Thierry Mugler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 5.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: fás-aromás

Összetétel: szerecsendió, kávé, pacsuli, fás jegyek, musk

x

2014. szeptember 23.

Beszereztem belőle meleg időkre egy utánzatot, amit nem tudom, feltöltsek-e, mert szerintem a kutyát se érdekli se ez a megszüntetett illat, se az utánzata. De ha valaki sajnálja, hogy ezt már nem gyártják, és megismerkedne az utánzatával, az jelezze, és útbaigazítom.

Bár nem írják, hogy lenne benne menta, a nyitánya eléggé mentolos, majd pacsuli érződik ki a hűsítő egyvelegből. Később megjelenik a híres jegeskávé-aroma, szerintem eredeti ötlet, érződik rajta, hogy melyik családból jött, és azt írják, a tartóssága is Muglerhez illően kiváló (az utánzatomnak nem az, de ez nem is meglepő).

Sejtem, hogy copy alapján nem illene jellemezni egy illatot, de inkább ide írom a benyomásaimat, ez már fel van töltve, és hátha ismertebb, mint a másolata lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 23.