érezni. Az érzékeny bőrömet nem irritálja. Imádom, hogy SPF50+! :D Ebay-ről rendeltem kb. 2300-2500 ft-ért. Ár-érték arányban nagyon megéri!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.