Thierry Mugler

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 5.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Összetétel: citrom, illatos búzavirág, pink bors, pacsuli, vanília

Angel13

2018. június 10.

Az Angel könnyebb, frissebb változata. NAGYON finom és tartós parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 10.

Az Angel könnyebb, frissebb változata. NAGYON finom és tartós parfüm.

Parfuwoman

2018. június 9.

Az eredeti Angelt nem szeretem ,de nagyon tisztelem,mint ahogy az egész Mugler házat. Ez az illat nagyon kellemes,ha valaki szereti az édes illatokat. Én annyira nem,illetve az ámbrás édesség ,amit nagyon kedvelem,s rajtam a legtöbb gourmand/édes ,pl a LVEB is leszaradaskor Aquolina Pink sugar illlatú. Ez az illat sem kivétel ,csak egy kicsit tovább megy,erzek mellette egy finom tejszínes jelleget. Ezeket az illatokat nem annyira szeretem,de tényleg kellemes,gourmand illat. Tartóssága ,szillazsa tesztelés alatt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 9.

Málni

2015. szeptember 4.

Nálam a 2013-as üveg landolt, szerintem se nem nyári, se nem egy funny illatocska, sokkal komolyabb annál. Számomra teljesen olyan mint a hagyományos éndzsöl letompítva és kiegészítve vmi kis furcsa jeggyel, talán a málnavirág okozza, passz. Erősen performansz problémám van a kedves akva sikkel, én kajak alig érzem a bőrömön, miközben az original Angel beteríti a szobát és már a szomszédban jár...szval itt a különbség, és már nem is olyan kedves ez a vizezett/elázott angyalka:D Sokáig a bőrön marad, rajtam 10 órát is bírt, de nagyon közel kell szaglásznom a permetezés helyéhez, hogy érezhessem:(
Ez így nem okés, nem éri meg, vigyétek az igazi angyalt:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

Ez így nem okés, nem éri meg, vigyétek az igazi angyalt:)

diesel22

2015. február 3.

Nem rossz illat, de szerintem továbbra sem nyári. Nem értem, hogyan gondolták, pink bors és pacsuli? Nyárra, 40 fokban?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

lunaticgirl

2014. április 10.

hát most mit mondjak?ez nem nyert:)legalábbis nálam.évek óta nem birtam eldönteni hogy angel vagy alien ill melyik verzió, ahhoz meg ugye nem 2 fillér hogy mindet megvegyük igy tök véletlen gondoltam jó áron(10 e) hozzájutottam a nyári angyalkához ami a tesztcsíkon és bőrön is nagyon tetszett először friss citrusos hatása volt de mégis nőies, később kezd el hasonlitani az alapillatra.
aztán pechemre később az én bőrömön átfordul kicsit férfiasba amit viszont nem birok elviselni...ugyhogy mégegyszer nekiiramodtam de akár mennyire is szeretném hozám ez nagyon nem áll közel.sőt a múlkor a müllerben próbáltam a natúr angelt is ujra és igy már az sem tetszett na bravo:DD igy ér véget egy nagy szerelem azt hiszem..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 10.

Pöti

2014. január 23.

Hát csajok, kövezzetek meg, de én szeretem ezt a vizes csirkét... Történt ugyanis, hogy az én drága Angel-em veszteséglistás lett. Anyós mikor megérezte rajtam, addig rágta a fülem, míg az övé lett. A kis szívem szakadt meg, de úgy vagyok vele, hogy ne illatozzunk már ugyanabban, bármennyire is szeretem az anyósomat. Így bánatomban megszagoltam, kipróbáltam a csirkét. Ráadásul most télen. Van benne az alapillatból, a pacsuli és vanília rajtam jól érvényesül, a pink bors amúgy is egyik kedvenc illat összetevőm. Így hiába ment az angyalkám, maradt is belőle, de mégsem ugyanaz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 23.

gerbaud

2012. július 26.

Az Aqua Chic-re nálam már egy életre ráragad a vizes csirke elnevezés, úgy hiszem:). Az első találkozásunk elég érdekesre sikeredett, mert amint azt az Angel-nél is írtam, egy helyre fújtam őket. A végeredmény varázslatos lett, ez igaz. Viszont önmagában is kipróbáltam utána, és úgy bizony nem sokat ér szegény. Csukott szemmel meg nem mondanám, hogy bármi közük van egymáshoz. Ezt biztos, hogy csak Angellel való házasítás kapcsán venném meg, de egyelőre biztosan nem fogok ilyesmire vetemedni. A csillogó csillag bájos, az illata önmagában nem az erőssége szerintem sem, kicsit férfiasra is sikeredett.
A sikeres koprodukció kapcsán azonban egy hármast kénytelen vagyok neki adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 26.

A sikeres koprodukció kapcsán azonban egy hármast kénytelen vagyok neki adni.

Lillacc

2012. június 19.

A nyitóillat kifejezetten kellemes, aztán eltelik 2-3 perc és megérkezik az a tipikusan borzalmas penetra thierry mugler "illat" amit ha megérzek valakin, totál a hányinger kerülget, egyszerűen nem bírom....az összes mugler egy kaptafára megy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 19.