Thierry Mugler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 7.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-vanília

Összetevők: bergamott, kakaó, mandarin, maracuja, s.barack, passiógyümölcs,csokoládé, pacsuli, vanília, karamell

Kedi81

2017. április 24.

Kakaóporos Angel-nyami nyami :-) Nem olyan fullasztóan tömény,mint az anyaillat,viszont az én bőrömön ugyanolyan,csak kakaósabb és lágyabb,finomítottabb verzióban,de a tartóssága ugyanolyan brutál,nagyon szeretem,az üvege is olyan cuki,max pont :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 24.

judit0310

2016. július 11.

Imádat! A nyitány full kakaó...a cukrozatlan sima por kakaó...ez viszonylag hamar lecseng és marad a jól megszokott fincsi Angel!
A kakaó maradhatna tovább,de így is 5 csillag! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 11.

A kakaó maradhatna tovább,de így is 5 csillag! :)

galagonyanya

2015. november 6.

Most kaptam pici mintát belőle, kíváncsian kinyitottam, magamra kentem és vártam az angyalt:) nem jött. Semmi hűha élmény, nekem nagyon pasis jellegű. Az anyaillatot nem szeretem, ezt a kakaó miatt szereztem be, de nem igazán érzem benne. Valami pacsulis virágillat, amit érzek, és gyanítom, egy darabig még érezni is fogom magamon. Tényleg simán pasiillatnak is elmenne, sőt, annak talán még jobb is lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 6.

a12smuk

2015. február 7.

Kipróbáltam,nem vagyok egy Angel rajongó,ez sokkal kevesebb összetevőből áll,gondoltam hátha......A kakaó tényleg fantasztikusan érezhető az elején,de aztán leülepszik és marad,ami az Angelnél is,pacsuli,pacsuli,pacsuli-egy pacsulibomba,ráadásul rajtam valami dohos földszaggal párosulva.......Tartóssága maximális, szinte levakarhatatlan,még másnap is simán érezni.....Az üvege gyönyörű,kár hogy nem bírom azokat az illatokat,amiben ennyire domináns a pacsuli.Aki szereti az Angelt és a kakaót,szerintem ezt is fogja....ez akár uniszex is lehetne.Nem pontozom le,mert rajtam nem működik,már az üveg megérdemli a maxot. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 7.