Thierry Mugler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 5.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-fás

Összetétel: levendula, bors, menta, pacsuli, cédrus, tonka, vanília kávé

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Málni

2014. június 26.

Húha, nagyon furcsa az illata v először inkább szaga, erősen fűszeres, majd előjön a megszokott, régi Amen jól meg/befűszerezve. Kávét, csokit nem érzek benne, inkább égettet cukort fűszerekkel. Nekem nem annyira nyerte el a tetszésemet, egész másra vártam v mást kaptam. Nem is olyan bombasztikusan erős mint a régi Amen, sőt inkább bőrhöz közeli (8 fújást se érzett rajtam senki 1 óra múlva már), először fullasztónak, erősnek tűnik, de fél óra alatt nagyon visszavesz az erejéből. Rajtam nem annyira tartós, max 4 órán át maradt a bőrömön. A kisfújósom kupakjában (szerencsére csak kisfújost kértem belőle tesztelésre és nem vettem meg a nagy üveget) meglepő módon én fűszeres Blue sugar illatot érzek.

update: úgy látszik ezeknek a Mugler alkotásoknak elég időt kell hagyni, hogy jobban megismerjük majd megszeressük őket, bár a Havane-t könnyebb volt, de most már ezt is igazán kedvelem. Már a nagy üvegre hajtok:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 26.