Thefaceshop

Ár:   $45   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: zsuzzzsi, Módosítva: 2018. április 25.

Ár:   $45
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Európai bőrre kifejlesztett hidratáló anti-aging szérum.

A szérum hidratáló összetevői védőréteget képeznek a bőrön, meggátolva annak kiszáradását, míg a gazdag öregedésgátló hatóanyagok felveszik a harcot a bőr öregedésével.

Amea

2018. július 27.

Mintát kaptam belőle, ugyanaz, mint zsuzzzsi-nál: kicsapta a bőrömet. Ez nyilván egyéni érzékenység, elriasztani nem szeretnék senkit, de érdemes mintákkal kezdeni a teljes kiszerelés előtt. Állagra rendben van, nekem az illata nem jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

zsuzzzsi

2018. április 9.

Nagyon ígéretes volt a leírás alapján, a kis vízhiányos bőröm azt gondoltam hálás lesz érte. Hát valamiért nem hálás, pedig nem érzékeny a bőröm, nem igazán volt még olyan termék amire így reagált volna, de már másodszor futok neki a használatnak, és az eredmény ugyan az - pattanások. A formulája egyébként remek, könnyed géles állagú, gyorsan felszívja a bőröm, hidratált és puha is lesz tőle. Kifejezetten erős illata van, kellemes, bár szokatlan, lehet, hogy ez az amire rosszul reagálok. Hatalmas üvegben érkezik, de becsapós, mert elég gyorsan fogy. Sajnálom, hogy nem tudom elhasználni, pedig jól hidratál, de ilyesformán számomra pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 9.