Thefaceshop

Ár:   $12   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: ohmybrush, Módosítva: 2018. október 24.

Ár:   $12
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros

Frissítő sminklemosó olaj zsíros bőrre, természetes rizskorpa kivonattal, mely tiszta és hidratált bőrt eredményez. Hatásosan eltávolítja a festéket és a szennyeződéseket.

Ásványi olajtól mentes.

Emiii

2020. június 18.

Brutálisan erős parfüm illata van, így nem volt egy élmény használni. Ezen felül nagyon folyékony, már-már vízszerű, így mesze volt attól, hogy olajos lemosónak tekintsem. Vízzel érintkezve meg mintha "kapaszkodott" volna a bőrön, hogy márpedig ő innen nem jön le. Ugyan olcsó volt, de még annyit sem ért. Harmatgyenge közepest kap, mert irritációt legalább nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 18.

BoBogika

2020. május 9.

Ez nem egy jó olajos lemosó. Egyrészt túl van parfümözve, másrészt nagyon nehéz lemosni és mintha nem is tisztítana eléggé. Hasonló áron azért lehet jobbat találni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 9.

melanie500

2019. december 2.

2019.12.01.: Egészen pontosan nov. 29-én fogyott el és augusztus huszonakárhanyadikán nyitottam. Az azért nem rossz, kb 3 hónap. De. Visszapontozom, mert nem érdemli meg az 5 csillagot. Ugyanis az elizavecca olivaolajos lemosó 2 használat után kenterbe verte. Maradok annál, nem is kérdés. Amaz illatanyag mentes, jóval sűrűbb és sokkal-sokkal alaposabban tisztít. Sőt! Ez az olaj ahhoz képest csak illatosan maszatol. Persze nem rossz, de ha lehet választani...

2019.10.25.: Nagyon jó kis lemosó ez. Olcsó, a 150 ml elég sokáig kitart, mivel egy lemosásra kb. elég 1-2 pumpálásnyi. Szépen leoldja az alapozót, minden egyéb sminket, jól előkészíti a habzó lemosónak a terepet. Nem okoz irritációt és nem hagy maga után semmilyen réteget. Száraz arcra, száraz kézzel viszem fel és langyos vízzel mosom le. Szemre is próbáltam, de a szempillaspirállal nem bírkózik meg, pedig nem vízállót használok. Az illata nem zavar, kellemes és egyébként is lemosod. Nem mondom, hogy csodaszer, a világot nem váltja meg és sokat nem kell várni egy olajos lemosótól, de teszi a dolgát, megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

aquana

2019. október 5.

Zsíros bőrre nagyon korrekt, lightos tisztító olaj, és az egyik legolcsóbb a kategóriájában. Az illata kellemes, jól le lehet mosni és leszed mindent, amit le kell - igazából nem nagyon tudok belekötni azon kívül, hogy szárazabb bőrre a Rich verziót ajánlanám, de ez ugye nem a termék hibája. Ötös!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 5.

syrin

2019. szeptember 10.

Tizenéves koromban az arclemosó tejet is utáltam, ahhoz képest ez nagyon kellemes állagú és jól tisztít (lehet, hogy csak megöregedtem, azért viseli a bőröm könnyebben az olajat). A szememet viszont ki fogom hagyni a buliból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

pinkyy

2019. január 28.

Nagyon jó arctisztító olaj. Bármennyire makacs sminket képes feloldani, én a szememre is használom, de azért igyekszem közben csukva tartani, mert nem csíp, de azért nem kellemes, ha belemegy :) száraz bőrre kell használni. Este használom, 1-2pumpálásnyit nyomok a kezembe, majd körkörös mozdulatokkal masszírozgatom le a sminket az arcomról. Aztán be a zuhanyba, ott lemosom, majd jöhet az arctisztítás második fázisa a vízalapú lemosóval. Alapból az illatanyagmentes termékeket preferálom, de mivel ezt úgyis lemosom és az INCI végén van, ezért elnézem neki :) pláne hogy nagyon jó az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

ficeglobog

2019. január 18.

Kipróbáltam ezt a lemosót. Száraz kézbe nyomva száraz arcomra vittem fel. Teljes arcra, a szememre is. Na jó, van külön szemfesték lemosóm, de kíváncsi voltam, vajon alkalmas-e erre. Na a szememre nem. Igazából nem csípi, de könnyezik tőle. Szóval nem kellemes. A sminket viszont tökéletesen eltávolította. Még a makacs szempilla spirált is. Utána vízzel öblítettem. Nem maradt olajos érzés a bőrömön, inkább már majdnem száraznak tűnik. Az illatával nincs problémám, igazából fel sem tűnik. Szinte vízszerű az állaga, de jól használható, nagyon kiadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 18.

auroras

2018. november 17.

Vízhiànyos, szàraz bőröm nagyon szereti ezt a lemosót. Könnyedén és alaposan eltávolítja a sminket, pihe-puha ès hidratált arcbőrt hagyva maga utàn. Az illata is kellemes:) Mindenkèppen újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Nixie

2018. április 12.

Ez az első olajos lemosóm és nagyon szeretem! Meglepődtem a sűrűségén, első ránézésre mintha csak sima víz lenne. Nekem tetszik az illata, kellemes. A sminket gyönyörűen leszedi. Megpróbáltam vattára nyomni, és úgy letörölni, de úgy sokkal kevésbé hatásos és sokkal több is kell. Az arcomra szoktam nyomni, majd egy nagyon kicsit az ujjaimra és azzal mosom le a spirált a szemeimről. Egyáltalán nem irritál. Szerintem nagyon jó és nagy kiszerelés. Körülbelül 4 pumpányival elég az egész arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

Minocska

2018. április 11.

Akkor ott kezdeném, hogy nem is értem, miért hirdetik zsíros bőrre??! Igaz, hogy a nem light változatát sosem próbáltam, de nekem száraz bőrre ennél több nem kell.
A Bioderma után váltottam a két fázisú arctisztításra, mivel nem voltam elégedett a termékkel (húzta, szárította a bőrömet, és a makacsabb sminkkel csak unszolásra bírt el).
Sokadik próbálkozásra jutottam el ehhez a termékhez, miután kezdetem megunni a drágább változatokkal történő kísérletezést. Nekem tökéletesen bevált. Száraz bőrre masszírozom fel - igen, szemre is - majd langyos vízzel öblítem, és egy habzó arclemosóval zárom a szeánszot (jelenleg koreai, Neogen márkához tartozó példány, amivel elégedett vagyok ugyan, de az ára miatt megyek tovább). Mindent lemosó, amit kell, nekem nem zsíros utána a bőröm, de ha az is lenne, a vízbázisú tisztító biztosan megoldaná a kérdést (úgyis ebbe a sorrendbe illeszkedően fejlesztették ki).
Negatívum egy van, az illata, mert az erős, és egyszerűen nem értem, miért kell nekünk bele. Viszont remek ár-érték arányt tudhat a magáénak, és nálam semmiféle irritációt vagy egyéb kellemetlenséget sem okozott. Másik palackkal fogyasztó, ami így nálam nagyjából 1 évre volt elég. Biztosan újra veszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 11.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.