Thefaceshop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. március 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Mélyen felszívódik a bőrbe. Javítja a bőr rugalmasságát, és finoman tömöríti a szerkezetét. Tartalmaz Tremella fuciformist (más néven hó gomba vagy ezüst fül gomba), mely akár 490-szor annyi nedvességet fel tud venni, mint a tömege, ezért maximalizálja bőr hidratációját is. Javítja a vérkeringést és a bőr rugalmasságát.

wishes

2013. március 2.

Hát nem tudom, nekem elég átlagos ez a szérum. Kicsit lassan szívódik fel, és olyan húdejól nem is táplálja a száraz bőrt, mint ahogy ígéri. Az illata viszont finom, és nem irritálja az érzékeny bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.