Mugler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: borbasemese, Módosítva: 2023. október 25.

Lelőhely:   parfümériák, online

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Marcsi66

2023. november 28.

Dizájner parfümök királynője,,,,,Chanelt nem keverem ide,ott van néhány illat,ami szintén koronát kér! (Egyébként Chanel márka az egy más kasztba is tartozik véleményem szerint) Nagyon nehéz kiválasztani ami a LEG,de megnyugvással jelentem,h nekem igen. ezek , Olyan ő mint az anyaillat,semi különbség nem mutatkozik,természetesen a régire vonatkozik,,,,csodálatos parfüm,szívből örülök h még hozzájutottam,kincsek közt a helye.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. november 28.

anita763

2023. november 21.

Semmi különbség az anyaillat és e között az illat között, csak az üvegcse más. Imádom az illatát! 🙏🏼🤗💖

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. november 21.

Oorsee

2018. október 13.

Csoda illat, igazi Mugler alkotás. Extra tartós, az üveg mint egy műalkotás. Két éve használnom, nem tudom megunni. Mindenki dicsérte az illatát. Kár hogy itthon nem kapni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 13.

ErikaErika2

2017. szeptember 28.

En az uvege miatt (is) megvennem az osszeset legszivesebben, mert ez bizony egy mualkotas. Neha azon kapom magam, hogy allok a fudorben es a lila parfumosuveget csodalom! :D Gyonyoru!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 28.

tothszilvi75

2016. szeptember 29.

Mülleres kalandozásom során vettem egy 60ml-s üveggel ebből a szépségből. Nem volt hozzá teszter, ellenben akciós volt. Az anyaillat használójaként azt kell mondjam, hogy az égvilágon semmi különbséget nem érzek a két illat közt. De ez az üveg... Áááálom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 29.