Thefaceshop

Ár:   $12   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: ohmybrush, Módosítva: 2018. október 24.

Ár:   $12
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros

Frissítő sminklemosó olaj zsíros bőrre, természetes rizskorpa kivonattal, mely tiszta és hidratált bőrt eredményez. Hatásosan eltávolítja a festéket és a szennyeződéseket.

Ásványi olajtól mentes.

syrin

2019. április 19.

Tizenéves koromban az arclemosó tejet is utáltam, ahhoz képest ez nagyon kellemes állagú és jól tisztít (lehet, hogy csak megöregedtem, azért viseli a bőröm könnyebben az olajat). A szememet viszont ki fogom hagyni buliból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

pinkyy

2019. január 28.

Nagyon jó arctisztító olaj. Bármennyire makacs sminket képes feloldani, én a szememre is használom, de azért igyekszem közben csukva tartani, mert nem csíp, de azért nem kellemes, ha belemegy :) száraz bőrre kell használni. Este használom, 1-2pumpálásnyit nyomok a kezembe, majd körkörös mozdulatokkal masszírozgatom le a sminket az arcomról. Aztán be a zuhanyba, ott lemosom, majd jöhet az arctisztítás második fázisa a vízalapú lemosóval. Alapból az illatanyagmentes termékeket preferálom, de mivel ezt úgyis lemosom és az INCI végén van, ezért elnézem neki :) pláne hogy nagyon jó az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

ficeglobog

2019. január 18.

Kipróbáltam ezt a lemosót. Száraz kézbe nyomva száraz arcomra vittem fel. Teljes arcra, a szememre is. Na jó, van külön szemfesték lemosóm, de kíváncsi voltam, vajon alkalmas-e erre. Na a szememre nem. Igazából nem csípi, de könnyezik tőle. Szóval nem kellemes. A sminket viszont tökéletesen eltávolította. Még a makacs szempilla spirált is. Utána vízzel öblítettem. Nem maradt olajos érzés a bőrömön, inkább már majdnem száraznak tűnik. Az illatával nincs problémám, igazából fel sem tűnik. Szinte vízszerű az állaga, de jól használható, nagyon kiadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 18.

auroras

2018. november 17.

Vízhiànyos, szàraz bőröm nagyon szereti ezt a lemosót. Könnyedén és alaposan eltávolítja a sminket, pihe-puha ès hidratált arcbőrt hagyva maga utàn. Az illata is kellemes:) Mindenkèppen újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Nixie

2018. április 12.

Ez az első olajos lemosóm és nagyon szeretem! Meglepődtem a sűrűségén, első ránézésre mintha csak sima víz lenne. Nekem tetszik az illata, kellemes. A sminket gyönyörűen leszedi. Megpróbáltam vattára nyomni, és úgy letörölni, de úgy sokkal kevésbé hatásos és sokkal több is kell. Az arcomra szoktam nyomni, majd egy nagyon kicsit az ujjaimra és azzal mosom le a spirált a szemeimről. Egyáltalán nem irritál. Szerintem nagyon jó és nagy kiszerelés. Körülbelül 4 pumpányival elég az egész arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

Minocska

2018. április 11.

Akkor ott kezdeném, hogy nem is értem, miért hirdetik zsíros bőrre??! Igaz, hogy a nem light változatát sosem próbáltam, de nekem száraz bőrre ennél több nem kell.
A Bioderma után váltottam a két fázisú arctisztításra, mivel nem voltam elégedett a termékkel (húzta, szárította a bőrömet, és a makacsabb sminkkel csak unszolásra bírt el).
Sokadik próbálkozásra jutottam el ehhez a termékhez, miután kezdetem megunni a drágább változatokkal történő kísérletezést. Nekem tökéletesen bevált. Száraz bőrre masszírozom fel - igen, szemre is - majd langyos vízzel öblítem, és egy habzó arclemosóval zárom a szeánszot (jelenleg koreai, Neogen márkához tartozó példány, amivel elégedett vagyok ugyan, de az ára miatt megyek tovább). Mindent lemosó, amit kell, nekem nem zsíros utána a bőröm, de ha az is lenne, a vízbázisú tisztító biztosan megoldaná a kérdést (úgyis ebbe a sorrendbe illeszkedően fejlesztették ki).
Negatívum egy van, az illata, mert az erős, és egyszerűen nem értem, miért kell nekünk bele. Viszont remek ár-érték arányt tudhat a magáénak, és nálam semmiféle irritációt vagy egyéb kellemetlenséget sem okozott. Másik palackkal fogyasztó, ami így nálam nagyjából 1 évre volt elég. Biztosan újra veszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

dzsanki

2018. január 26.

Nem szeretem ezt a lemosót, de lehet jó véleményem lenne róla, ha az első olajos lemosóm nem a japán softymo lett volna, ami után meg sima kókuszzsírt használtam, amihez most vissza is tértem. Ennél olcsóbb nincs, egy kg 1500 ft kb, mindent leszed tökéletesen és gyorsan, de nem irritál egy icipicit sem, nem csíp, nem lesz homályos a látásom. A vizes lemosó meg úgyis kell az olajos után, szóval az nem oszt, nem szoroz, hogy vízzel nem jön le, nem az a dolga egy olajos lemosónak sem, hogy utána ne kelljen már mást használni, ettől kétlépéses a dél-koreai/japán arctisztítás.
Nade a termék: a szemet kifejezetten csípi, homályos lesz utána a látásom, nem fogom elhasználni, mert így semmit nem ér számomra, ha a szemsminket egy másik lemosóval kell eltávolítani. Az arcról leszedi a sminket könnyen, de mondjuk én csak púdert meg pirosítót használok, szóval ettől nem dőlök el azért... az arcbőrömet egyébként nem irritálja, de ezt szépen ellensúlyozza azzal, hogy a szememet mennyire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

Lencseee

2018. január 24.

Ez egy jo olajos lemoso. Nekem relative sok kell belole. Nem ertem,miert van illata...? Teszi a dolgat,de nekem a bodyshopos (ami kicsit surubb) jobban bejon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 24.

sunbeam

2017. november 2.

Ahogy végigolvastam a kommenteket gyors bementem a fürdőbe, hogy megnézzem, nekem is ez van -e, mert annyira más nálam. Én a Balea olajos lemsoó után kerestem valami mást, ha már azt kivonták, eszembe sem jutott, hogy ne használjam szemre, ja igen, el se olvastam :D. Én vele kezdem az arcápolást, szárazon megy az arcomra, óvatosan masszírozom a szempillákra, szemre, mindenhova, majd fél perc múlva beállok a zuhany alá és meleg vízzel lejön minden. Az enyhe olajos réteget amit hagy maga után egy habzó lemosóval eltávolítom és kész is. Nagyon szeretem, maradéktalanul lemos mindent (csukott szemmel használom, kiválóan mozgok már csukott szemmel a fürdőben:D). Nekem csillagos 5ös.
Szerk: én nem érzek semmi illatot rajta, habár nem is nagyon szagolgattam direkten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Stanczi

2017. október 23.

Én kifejezetten elégedett vagyok vele. Maradéktalanul leviszi a sminket, a fent maradt olajos réteget kicsit még bemasszírozom a bőrömbe, de arclemosás után eltűnik az olajos érzet. Árát tekintve teljesen megéri, hiába körülményes külföldről rendelgetni, nagyon szeretem, jó kis termék ez. Szemre inkább nem használom, viszont a kipingált szemöldököt és az egyéb arcon levő szennyeződést sity-suty leszedi. Egyetlen hátránya, hogy napi használat mellett gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.