Thefaceshop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: tunderlany, Módosítva: 2013. február 15.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Új-zélandi vulkáni agyagot tartalmaz

tunderlany

2013. február 21.

Nekem bevált, jobban, mint a TheFaceShop mitesszer eltávolítja, bár a kettő közt az agyagon kívül nem tudom, hogy milyen összetevőbeli különbségek vannak. Viszont úgy vettem észre, hogy ez hamarabb szárad, szárazabb időben már tíz perc után lehúzható, a másiknál mindig többet kellett várnom. Vízzel könnyen eltávolítható kézről, ujjakról, és viszonylag sok pórust kitisztít egy használat alatt. Nekem összességében bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.