Thierry Mugler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. május 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyei: tiare virág, grapefriut, ámbra

Erina

2019. július 15.

Gyönyörű kívül belül! Érezni az alap Alient, de ez sokkal lágyabb virágosabb. Nem annyira tolakodó, de mégis feltűnő jelenség, mert tipikus Mugler, biztos nem jön szembe az utcán. Minden cseppje kincs. A tiaré virág annyira szépen érződik, egyszerűen fantasztikus illat, engem levett a lábamról teljesen! Szerencsére nem édes, de nem is citrusos, egy szuper krémes virágos illat. Akinek sok az anya illat, bátran tegyen vele próbát, nem fog csalódni. Tartóssága is remek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

Parfuwoman

2018. augusztus 27.

Ez csakis a maximális csillagot kaphatja meg,annyira jó ! Észrevettem,hogy egy megbízható parfümös webshopban kapható és pár hét utánaolvasás meg gondolkozás után megrendeltem . Ma tudtam érte elmenni a postára és mikor kinyitottam a dobozt ,gyorsan lecsekkoltam a külsejét és teljesen eredeti . Aztán a második próba ,az illata ,ami igazán meggyőzött !
Na de kezdjük az elején : a csomagolása szuper,baromi jól néz ki ez a narancsos színű üveg ,60 milis teszter verzió ,nagyon pöpec. Amikor kifújtam,minden aggodalmam elszállt és megnyugodtam ,mivel tudtam ,hogy jól döntöttem ,hogy bevallaltam így látatlanban . Isteni lágy,grapefruitos Alienként indít ,ami aztán egyre jobban hasonlít az imádott anyaillatra. Csodálatos ,balzsamos,édes ,virágos ,szexi és van benne egy összetevő ,ami az Alienben is,ami egyszerűen addiktív :megbabonáz,leigáz és a rabjává tesz. Alien a legkedvesebb parfümöm,letaszította trónjáról az első “felnőtt “ parfümömet,Mademoiselle -t,több év után . A saphir soleil pedig a legeslegjobb flankerje ,amit piacra dobtak. Mennyei,letaglózó,lehet,hogy ugyanannyira fogom imádni ,mint az anyaillatot. Akik szeretik az Alien edp-t,nyugodtan vállalják be. Én már végigszagoltam az összes fellelhető flankert és messze ez a legjobb ,bár az Essence absolu is megvan miniben ,az is szuper . Ez 95%-ban anyaillat,a grapefruit egy picit pikánsabbá teszi,bár igazatok van,tényleg nem egy nyári kánikula illat.
Amúgy nem szomorú ,hogy ilyen kicsi és egysíkú a választék a parfümériákban? 2féle parfümüzlet van:designer és niche,utóbbiakban legalább eltér a választék ,de rengeteg parfüm van,amit jó és érdemes lenne kipróbálni ,csak éppen nincs hol. Sorra szüntetik be a jobbnál jobb parfümöket,s helyette maradnak az egysíkú ,unalmas ,gyenge tartósságú méregdrága lötyik,köztük egy-egy tényleg színvonalas alkotással .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 27.

pomme

2017. február 25.

Rajtam ez egy az egyben Black Opium + Poison Girl összeöntve, plusz egy adag mentol :( Majd ha újra tél lesz, kipróbálom, de nekem ez túl férfias, nagyon erős, nagyon tartós. Szerencsére a citromos mosogatószer dörzsis szivaccsal leszedi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

egyedszilvi

2015. szeptember 27.

Fújom van belőle,kellemes csalódás volt ez az illat...meglepett,hogy mennyire nagyon finom!Sosem gondolkodtam Alien vonalon😃 de ebben van valami,amitől megbabonáz.Talan a grapefruit..meg a különcsége....Valtozik a bőrön...mindig mas arcát mutatja. Csak nyáron viseltem,kivancsi leszek hűvösben is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

2014. szeptember 14.

2014. 09. 05.
Először is: ez ugyanaz a parfüm, mint ami simán Thierry Mugler Alien Sunessence néven szerepel már egyszer az adatbázisban. Az összetevők nem stimmelnek, valami keveredés van az Alien Sunessence-ek körül a másik adatlapján leírtam részletesebben. De azért bemásolom ide is a véleményemet, hátha valaki ezt találja meg és olvassa el.
Ez a parfüm csupa ellentmondás számomra. Elsőre azt mondtam, hogy te jó ég, na ezt nem, nem tetszik, van benne valami zavaró, meg amúgy is olyan kicsit maszkulin, meg kesernyés rajtam a grapefruit, és hát na nem...lemostam. Aztán másnap csak felfújtam újra...és jöttek belőle az orromba az illatmolekulák, az aromák, és hol imádtam, hol le akartam mosni...hol nagyon tetszett hogy ennyire különc, hol valami Avon Far Away lightos változatot éreztem ki belőle (minden bizonnyal a sok ámbra miatt) és szörnyülködtem. És bár még most sem tudom hányadán állok vele, de az biztos, hogy ami ennyire megosztó tud lenni még saját magam számára is, az zseniális. Az illat pedig ha nagyon le szeretném egyszerűsíteni, akkor az anyaillat grapefruittal nyakon öntve, felhigítva, de ez kérem nem ilyen egyszerű, még ezernyi vudu-varázslatnak vethették alá ezen kívül. :-)

Update 2014. 09. 14.
Szerelem lett...ehhez le kellett esnie a hőmérsékletnek 20 fok alá. Ugyan ez egy nyáriként aposztrofált illat, de az én bőrömön a melegben hol angyal, hol ördög, ahogy egy hete is írtam. Viszont ebben a mostani 18 fokban valami észveszejtően jó, isteni illat. Ott van benne az anyaillat dögössége, a grapefruit ad neki egy csavart és némi frissességet, valamint egy olyan meghatátozhatatlan (legalábbis én nem találok szavakat rá) egyedi karaktert, amit még nem tapasztaltam egy parfümnél sem, pedig jó pár százat megismertem már. Mugler egy zseni, ez vitathatatlan...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

2014. 09. 05.

Update 2014. 09. 14.

Amanda

2013. február 16.

Sajnos a tiaré virág ebben a parfümben nem igazán mutatkozik meg, pedig de jót tenne a grépfrút mellé az édes picit kókuszos illat. A Saphir soleil azonban mellőzi ezt, és dominál a grépfrút fanyar citrusossága, néha fel fel villan egy finom eszencia, nem tudom beazonosítani, de tova is tűnik nyomban. Az ámbra tartósítja a fanyarságot, és számomra jellegtelenné válik a leszáradás után. A parfüm maga egy régi-régi illatosított papírzsebkendő illatára emlékeztet, s ez nem jó pont.
Vakon vállaltam be, nagyon kedvező áron kínálták, mea culpa, de megbántam gyorsan túl is adtam rajta. Nekem nem vált be, és az eredeti árát szerintem nem éri meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 16.