Thierry Mugler

Ár:   €30   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mikkamakka75, Módosítva: 2019. október 7.

Ár:   €30

Szívjegyek: ibolyalevél, rózsa

Alapjegyek: cédrus, fehér pézsma

Thierry Mugler Secret EDT fújós
Ár: 3500 Ft postával , Eladó: Pünyike
Állapot: 10 ml frissen fújva, Helyszín: Gyömrő, fizetés: Utalás után postázom (postán maradó)posta az árban

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Freesia

2020. március 3.

Nem egy tipikus Mugler, azt el kell ismerni. Szerintem szerencsétlen volt a névválasztás és a dizájn is, Innocent flankerként csalogatta a vevőket, ami öreg hiba- így tényleg csalódást okozhat. Ő nem egy meghökkentő, polgárpukkasztó, édes-mézes, pacsulibomba, nem megosztó vagy dögös Mugler darab, ő a kis szerény, virágos-szappanos leányka, nem nagyasszony, nem vamp. Aki hordja, nem akar kitűnni, zavarni, hódítani. Szép kis kardigánja van neki, és megbízható ember hírében áll, irodai munkát végez vagy tanít. Nekem tetszik, szeretem az ilyen szelíd tisztaságillatokat. Egyelőre 4 csillag, mert csak tesztelem, még visszatérek :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 3.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. február 8.

Érdekes, hogy ugyanazon illatot mennyire másképp éljük meg. "Szende" ahogyan @Pünyike jellemezte, és tényleg gyökeresen más, sokkal light-osabb, mint a Mugler márka számomra képvisel. Nálam is vakvásárlás volt, és be kell, hogy ismerjem, Womanity rajongóként valami sokkal karakteresebb dologra számítottam. Se nem formabontó, se nem semmilyen, inkább megbújik csak úgy a háttérben. A tartóssága rajtam közepes, a 2011 utáni illatoktól megszokott.
Engem nem varázsolt el, be kell, hogy valljam. Szeretem, ha egy illat jellegzetes, ezt pedig nem nevezném annak. Elfújkálom majd a munkahelyemen, de ismétlés nem lesz belőle, abban biztos vagyok.
Felfelé kerekítve legyen négy a csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. február 8.

Felfelé kerekítve legyen négy a csillag.

Pünyike

2019. december 10.

Vakvásárlás volt, de nem bántam meg. Nagyon kellemes, rózsás illat. Érezni a gyümölcsös frissességet, de ami az én bőrömön dominál, az a rózsa és a pézsma. Nagyon finom, puha, melengető téli illat (lehet akár nyári is, de most vettem, így arról nem tudok nyilatkozni, hogy kánikulában hogyan muzsikál). Pár napja van a birtokomban, de már rengetegen dicsérték, kérdezték, hogy mi ez. Hatósugara nagy és igen erős, de az illatjegyeknek köszönhetően nem zavaró, hanem kellemes sokak számára. Tartóssága is több, mint jó, sokáig érezni. Órák múlva sem válik bőrközelivé, ha nem is olyan intenzíven érezni, mint az elején, egyáltalán nem lehet okom panaszra. Téli esküvői illatként tudnám leírni. Nagy pelyhekben hull a hó, miközben a vőlegény és a násznép izgatottan várja az ífjú arát. Végre megpillantják, amint hófehér prémbe (természetesen mű) burkolózva kilép a francia ablakos téli kertből (nem tudom, hogy miért pont onnan, ez ugrott be). Arca rózsás, bőre fehér, mint a hó, haja, mint az ében...na, ez a Hófehérke lesz :) Egyszóval ez egy finom, szende, fényűző illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 10.