Thierry Mugler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, Módosítva: 2015. január 26.

Lelőhely:   parfümériák, online

Az Alien 2013-as Aqua Chic változata.

Illatkategória: citrusos-fehérvirágos illat.

Illatjegyei: grapefruit, citromvirág, narancsvirág, ámbra, fás jegyek

Natalka

2015. szeptember 10.

Látom külön fent van ez a változata is az Aqua Chic-nek, ezek szerint valóban különböznek egymástól a 12-essel (nem vagyok túl járatos parfüm-körökben, nézzétek el nekem az esetleges tévedéseimet :)).
Teljesen elvarázsolt ez az illat, nagyon boldog voltam, h találtam egy olyan Alien-fajtát, ami jól áll nekem. Úgy rémlik, h tartós (sajnos már régen volt hozzá szerencsém, ezért nem vagyok olyan biztos benne), én pont a játékosságát szerettem meg, h nem olyan füstös, mint az anya Alien. Ha lesz lehetőségem, biztosan vadászok majd egy kissebb mintára, csak hogy összevethessem a másik Aqua Chic-kel. Addig is maradnak a szép emlékek erről az illatról :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

nyarigabi

2015. január 12.

Nagyon különleges illat ez is, de hiányolom a fűszerességet, ami a másik Aqua Chic változatban jelen van. Ez az illat még inkább emlékeztet az Alien EDT-re, nagyon hűvös, távolságtartó. Hasonlít még a Bvlgari Mon Jasmin Noir-hoz, de nem annyira kesernyés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 12.