Thefaceshop

Ár:   $12   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: ohmybrush, Módosítva: 2018. október 24.

Ár:   $12
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros

Frissítő sminklemosó olaj zsíros bőrre, természetes rizskorpa kivonattal, mely tiszta és hidratált bőrt eredményez. Hatásosan eltávolítja a festéket és a szennyeződéseket.

Ásványi olajtól mentes.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

szt83

2022. május 21.

Nagyon híg, folyik minden fele. Az illata nagyon erős, ami zavaró. Olajos lemosónak szerintem megfelelő, de nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 21.

Laylie

2021. november 25.

Két csillagot tudok adni, mert bár nem volt katasztrofális, de jó sem.
Borzasztóan híg, erősen parfümös és magában nem távolítja el teljesen a sminket.
Pattanasokat, különösebb irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 25.

Két csillagot tudok adni, mert bár nem volt katasztrofális, de jó sem.
Pattanasokat, különösebb irritációt nem okozott.

jgitta95

2021. október 20.

Azért vettem meg, mert olajos, zsíros bőrre való, de nem igazán vált be. 1. Nagyon híg a többi olajos lemosóhoz képest, amit még használtam. 2. Nagyon parfümös az illata. 3. Lemosóként nem igazán végezte el azt a dolgát, amire elvileg tervezték. Önmagában nem távolított el mindent az arcomról, a sminkkel küszködni kellett. Elhasználtam, de nagyon vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 20.

Emiii

2020. november 25.

Brutálisan erős parfüm illata van, így nem volt egy élmény használni. Ezen felül nagyon folyékony, már-már vízszerű, így messze volt attól, hogy olajos lemosónak tekintsem. Vízzel érintkezve meg mintha "kapaszkodott" volna a bőrön, hogy márpedig ő innen nem jön le. Ugyan olcsó volt, de még annyit sem ért. Harmatgyenge közepest kap, mert irritációt legalább nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 25.

BoBogika

2020. május 9.

Ez nem egy jó olajos lemosó. Egyrészt túl van parfümözve, másrészt nagyon nehéz lemosni és mintha nem is tisztítana eléggé. Hasonló áron azért lehet jobbat találni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 9.

melanie500

2019. december 2.

2019.12.01.: Egészen pontosan nov. 29-én fogyott el és augusztus huszonakárhanyadikán nyitottam. Az azért nem rossz, kb 3 hónap. De. Visszapontozom, mert nem érdemli meg az 5 csillagot. Ugyanis az elizavecca olivaolajos lemosó 2 használat után kenterbe verte. Maradok annál, nem is kérdés. Amaz illatanyag mentes, jóval sűrűbb és sokkal-sokkal alaposabban tisztít. Sőt! Ez az olaj ahhoz képest csak illatosan maszatol. Persze nem rossz, de ha lehet választani...

2019.10.25.: Nagyon jó kis lemosó ez. Olcsó, a 150 ml elég sokáig kitart, mivel egy lemosásra kb. elég 1-2 pumpálásnyi. Szépen leoldja az alapozót, minden egyéb sminket, jól előkészíti a habzó lemosónak a terepet. Nem okoz irritációt és nem hagy maga után semmilyen réteget. Száraz arcra, száraz kézzel viszem fel és langyos vízzel mosom le. Szemre is próbáltam, de a szempillaspirállal nem bírkózik meg, pedig nem vízállót használok. Az illata nem zavar, kellemes és egyébként is lemosod. Nem mondom, hogy csodaszer, a világot nem váltja meg és sokat nem kell várni egy olajos lemosótól, de teszi a dolgát, megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

aquana

2019. október 5.

Zsíros bőrre nagyon korrekt, lightos tisztító olaj, és az egyik legolcsóbb a kategóriájában. Az illata kellemes, jól le lehet mosni és leszed mindent, amit le kell - igazából nem nagyon tudok belekötni azon kívül, hogy szárazabb bőrre a Rich verziót ajánlanám, de ez ugye nem a termék hibája. Ötös!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 5.

syrin

2019. szeptember 10.

Tizenéves koromban az arclemosó tejet is utáltam, ahhoz képest ez nagyon kellemes állagú és jól tisztít (lehet, hogy csak megöregedtem, azért viseli a bőröm könnyebben az olajat). A szememet viszont ki fogom hagyni a buliból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

pinkyy

2019. január 28.

Nagyon jó arctisztító olaj. Bármennyire makacs sminket képes feloldani, én a szememre is használom, de azért igyekszem közben csukva tartani, mert nem csíp, de azért nem kellemes, ha belemegy :) száraz bőrre kell használni. Este használom, 1-2pumpálásnyit nyomok a kezembe, majd körkörös mozdulatokkal masszírozgatom le a sminket az arcomról. Aztán be a zuhanyba, ott lemosom, majd jöhet az arctisztítás második fázisa a vízalapú lemosóval. Alapból az illatanyagmentes termékeket preferálom, de mivel ezt úgyis lemosom és az INCI végén van, ezért elnézem neki :) pláne hogy nagyon jó az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

ficeglobog

2019. január 18.

Kipróbáltam ezt a lemosót. Száraz kézbe nyomva száraz arcomra vittem fel. Teljes arcra, a szememre is. Na jó, van külön szemfesték lemosóm, de kíváncsi voltam, vajon alkalmas-e erre. Na a szememre nem. Igazából nem csípi, de könnyezik tőle. Szóval nem kellemes. A sminket viszont tökéletesen eltávolította. Még a makacs szempilla spirált is. Utána vízzel öblítettem. Nem maradt olajos érzés a bőrömön, inkább már majdnem száraznak tűnik. Az illatával nincs problémám, igazából fel sem tűnik. Szinte vízszerű az állaga, de jól használható, nagyon kiadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 18.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.