Thierry Mugler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: citrom, zöld tónusok, jázmin, ámbra, kasmír, vanília

Ár: 7000 , Eladó: bodzsarkitti
Állapot: üveges maradék, Helyszín: Budapest, VII., fizetés: személyes átvétel vagy banki utalás után postánmaradóval, foxposttal

homonnaizs

Korcsoport: >54
2017. október 6.

Aliennek egy frissebb változata ,nagyon finom nőcis és nagyon tartós !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 6.

Aliennek egy frissebb változata ,nagyon finom nőcis és nagyon tartós !

2014. szeptember 14.

2014. 09. 05.
Ez a parfüm csupa ellentmondás számomra. Elsőre azt mondtam, hogy te jó ég, na ezt nem, nem tetszik, van benne valami zavaró, meg amúgy is olyan kicsit maszkulin, meg kesernyés rajtam a grapefruit, és hát na nem...lemostam. Aztán másnap csak felfújtam újra...és jöttek belőle az orromba az illatmolekulák, az aromák, és hol imádtam, hol le akartam mosni...hol nagyon tetszett hogy ennyire különc, hol valami Avon Far Away lightos változatot éreztem ki belőle (minden bizonnyal a sok ámbra miatt) és szörnyülködtem. És bár még most sem tudom hányadán állok vele, de az biztos, hogy ami ennyire megosztó tud lenni még saját magam számára is, az zseniális. Az illat pedig ha nagyon le szeretném egyszerűsíteni, akkor az anyaillat grapefruittal nyakon öntve, felhigítva, de ez kérem nem ilyen egyszerű, még ezernyi vudu-varázslatnak vethették alá ezen kívül. :-)

Update 2014. 09. 14.
Szerelem lett...ehhez le kellett esnie a hőmérsékletnek 20 fok alá. Ugyan ez egy nyáriként aposztrofált illat, de az én bőrömön a melegben hol angyal, hol ördög, ahogy egy hete is írtam. Viszont ebben a mostani 18 fokban valami észveszejtően jó, isteni illat. Ott van benne az anyaillat dögössége, a grapefruit ad neki egy csavart és némi frissességet, valamint egy olyan meghatátozhatatlan (legalábbis én nem találok szavakat rá) egyedi karaktert, amit még nem tapasztaltam egy parfümnél sem, pedig jó pár százat megismertem már. Mugler egy zseni, ez vitathatatlan....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

2014. 09. 05.

Update 2014. 09. 14.

cingarela

2013. március 11.

Ez az illat rajtam szuperül muzsikál, mintha nekem találták volna ki, dehogy nekem womanity, ez passzol hozzám szinte eggyé vált a bőrömmel (már kifújáskor éreztem, hogy igen, ez lesz a befutó, ugyanis én úgy vagyok vele, ha már első kifújásra sem tetszik egy illat persze pár percet azért kap, később sem fog na meg nem fogok addig görcsölni amíg talán valamikorra megtetszik talán):)) Szóval jár neki a csillagos ötös, én meg most úgy érzem magam, mint amikor Szíriában a legszebb naplementét láttam életemben:)

Közben rájöttem, hogy mire pontosabban kire hasonlít az illata (mert annyira de annyira ismerős volt) a kedvenc cicámnak van ilyen szaga (pontosabban illata) lehet azért is szereti rajtam annyira, mert akkor azt hiszi én ő vagyok :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 11.

trkdrea

2012. május 18.

Csodálatos, jól sikerült alkotás, imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 18.

Csodálatos, jól sikerült alkotás, imádom!