TIA'M

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   10 x 23 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Szabincsepp, Módosítva: 2019. november 22.

Kiszerelés:   10 x 23 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Fátyolmaszk bőséges C-vitamin esszenciával, a világosabb, ragyogóbb bőrért. A zöld tea kivonat nyugtatja az érzékeny bőrt, a panthenol hidratálja a bőrt, és segít helyreállítani a rugalmasságát. A C és E vitamin antioxidáns tartalma táplálja a száraz bőrt és fokozza a nedvességtartalmát és védi a bőrt.

Bernini

2020. július 22.

nagyon jó maszk, rozaceára hajlamos bőrömet nyugtatja, hidratálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 22.

nagyon jó maszk, rozaceára hajlamos bőrömet nyugtatja, hidratálja.