Thierry Mugler

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 5.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: fás-aromás

Összetétel: boróka, menta, kardamom, bors, pacsuli, mamutfenyő

Timi8

2017. május 9.

Párom nagyon szereti, pedig ő több mint finnyás, nekem pedig annyira nem kedvenc. (Az Ultra Zest az már igen!!! ) Ez inkább kemény, karcos, hűvös, kifùjáskor konkrétan arcon csap. Menta, bors, pacsuli, fenyő abszolùt kiérezhető illatjegyei, egy hűvös-fás, nagyon karakteres illat. Nagy hatòsugarù, baromi tartòs, egyedi kreáciò. Persze a többi A*men-re hasonlìt picit, de senki sem utánozta még le szerintem a Mugler-illatok
egyediségét. Felismerhető illat, bár nem elcsépelt, nem is lett népszerű. Szìvem szerint 3-ast adnék mert nekem ez annyira nem bejövős, de mivel a szubjektìv benyomásomon tùl egy minden szinten csillagos 5-ös parfümöt jellemzek ìgy 4-est adok. /5-ös a narancs üveges tesònak jár!!!/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 9.

conradkollmann

2014. augusztus 15.

nekem finom. benne található a klasszikus a-men jegy, de sokkal frissebb és mai formájú az egész kreáció.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 15.