Thierry Mugler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. január 5.

Lelőhely:   parfümériák, online

2017-ben megjelenő, friss gyümölcsös-virágos illat.

Fejjegyek: citrom, mandarin, narancs, galbánum, szoláris jegyek

Szívjegyek: jázmin, kunkor, cseresznyevirág, tiaré virág

Aljegyek: borostyán, vetiver, cashmeran

Ár: 2800 Ft + szállítás , Eladó: boghyca
Állapot: Frissen fújt , Helyszín: Debrecen , fizetés: Utalás /MPL, FOXPOST, POSTÁN MARADÓ
Ár: 8000 , Eladó: lovemiyu
Állapot: kb. 60/40 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel (Budapest Deák tér)
lovemiyu

2019. január 29.

Nagyon csalódott vagyok az Angel EDT után, mert az annyira megmagyarázhatatlanul magával ragadott, hogy én parfümmel így még nem estem szerelembe, de azt sem viselném, inkább csak itthon magamon szimatolnám... Frissesség és citrusok kifújás után egyből elillannak sajnos, pedig akkor még tetszik is. Max. 4 óra hosszan marad velem. A kezdeti illat és az üvege mindenesetre nagyon szép.

update: úgy érzem nem fogunk kijönni sajnos, de ez nem róható fel az illatnak. Azóta már éreztem máson és egyből felkaptam a fejem, hogy milyen finom illat. Máson nagyon-nagyon tetszenek a Mugler illatok, de magamon túl soknak érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

karaibrahimgil

2019. január 1.

A Fragranticán 5-ből 4.19-es átlaga van (a 2. legjobb az Alienek közül), itt is majdnem mindenki dicsérte, megleptem hát vele magamat... Sajnos egy az egyben az anyaillatot érzem ki belőle, pedig nekem a könnyedebb Exraordinaire és a Flora Futura jön be.
Le kellene már szoknom a vakvásárlásról. Feltettem eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

Le kellene már szoknom a vakvásárlásról. Feltettem eladásra.

prettyfruity

2018. augusztus 28.

Ez az illat egyszerre ragyogó, frissítő, ugyanakkor lágy és nyugtató. Kifújáskor a citrusos-fás jázmin varázsol el és ad dinamikát, de ami igazán hihetetlenül finom, az a leszáradáskor felszínre jövő kasmír, vetiver és szoláris jegyek. Mintha a napozás utáni bőröm illatát érezném... Elképesztően jó érzés viselni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Ildiko9

2017. szeptember 29.

Ő volt a tegnap esti tesztelésem másik alanya:). Első "Alien" élményem, és bevallom félve emeltem le a polcról, de annyian dícsérik, hát rajta! :).
Ó Istenem, de szép vagy! Kristálytiszta citrusosság, melegség. Egyszerűen, olyan KELL érzés. Most. És azonnal. Mert érezni akarom ezt a szépséget, ha úgy adja kedvem reggel korán vagy késő este. Kell, hogy a polcomon legyen. Citrusos és balzsamos, elegáns és laza. Egyszerűen tökéletes. És most jutottam el ahhoz a ponthoz, hogy nem tudom még mit írjak. Egy másik parfümnél jártam ugyanígy, mikor reggel visszarohantam érte a parfümériába. Azóta is itt pihen a polcon, ha van kedvem éjszakára is felfújom, mert imádom mikor megébredek és az illatok körbevesznek, mint egy titkos kertben...úgyhogy "kilövésre" készen várom hogy 9.30-kor kinyisson a parfüméria :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

ErikaErika2

2017. szeptember 28.

A nagy testvere (aki az en szerelemem) utan szaglaszva...en beleszerettem. Meg is sugtam a ferjemnek, hogy mondja meg a telaponak, hogy egy ilyet kerek a fa ala ;) :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 28.

_-Mia-_

2017. március 24.

Imadnivaloan narancsos kezdet utan a narsncsviragba csomagolt anyaillat veszi at a szerepet. Akinek az Eau Extraordinaire tul citromos (pl en :))) ), tehet vele egy probat ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.