Thefaceshop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2014. augusztus 22.

Két highligter, hat pirosító és két kontúrozó szín.

Kiszerelés: 4 g

XiaMengTing

2015. augusztus 30.

Nekem az egyik pirosító van meg, de sajnos most nem jut eszembe a neve. Egy rózsaszínes szín, ami a hétköznapokra tökéletes. Az én zsíros bőrömről a pirosítók hamar eltűnnek, sajnos néhány óra múltán már ez sincs ott. Egyébként elég pigmentált, a színe pedig tényleg nagyon szép. Ha nem is tökéletes, de nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

vador

2014. szeptember 1.

Nekem a sötétebbik kontúrszín van meg, ne dőljetek be neki, nagyon világos és nem túl erősen pigmentált, nyugodtan vegyétek világos bőrre, arra való. Nincs benne semmi narancsosság, semmi (látható) csillám, szépen elsatírozható és a tartóssága is kielégítő, ha nem is tökéletes.
A csomagolás személy szerint nagyon bejön és az ára is korrekt, szóval én maximálisan elégedett vagyok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

olin

2014. augusztus 24.

A 02-es Gold Glow highlighterét vettem meg. Ár-érték arányban teljesen rendben van. Könnyű felvinni, nagyon természetes hatást kelt, nem egyszer megdicsérték, milyen jól nézek ki mikor ez volt rajtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 24.