Thierry Mugler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   60ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: borbasemese, Módosítva: 2016. április 12.

Kiszerelés:   60ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Thierry Mugler-től a titokzatos és érzéki Alien Divine Ornamentations egy virágos,fás új illat nőknek. 2016-ban mutatkozik be ez az új parfüm,amelynek limitált szériás, ametiszt inspirált üvegjét repedezett mintájú, 18 karátos arany borítja. Egy kis talizmán,amit sokáig megőrizhetünk, az üveg újratölthető kialakításának köszönhetően.

Fej illata: arab jázmin. Szív illata: kaszmerán. Alap illata: fehér borstyán.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Oorsee

2018. október 13.

Csoda illat, igazi Mugler alkotás. Extra tartós, az üveg mint egy műalkotás. Két éve használnom, nem tudom megunni. Mindenki dicsérte az illatát. Kár hogy itthon nem kapni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 13.

ErikaErika2

2017. szeptember 28.

En az uvege miatt (is) megvennem az osszeset legszivesebben, mert ez bizony egy mualkotas. Neha azon kapom magam, hogy allok a fudorben es a lila parfumosuveget csodalom! :D Gyonyoru!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 28.

tothszilvi75

2016. szeptember 29.

Mülleres kalandozásom során vettem egy 60ml-s üveggel ebből a szépségből. Nem volt hozzá teszter, ellenben akciós volt. Az anyaillat használójaként azt kell mondjam, hogy az égvilágon semmi különbséget nem érzek a két illat közt. De ez az üveg... Áááálom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 29.